Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Śmierć ojca złamała jej serce. Córka Stuhra nie mogła zdobyć się na więcej
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.07.2024 17:53

Śmierć ojca złamała jej serce. Córka Stuhra nie mogła zdobyć się na więcej

Jerzy Stuhr, Marianna Stuhr
fot. AKPA, Instagram/mariannastuhr

9 lipca polskie media obiegła bardzo przykra informacja. Dowiedzieliśmy się o śmierci znakomitego aktora, Jerzego Stuhra. Gwiazdor doczekał się dwójki dzieci. Oprócz równie popularnego co on sam syna Macieja, ma także córkę o imieniu Marianna. Śmierć ojca złamała jej serce. Tak pożegnała tatę. 

Jerzy Stuhr zmagał się z ciężkimi chorobami

Dzisiaj polskie środowisko aktorskie jest w żałobie. Ten dzień zapisał się na czarno przede wszystkim w albumie rodziny Stuhrów. Maciej Stuhr w rozmowie z portalem Onet Kultura potwierdził doniesienia o śmierci swojego ojca, Jerzego Stuhra. 

Jerzy Stuhr był znakomitym aktorem i zagrał wiele kultowych ról. W ostatnich latach swojego życia zmagał się z ciężkimi chorobami. Przeszedł dwa zawały i udar mózgu. Wcześniej zdiagnozowano u niego także nowotwór krtani. 

"Pani ma na pewno wesoło w domu". Barbara Stuhr ujawnia, że było inaczej Ostatni wywiad Stuhra przed śmiercią. "To się może skończyć za chwilę"

Jerzy Stuhr doczekał się dwójki dzieci

Wszyscy znamy starsze dziecko Jerzego Stuhra, czyli jego syna, który także jest aktorem. Maciej Stuhr zagrał w wielu popularnych produkcjach takich jak chociażby “Planeta Singli”. Znacznie mniej osób wie, że Jerzy Stuhr doczekał się także córki, Marianny. 

Mimo że córka Stuhra nie jest aktorką, w jej żyłach także płynie artystyczna krew. Marianna Stuhr ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych, a w 2011 roku uzyskała tam również tytuł doktora. Swoimi pracami chwali się m.in. na Instagramie. To właśnie za pomocą tej aplikacji odniosła się do śmierci swojego taty, udostępniając prosty, lecz wymowny przekaz. 

Śmierć ojca złamała serce Mariannie Stuhr

Maciej Stuhr potwierdził śmierć swojego ojca, przyjaciele i koledzy z branży wyrazili żal po jego stracie, głos zabrała także Marianna Stuhr. Córka aktorka opublikowała na Instagramie bardzo wymowny kadr. To po prostu czarne tło bez żadnego opisu czy komentarza. Ten prosty komunikat doskonale oddaje emocje, które musi czuć.