Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jerzemu Stuhrowi zrobiono zdjęcie przed śmiercią. Uwagę zwraca niepokojący szczegół
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.07.2024 16:06

Jerzemu Stuhrowi zrobiono zdjęcie przed śmiercią. Uwagę zwraca niepokojący szczegół

Jerzy Stuhr
fot. KAPiF

9 lipca polskie media obiegła bardzo smutna wiadomość. Znakomity aktor, Jerzy Stuhr zmarł w wieku 77 lat po ciężkiej chorobie. Artysta mierzył się m.in. z nowotworem. Media obiegły zdjęcia, które zrobiono mu przed śmiercią. Ciężkie schorzenia odcisnęły na nim swoje piętno. 

Jerzy Stuhr zmarł w wieku 77 lat

We wtorek przed południem polskim show biznesem wstrząsnęła smutna wiadomość. Dowiedzieliśmy się, że w wieku 77 lat zmarł ceniony aktor, Jerzy Stuhr. Informację potwierdził jego syn Maciej Stuhr dla portalu Onet Kultura. 

Na razie nie podano dokładnej przyczyny śmierci artysty. Wiemy jednak, że zmagał się z poważnymi chorobami. Przed laty zdiagnozowano u niego nowotwór krtani. Aktor przeszedł także dwa zawały i udar. Niestety, te schorzenia odcisnęły na nim swoje piętno, co widać na zdjęciu, które zrobił mu syn. Maciej Stuhr wspomnianymi fotografiami swojego taty podzielił się w sieci. 

Jerzy Stuhr uciekał ze szpitala. Zanim odszedł, latami walczył o zdrowie Jerzy Stuhr miał też córkę. Marianna to kopia ojca

Cezary Pazura pożegnał Jerzego Stuhra

Jerzy Stuhr był nie tylko znakomitym aktorem, lecz także dobrym człowiekiem, którego ceniono w branży. Wielu przyjaciół i kolegów z aktorskiego świata pożegnało go w poruszających słowach. Jest wśród nich Cezary Pazura. 

Żegnaj kochany Mistrzu, Profesorze, niezapomniany komisarzu Rybo! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Dziękuję za każdy dzień na planie z Tobą. Za każdą uwagę, dygresję, dykteryjkę. Trzymam Cię głęboko w swoim sercu - napisał Pazura na Instagramie. 

Jerzemu Stuhrowi zrobiono zdjęcie przed śmiercią

Fani liczyli na to, że jeszcze nieraz będą mieli okazję zobaczyć jednego ze swoich ulubionych aktorów na deskach teatru. Niestety, już wiemy, że nie będzie to możliwe. Jakiś czas temu Jerzy Stuhr pojawił się na próbach swojego syna, Macieja, do spektaklu “Zemsta”. Syn ukradkiem zrobił mu wtedy zdjęcie. Uwagę zwraca to, że aktor usnął prawdopodobnie z powodu zmęczenia.