Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sandra Kubicka i Baron już podjęli decyzję dotyczącą ich dziecka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.05.2024 13:52

Sandra Kubicka i Baron już podjęli decyzję dotyczącą ich dziecka

Sandra Kubicka Baron
fot. KAPIF

Informacja o ciąży Sandry Kubickiej była jedną z najbardziej zaskakujących i szczęśliwych wieści dla jej wiernych fanów. Niedługo później modelka i Baron stanęli na ślubnym kobiercu, a teraz zszokowali kolejną ważną podjętą decyzją. Mało kto się tego spodziewał.

Sandra Kubicka i Baron oczekują na narodziny dziecka

Wiadomość o ciąży Sandry Kubickiej odbiła się szerokich echem w polskich mediach. Modelka nie ukrywa, że stworzenie rodziny z ukochanym było jednym z jej największych pragnień i z niecierpliwością czeka na narodziny swojej pociechy. Od tej pory gwiazda bardzo chętnie opowiada w sieci o tym, jak przygotowuje się do porodu i jak ma plany, związane ze swoim synkiem.

Modelka i jej ukochany Baron oznajmili nawet, jakie imię wybrali dla swojej pociechy oraz zdradzili, jak będzie wyglądać poród gwiazdy. Co jakiś czas na Instagramach zakochanych pojawiają się również kolejne zdjęcia przyszłej mamy z coraz bardziej zaokrąglającym się brzuszkiem.

Tak Joanna Opozda ubrała się na komunię. Podzieliła internautów Zbliża się druga rocznica śmierci Pachuckiego. Co się dzieje z Bogusią?

Sandra Kubicka i Baron wzięli potajemny ślub

Ciąża modelki nie jest jedyną przełomową informacją z życia ulubionej pary telewidzów. Wiadomo również, że niedługo później zakochani zdecydowali się na kolejny ważny krok, jakim było sformalizowanie ich związku. Niedawno Sandra Kubicka i Baron pochwalili się wspólnymi fotografiami z ich ceremonii zaślubin.

Na zdjęciach widzimy, jak nowożeńcy pozują z wielkimi uśmiechami na ustach i z dumą pokazują na swoje obrączki. Wiadomo też, że gwiazda przyjęła nazwisko muzyka, ale nie ujawniła ona, czy zamierza używać go również w przestrzeni medialnej i życiu zawodowym. Jak udało się ustalić, ślub i wesele miały charakter kameralny, a parze towarzyszyli jedynie najbliżsi.

ZOBACZ TEŻ: Uczestnik "Love Island" zostanie ojcem. Brzuszek już widać, spływają gratulacje.

Sandra Kubicka i Baron podjęli ważną decyzję w sprawie dziecka

To jednak wcale nie koniec rewelacji z życia przyszłych rodziców. Teraz Sandra Kubicka ujawniła kolejną ważną informację na temat swojego dziecka. Pomimo faktu, że chłopca nie ma jeszcze na świecie, modelka poinformowała wszystkich o pewnej ważnej kwestii, dotyczącej jego życia. 

Okazało się, że zarówno przyszła mama, jak i jej ukochany Baron, nie chcą pokazywać twarzy swojej pociechy. Robią to z troski o jego bezpieczeństwo i prywatność, aby zapewnić mu jak najszczęśliwsze i najdłuższe dzieciństwo. O szczegółach modelka opowiedziała w swoim najnowszym wywiadzie.

Nie zabiorę synkowi dzieciństwa, nie pokażę publicznie jego twarzy. Chcę, żeby mógł być dzieckiem jak najdłużej - powiedziała przyszła mama.