Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sandra Kubicka już wybrała imię dla syna. "Takie międzynarodowe"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.05.2024 15:02

Sandra Kubicka już wybrała imię dla syna. "Takie międzynarodowe"

Sandra Kubicka, Baron
Fot. Instagram.com/sandrakubicka, KAPiF

Wiadomość o tym, że Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka, wprawiła świat show-biznesu w euforię. Jedna z najpiękniejszych gwiazdorskich par ogłosiła dobrą nowinę, a zaraz potem pobrała się. Dla zakochanych był to bardzo intensywny, ale przede wszystkim niesamowicie szczęśliwy czas. W najnowszym wywiadzie modelka opowiedziała, jaka była jej pierwsza reakcja, gdy zobaczyła pozytywny test ciążowy, a także zdradziła, jakie imię wybrała wraz z ukochanym dla synka, który już niedługo pojawi się na świecie!

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka

Sandra Kubicka oraz Aleksander Milwiw-Baron tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Członek zespołu “Afromental” wiódł wcześniej bujne życie towarzyskie, ustatkował się dopiero u boku pięknej modelki. Co ciekawe, zanim zdecydowali się na związek, minęły 4 lata, podczas których kilkukrotnie los przecinał ich ścieżki. Jednak gdy połączyło ich uczucie, okazało się ono nie do rozerwania. Żadne przeciwności ani nawet 11-letnia różnica wieku nie były w stanie poróżnić zakochanych.

W grudniu 2023 roku Kubicka poinformowała w swoich mediach społecznościowych o ciąży. Kilka miesięcy później, 6 kwietnia, para ponownie zaskoczyła swoich fanów, publikując ślubne zdjęcia. Okazało się, że zakochani pobrali się w tajemnicy, jednak ich szczęście było zbyt duże, by mogli zatrzymać tę wieść tylko dla siebie. To udowadnia, że nie mają przed swoimi zwolennikami niemal żadnych tajemnic. Modelka po raz kolejny dała ku temu dowód, odpowiadając na kilka prywatnych pytań w szczerym wywiadzie. Kubicka zdradziła nawet, jak razem z Baronem zamierzają nazwać dziecko, które lada moment pojawi się na świecie.

Sandra Kubicka, Baron (1).jpg
Fot. KAPiF
Sandra Kubicka i Alek Baron już po ślubie. Wesołe wieści Na badaniu polały się łzy. “Miałam w sobie jakiś dziwny niepokój”. Gwiazda TVP przekazała wieści o swoim dziecku

Jaka była reakcja Sandy Kubickiej, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży?

Sandra Kubicka aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych oraz udziela wywiadów. Modelka nie ukrywa, że niewiele rzeczy to dla niej temat tabu, dlatego fani oraz dziennikarze chętnie zadają jej różne pytania. W najnowszej rozmowie z portalem “JastrząbPost” celebrytka wyznała, że ciąża była jej wielkim marzeniem. Wyznała, że od zawsze nie mogła doczekać się macierzyństwa. Niestety, gdy już znalazła odpowiedniego partnera, założenie rodziny stało się o wiele większym wyzwaniem, niż się spodziewała:

Ja byłam w pracy. Alek mnie do tej pracy odstawił, potem zadzwonił do mnie lekarz i zapytał, czy jestem w ciąży, ja powiedziałam, że chyba się nie udało, bo my się naprawdę intensywnie staraliśmy. Powiedziałam, że boli mnie brzuch, więc się nie udało. Powiedział, że w takim razie rozpoczynamy in-vitro i że będę musiała przyjmować leki, żeby przygotować organizm – opowiedziała modelka.

Ostatecznie procedura in-vitro okazała się zbędna. Gdy już miała kupić medykamenty, zdecydowała się najpierw wykonać test ciążowy. Ten okazał się pozytywny. Jak zareagowała, gdy już miała pewność, że spodziewa się dziecka?

Dobrze, że coś mnie tchnęło, bo tych leków nie wolno brać, jak jest się w ciąży. Zrobiłam w biurze test, zaczęłam płakać, krzyczeć gdy zobaczyłam dwie kreski. (...) Do mnie ten fakt dopiero dotarł, gdy zobaczyłam pierwsze USG, że to się dzieje, a do Alka doleciało, jak pierwszy raz powiedział na głos do swojego najlepszego przyjaciela, że będzie tatą. On się wtedy też popłakał i dotarło do nas, że będziemy rodzicami – mówiła Kubicka dziennikarce portalu “JastrząbPost”.

Sandra Kubicka.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Dramat Sandry Kubickiej. Jej stan się pogorszył, musi walczyć o zdrowie. “Dalej wyję”

Sandra Kubicka zdradziła, jakie imię wybrała dla dziecka!

Odkąd modelka ogłosiła, że jest w ciąży, jej fanów najbardziej nurtuje temat imienia dla maluszka. Wiadomo już, że Kubicka i Baron spodziewają się chłopca. Sposób, w jaki para zdecydowała się go nazwać, jest naprawdę wyjątkowy. W najnowszym wywiadzie celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy i opisała swoim fanom dokładnie:

Mamy od lat wybrane imię dla synka. Mam to samo, które chciał Alek i złożyło się idealnie, bo w ogóle nie było dyskusji. Wiedzieliśmy, że to będzie to imię. To jest imię polskie. Takie międzynarodowe. W każdym języku da się je wymówić. Nie wymyślamy żadnych dziwnych imion. Piękne, klasyczne, oldschoolowe imię. 

Mimo iż modelka nie zdradziła jeszcze dokładnie, jakie imię przygotowała razem z ukochanym dla ich synka, w pewnym stopniu udało jej się zaspokoić ciekawość fanów. Na sam koniec wywiadu dodała jeszcze, że zdecydowała się na cesarskie cięcie. To jednak nieco ją stresuje, ponieważ słyszała wiele różnych historii dotyczących rekonwalescencji po tym zabiegu. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po jej myśli!

Sandra Kubicka (1).jpg
Fot. KAPiF