Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Uczestnik "Love Island" zostanie ojcem. Brzuszek już widać, spływają gratulacje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.05.2024 09:15

Uczestnik "Love Island" zostanie ojcem. Brzuszek już widać, spływają gratulacje

Love Island
fot. Instagram/@new_young_prospect

Program “Love Island” cieszy się zaskakującą sympatią telewidzów, którzy nawet po zakończeniu show z zapałem śledzą losy swoich ulubieńców. Teraz jeden z najpopularniejszych uczestników przekazał światu szczęśliwą nowinę. Już niedługo jego rodzina się powiększy.

Uczestnik "Love Island" zaskoczył wszystkich internautów

Nie da się zaprzeczyć, że randkowe reality show od samego początku budziło ogrom wrażeń i emocji wśród telewidzów. Fani z zapałem śledzili kolejne odcinki i mocno trzymali kciuki za relacje ich faworytów. Nic więc dziwnego, że po zakończeniu show internauci również trzymają rękę na pulsie i sprawdzają, jak wygląda obecnie życie ich ulubieńców.

Niestety, nie wszyscy mogą pochwalić się radosnymi wieściami. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się przykra wiadomość o rozstaniu zwycięzców dziewiątej edycji “Love Island” - Zuzy i Jarka. Para nie tylko zakończyła relację, ale też nieustannie przekomarza się o powody tej decyzji w sieci. 

Całe szczęście, fani show mają również okazję do radości. Inny bohater programu właśnie przekazał światu niezwykle szczęśliwą nowinę.

Tak Joanna Opozda ubrała się na komunię. Podzieliła internautów Zwycięzca "Mam Talent" wygrał 300 tysięcy. Ma plan, co z nimi zrobić. "Dla mamy"

Uczestnik "Love Island" niebawem zostanie ojcem

Całe szczęście, nie wszyscy uczestnicy randkowego reality show podzielili los Zuzy i Jarka — niektórym udało się odnaleźć prawdziwą miłość i rozpocząć wspólne budowanie rodziny. Takim szczęściem może pochwalić się między innymi Kuba, którego widzowie mieli szansę poznać na planie ósmej edycji “Love Island”.

Pomimo faktu, że chłopak nie odnalazł swojej drugiej połówki w czasie trwania popularnego formatu, uczucie czekało na niego zaraz po wyjściu z “Wyspy Miłości”. Obecnie gwiazdor związany jest z Karoliną Godecką, która bardzo chętnie chwali się ich relacją w social mediach.

Teraz Jakub Stanisławski podzielił się ze światem radosną nowiną ze swojego życia prywatnego. Okazało się, że ukochana uczestnika jest w upragnionej ciąży, a para niedługo przywita na świecie swoją wyczekiwaną pociechę.

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska świętuje w najlepsze. Czuje się jak "Ojciec Chrzestny"?

Kuba z 8. edycji "Love Island" oczekuje na narodziny dziecka

Na profilach pary na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym mamy szansę zauważyć, jak czule się przytulają. Uwaga internautów została natychmiast skierowana na lekko zaokrąglony brzuszek Karoliny, który jest czule obejmowany przez jej ukochanego. Kuba z “Love Island 8” i jego partnerka nie kryją radości z powodu oczekiwania na narodziny dziecka.

Jeszcze Cię nie widziałam, a już jesteś spełnieniem wszystkich moich marzeń - napisała przyszła mama w sieci.

W komentarzach natychmiast posypały się gratulacje i miłe słowa pod adresem przyszłych rodziców. Fani są zachwyceni i mocno trzymają kciuki za swoją ulubioną parę.

O wow! Gratulacje.

Ooo gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania .

Serdeczne gratulacje i duuuużo zdróweczka dla mamy i maluszka.