Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sandra Kubicka pochwaliła się pierwszym zdjęciem synka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.05.2024 18:08

Sandra Kubicka pochwaliła się pierwszym zdjęciem synka

Sandra Kubicka Baron
fot. KAPIF

Związek Sandry Kubickiej i Barona od samego początku cieszył się olbrzymim zainteresowaniem fanów. Teraz modelka pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojego synka. Internauci nie kryją zachwytu i rozpływają się nad widokiem pociechy gwiazd.

Sandra Kubicka na bieżąco informuje o swojej ciąży

Wiele osób z zaciekawieniem śledzi relację Sandry Kubickiej i Barona. Zakochani bardzo chętnie pojawiają się razem w mediach i opowiadają o swoim uczuciu, a fani uwielbiają słuchać historii na temat ich miłości. Prawdziwą rewolucją była jednak informacja o tym, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Modelka regularnie informuje swoich fanów o tym, jak przebiega jej ciąża i chwali się kolejnymi informacjami od lekarzy. Teraz na jej profilu na Instagramie pojawiła się urocza fotografia. Gwiazda nie ukrywa, że poród zbliża się wielkimi krokami, a ona sama nie może doczekać się powitania na świecie swojej upragnionej pociechy.

Sandra Kubicka.jpg
Sandra Kubicka na bieżąco informuje o swojej ciąży, fot. Instagram/@sandrakubicka
“Sanatorium miłości”: Ta relacja była ukartowana? Zdumiewające wyznanie kuracjuszki TVP rezygnuje ze Sławomira i Kajry. Ma ich zastąpić gwiazda “M jak miłość”

Sandra Kubicka i Baron wzięli tajemny ślub

Chociaż wielu internautów było przekonanych, że informacja o pierwszej ciąży Sandry Kubickiej będzie najbardziej szokującą, chwilę później zakochani postanowili jeszcze bardziej zaskoczyć swoich fanów. Niedawno Sandra Kubicka i Baron ogłosili, że wzięli potajemny ślub.

Para pochwaliła się wspólnymi fotografiami, na których widzimy, jak stanęli na ślubnym kobiercu i cieszyli się najpiękniejszym dniem w ich życiu. Okazało się, że modelka i muzyk zdecydowali się na kameralną uroczystość, podczas której towarzyszyli im jedynie najbliżsi.

ZOBACZ TEŻ: Zuza z "Love Island" przerywa milczenie i pisze o Jarku oraz jego cioci. Pokazała dowód.

Sandra Kubicka pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka

Krótko po ślubie Sandra Kubicka postanowiła uchylić kolejny rąbek tajemnicy przed swoimi fanami. Tym razem modelka ujawniła, że udała się na jedno z ostatnich badań usg przed porodem, podczas którego zrobiła zdjęcie swojego wyczekiwanego synka. Świeżo upieczona małżonka nie tylko ujawniła imię swojego dziecka, ale też przyznała, że jest w 36. tygodniu ciąży.

Sandra Kubicka zdradziła też, że planuje urodzić przez cesarskie cięcie. Teraz na jej profilu na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, na której możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda ukochany synek Barona i Sandry Kubickiej.

Dzisiaj nie chciał zdjęć i zakrywał buziaczka, więc mam tylko to. Cześć, nosku mamusi. Już zaraz się poprzytulamy - napisała gwiazda w social mediach.

Sandra Kubicka 2.jpg
Sandra Kubicka pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka, fot. Instagram/@sandrakubicka