Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rutkowski z "normalnymi" włosami. Bez kwadratowej fryzury to inny człowiek?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.05.2024 11:01

Rutkowski z "normalnymi" włosami. Bez kwadratowej fryzury to inny człowiek?

Krzysztof Rutkowski
Fot. AKPA

Znany detektyw ma jedną bardzo charakterystyczną cechę — fryzurę. Uniesione do góry włosy od lat zwracają uwagę internautów, którzy chętnie porównują je do żywopłotu czy rzeżuchy. Nie każdy pamięta, jak wyglądał Krzysztof Rutkowski, zanim postawił na takie uczesanie. Stare zdjęcia wiele zdradzają.

Krzysztof Rutkowski jest na językach w całej Polsce

Nie od dziś wiadomo, że najsłynniejszy detektyw w kraju wcale nie stroni od mediów. Bardzo chętnie korzysta ze swojej popularności i pokazuje kulisy swojego prywatnego życia. Widać to było już w 2017 roku, kiedy Krzysztof Rutkowski wraz z Mają Pilch wystąpili w programie Agnieszki Gozdyry “Skandaliści”. To wtedy, na oczach tysięcy widzów, mężczyzna postanowił poprosić swoją wybrankę o rękę.

Ostatnie wydarzenia dobitnie potwierdzają, że detektyw i jego najbliżsi lubią żyć w blasku reflektorów i luksusowym przepychu. Udowodniła to impreza z okazji odnowienia przysięgi Krzysztofa i Mai Rutkowskich oraz pierwszej komunii ich syna. Na uroczystość zostali zaproszeni fotoreporterzy, a całość była dokładnie zrelacjonowana w mediach. Szczególną uwagę zwróciły prezenty, jakie otrzymał od rodziców Krzysztof Rutkowski Junior. Były to dwa auta — BMW E36 warty 200 tysięcy złotych oraz samochód elektryczny kosztujący 37 tysięcy złotych.

akpa20240511_rutkowski_komunia_pp_31746.jpg
Fot. AKPA
Kim były 3 poprzednie żony Rutkowskiego? Maja dokładnie je pamięta Prawda o Rutkowskim. Żona pierwszy raz szczerze o jego kolosalnych długach

Charakterystyczna fryzura Krzysztofa Rutkowskiego od lat zaskakuje

Nie jest tajemnicą, że jedna z najbardziej charakterystycznych cech słynnego polskiego detektywa to jego fryzura. Niemal każdy jako pierwsze skojarzenie z Krzysztofem Rutkowskim wskazuje jego “kwadratowe włosy”. Internauci chętnie komentują cięcie, na jakie od lat decyduje się mężczyzna, porównując je do żywopłotu, rzeżuchy czy szczotki. Niektórzy zachwalają oryginalne uczesanie, inni zaś je wyśmiewają.

Jedną z atrakcji na imprezie z okazji ślubu kościelnego pary oraz komunii syna była fotobudka obracająca się o 360 stopni. Sam Krzysztof Rutkowski zdecydował się z niej skorzystać, a nagranie, które z tego powstało, udostępnił w sieci. W ten sposób mogliśmy przyjrzeć się jego włosom niemal z każdej strony i podziwiać precyzyjne uczesanie.

fotobudka1.png
Fot. detektywkrzysztofrutkowski/Instagram
fotobudka2.png
Fot. detektywkrzysztofrutkowski/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Sprawa dla reportera: W studiu pojawił się Rutkowski. Wtedy się zaczęło

Krzysztof Rutkowski nie zawsze miał "kwadratową fryzurę"?

Okazuje się jednak, że detektyw nie urodził się z tak bujną czupryną i wiele lat zajęło mu dojście do perfekcji, jeśli chodzi o uczesanie. Choć dziś każdy kojarzy go ze starannie ostrzyżonymi włosami uniesionymi do góry, w przeszłości stawiał na niego skromniejszy wygląd. Od lat ubierał się elegancko i godnie dla zawodu, jaki pełnił, jednak ostatecznie postawił na włosy jako swój najbardziej charakterystyczny element wyglądu.

Zobaczcie, jak Krzysztof Rutkowski wyglądał przed laty. Jego fryzura była wtedy całkowicie inna! Ulizana grzywka i postępująca łysina na środku głowy to okres początku wieku. Pierwsze kroki w kierunku dzisiejszego “kwadratowego uczesania” możemy datować na rok 2013. Im dalej w las, tym bardziej kanciasto.

KAPIF_oryginal_K170029F.jpg
Fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K604263F.jpg
Fot. KAPiF