Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu
Sara Karmańska
Sara Karmańska 28.02.2024 08:09

Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu

Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu, fot. KAPiF, Instagram/detektywkrzysztofrutkowski
Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu, fot. KAPiF, Instagram/detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych prywatnych detektywów w Polsce. Mężczyzna jest znany nie tylko z prowadzenia własnej agencji detektywistycznej, ale także z dość ekstrawaganckiego stylu życia. Ostatnio Rutkowski podzielił się jednak zdjęciem ze szpitala, co wywołało niepokój wśród jego fanów. 

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala

Krzysztof Rutkowski podzielił się w mediach społecznościowych nową informacją na temat jego stanu. Na załączonym zdjęciu widać detektywa w charakterystycznym ochraniaczu na włosy, a na jego ramieniu znajduje się zakrwawiony opatrunek. To zdjęcie sprawiło, że wiele osób zaczęło się zastanawiać, co właściwie przydarzyło się detektywowi. Jak się okazuje, opatrunek jest efektem operacji, jakiej musiał poddać się Krzysztof Rutkowski

Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję dla całego zespołu służby medycznej szpitala WAM w Łodzi. Trzy lata wstecz był zrobiony lewy bark, a dzisiaj super specjalista Doktor Krzysztof Nowak pokazał swoje mistrzostwo na stożku prawego barku. Pozdrawiam cały super personel Szpitala WAM i Was moi drodzy bardzo gorąco – czytamy w poście. 

Dramatyczna sytuacja w "Pytaniu na śniadanie". Kto zawinił? Brat Komendy na wieńcu zamiesił poruszające słowa. Serce pęka

Co dolega Krzysztofowi Rutkowskiemu?

Zgodnie z jego wypowiedzią, zabieg, jakiemu musiał poddać się Krzysztof Rutkowski to operacja stożka rotatorów. To jeden z najczęstszych problemów, jakie pojawiają się w obrębie barku stawowego. Do jego uszkodzenia może dojść w wyniku urazu lub zmian degeneracyjnych w ścięgnie, lub jego przyczepie. Problemy w tym obszarze mogą prowadzić do bólu i niestabilności stawu ramiennego

Zabieg, któremu prawdopodobnie musiał poddać się Krzysztof Rutkowski, polega na wprowadzenia rurki z kamerą oraz narzędzi chirurgicznych przez małe nacięcie w skórze. To pozwala chirurgowi na zszycie ścięgna. Przy większych uszkodzeniach konieczne może być usunięcie uszkodzonych części ścięgna, a następnie ponowne przyszycie go do kości. 

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Kevina" pójdzie siedzieć? To straszne, co zrobił byłej partnerce

Fani Krzysztofa Rutkowskiego przesyłają życzenia powrotu do zdrowia

Pod postem Krzysztofa Rutkowskiego posypały się komentarze. Fani detektywa nie kryją, że po zobaczeniu zdjęcia niektórzy z nich wystraszyli się, że stało się coś poważnego. Pojawiają się także życzenia powrotu do zdrowia, choć nie zabrakło także kilku osób, które postanowiły żartobliwie skomentować szpitalne nakrycie głowy Rutkowskiego, który jest znany ze swojej charakterystycznej fryzury. 

  • Panie Krzysztofie, niech pan sobie trochę odpocznie od pracy, wyjedzie na Malediwy czy egzotyk na 3 miesiące, doładuje pan baterie, bo się wykończy pan od tej pracy. Pozdrawiam.
  • Myślałem, że była jakaś akcja i że rana postrzałowa. Dużo zdrowia.
  • Dużo zdrowia życzę.
  • Jak się cieszę, że już po wszystkim! Że jesteś cały i zdrowy. Dużo zdrówka Kochany‼️
  • Dużo zdrówka życzę Panie Krzysztofie.
  • Ochraniacz na fryzurę musi być, pozdrawiam.
Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu, fot. Instagram detektywkrzysztofrutkowski 2.JPG
Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu, fot. Instagram/detektywkrzysztofrutkowski
Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu, fot. Instagram detektywkrzysztofrutkowski 1.JPG
Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu, fot. Instagram/detektywkrzysztofrutkowski