Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jeden znany zespół to za mało. Rutkowscy na swojej imprezie mieli dwa
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 12.05.2024 19:15

Jeden znany zespół to za mało. Rutkowscy na swojej imprezie mieli dwa

Rutkowscy
Fot. AKPA; instagram.com/majaplich

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w piątą rocznicę ślubu cywilnego zdecydowali się wziąć ślub kościelny. Przyjęcie weselne połączyli z przyjęciem komunijnym ich syna, Krzysztofa juniora. Zadbali m.in. o oprawę muzyczną. Na hucznej imprezie u Rutkowskich zamiast jednego zespołu, pojawiły się dwa. 

Rutkowscy połączyli dwie imprezy. Tyle wydali

Przygotowanie przyjęcia ślubnego w 2024 roku wiążę się z ogromnymi wydatkami. Przekonali się o tym Maja i Krzysztof Rutkowscy, którzy komunię syna połączyli ze swoim weselem i zrobili jedną, wielką imprezę. W rozmowie z Faktem Maja Rutkowski zdradziła, ile to wszystko kosztowało. Lepiej usiądźcie!

Wiem, że mąż mówił, że wydamy 100 tys. zł na wszystko, ale jak to facet, w takich sprawach nie orientuje się i chyba pomylił złotówki z euro. Na pewno nie zmieścimy się w 100 tysiącach, tyle pochłoną same dekoracje, a jest jeszcze transport wszystkich rzeczy, restauracja i jedzenie, barmani i różne atrakcje, które szykujemy dla gości. Jak się zmieścimy w 100 tys. euro, to będzie dobrze - wyjaśniła w rozmowie z tabloidem żona detektywa Rutkowskiego. 

Do tej kwoty należy doliczyć sportowe BMW, które Krzysztof junior dostał w prezencie od rodziców. 

Krzysztof Rutkowski z synem
Krzysztof Rutkowski z synem Fot. AKPA 
Nie jest na utrzymaniu męża. Bardowska wreszcie zdradziła, jak zarabia Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami

Krzysztof Rutkowski zaliczył wpadkę na komunii syna

Pomimo mnóstwa przygotowań, Krzysztofowi Rutkowskiemu nie udało się uniknąć wpadki. Msza święta, podczas której Krzysztof junior miał przyjąć pierwszą komunię zaczęła się o godz. 11. Chłopak i jego mama przybyli na czas, jednak na próżno było szukać w tłumie Krzysztofa seniora. Detektyw dotarł na uroczystości spóźniony. 

Krzysztof Rutkowski znany jest z wystawnego życia, którym uwielbia chwalić się w mediach. W podobnym tonie zorganizował przyjęcie. On i jego żona zadbali o to, aby gościom niczego nie brakowało. Z kolei o szampański nastrój i weselny klimat zadbał nie jeden zespół, a dwa. 

 

Te zespoły zadbały o weselny klimat na imprezie u Rutkowskich

Na hucznym przyjęciu u Rutkowskich nie mogło zabraknąć odpowiedniej oprawy muzycznej. Para zdecydowała się nie na DJ a zespół, a właściwie na dwa zespoły. Najpierw zaśpiewał Dawid Narożny ze swoją formacją “Piękni i Młodzi”. Warto bowiem zaznaczyć, że po rozpadzie jego małżeństwa z Magdaleną Narożną, funkcjonują teraz dwa zespoły o tej samej nawie. Następnie czas gościom umilił folkowy zespół "Baciary", który ma na swoim koncie wiele ponadczasowych, biesiadnych szlagierów. 

baciary.JPG
instagram.com/majaplich
narozny.JPG
instagram.com/majaplich