Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To, co Rutkowski kupił synowi na komunię, przechodzi ludzkie pojęcie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.05.2024 21:13

To, co Rutkowski kupił synowi na komunię, przechodzi ludzkie pojęcie

Krzysztof Rutkowski Junior, prezenty
Fot. AKPA

Nie od dziś wiadomo, że Krzysztof i Maja Rutkowscy lubią hucznie obchodzić rodzinne święta. Tak też było tym razem, kiedy ich syn przyjął pierwszą komunię. Przyjęcie łączyło dwie uroczystości, a prezenty Juniora wbijają w fotel. Kiedy będzie mógł z nich skorzystać?

Krzysztof Rutkowski junior nie pierwszy raz miał huczną imprezę

Nie od dziś wiadomo, że syn słynnego detektywa dorasta jak pączek w maśle. Chłopiec ma już dziesięć lat i niejedną huczną imprezę za sobą. W listopadzie obchodził urodziny i to, co zostało mu przygotowane, otworzyło usta wielu osobom. Na przyjęcie przybyli nawet fotoreporterzy, którzy relacjonowali każdy jego element. Za motyw przewodni Krzysztof Rutkowski Junior wybrał sobie militaria.

EN_01604077_0013.jpg
Fot. AGENCJA SE/East News

Wzór “moro” znajdował się nie tylko na ubraniach i dekoracjach, ale również na torcie. Podczas imprezy odbył się między innymi pokaz broni, a zorganizowanie przyjęcia kosztowało rodziców chłopca około 100 tysięcy złotych.

Chcielibyśmy, żeby Junior nie musiał przeżywać tego, co przeżywają jego rówieśnicy w tej chwili w Palestynie i w Ukrainie. Żeby styl wojskowy, jako motyw urodzinowy, samochody pancerne, które stoją przed budynkiem, gdzie jest impreza były tylko i wyłącznie ozdobą i tłem do jego życia. Żeby to było wykorzystywane do jego pracy w przyszłości i żeby nigdy nie był to element zbrojny, który uderza w niego i jego bliskich - powiedział Krzysztof Rutkowski na początku imprezy.

Sprawa dla reportera: W studiu pojawił się Rutkowski. Wtedy się zaczęło Maja Rutkowski ledwo trzymała koszyk wielkanocny. Qczaj nie mógł sobie darować

Pierwsza komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora zbiegła się z inną uroczystością

Po kilku miesiącach przyszedł czas na pierwszą komunię świętą. Syn słynnego detektywa przyjął sakrament, a równocześnie jego rodzice również otrzymali okazję do świętowania. Para pięć lat temu wzięła ślub cywilny, a ten dzień wykorzystali do tego, aby przysiąc sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w obliczu Boga. Tym samym zorganizowano jedną imprezę zamiast dwóch, co mogłoby wskazywać na oszczędności.

akpa20240511_rutkowski_komunia_pp_31915.jpg
Fot. AKPA

Jak jednak zdradziła Maja Rutkowski, przyjęcie zorganizowane z okazji ślubu kościelnego oraz pierwszej komunii pochłonęło całkiem sporo wydatków. Opowiedziała o nich redakcji “Faktu”.

Wiem, że mąż mówił, że wydamy 100 tys. zł na wszystko, ale jak to facet, w takich sprawach nie orientuje się i chyba pomylił złotówki z euro. Na pewno nie zmieścimy się w 100 tysiącach, tyle pochłoną same dekoracje, a jest jeszcze transport wszystkich rzeczy, restauracja i jedzenie, barmani i różne atrakcje, które szykujemy dla gości. Jak się zmieścimy w 100 tys. euro, to będzie dobrze

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu

Taki prezent dostał na komunię syn Krzysztofa Rutkowskiego

Wygląda na to, że żona detektywa nie wzięła pod uwagę kosztów, jakie ponieśli w związku z prezentem dla syna. Od lat wiadomo, że przyjęcie pierwszej komunii oprócz wydarzenia duchowego, jest również okazją do wręczenia dziecku bardzo drogich i wyszukanych podarunków. Przed laty były to rowery, kilka lat temu najmodniejszym prezentem był quad. 

Okazuje się jednak, że w tym przypadku Krzysztof Rutkowski Junior zaszalał jeszcze bardziej. Już kilka miesięcy temu zapowiadał w rozmowie z portalem “ShowNews”, o jakim podarunku marzy najbardziej.

Zobaczyłem dziewięciolatka, który driftuje. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem, że chciałbym BMW E36. Powiedział, że kupi mi go na komunię i tak się zaczęło - mówił chłopiec.

Jak się okazało, jego marzenie się ziściło. Ten konkretny samochód nie był jednak jedynym prezentem, jaki otrzymał młody Krzysztof Rutkowski. Oprócz niego, przed budynkiem stanęło również auto elektryczne warte 37 tysięcy złotych. Kiedy chłopiec będzie mógł z nich skorzystać?

akpa20240511_rutkowski_komunia_pp_31767.jpg
Fot. AKPA
akpa20240511_rutkowski_komunia_pp_31795.jpg
Fot. AKPA