Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie i Kevin wrzucili odważną fotę. Nieźle się bawią na wakacjach
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.07.2024 17:17

Roxie i Kevin wrzucili odważną fotę. Nieźle się bawią na wakacjach

Roxie i Kevin
fot. KAPiF

Roxie Węgiel i Kevin Mglej to bez wątpienia jedna z najgorętszych par w polskim show biznesie. Do tej pory młoda Roksana uwielbiała zaskakiwać nas odważnymi stylizacjami. Od pewnego czasu jej looki były jednak nieco bardziej stonowane. Teraz wraz z Kevinem podnieśli temperaturę na Instagramie, publikując fotkę z basenu. 

Roxie i Kevin podnieśli temperaturę na Instagramie

Media bardzo lubią Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Para sukcesywnie podsyca zainteresowanie sobą, publikując chociażby fotki, jak ta dzisiejsza. Roxie i Kevin podnieśli temperaturę na Instagramie, pokazując się w basenie. Tym, co rzuca się w oczy, jest bardzo wycięty strój Roksany. 

Roxie i Kevin
Roxie i Kevin fot. screen Instagram/roxie_wegiel

 

Marina urodziła. Wyborem imienia dla córki przebili Wiśniewskiego Dramat po wygranej w "Mam Talent". Matka Bartka jest załamana: "Boimy się"

Roxie i Kevin przebywają obecnie na zagranicznych wakacjach

Roxie Węgiel i Kevin Mglej przebywają obecnie na wczasach w Hiszpanii. Fani są na bieżąco z ich wakacjami, ponieważ oboje relacjonują je w sieci. Niedawno Kevin pokazał zdjęcie Roxie w welonie, przez co zaczęliśmy zastanawiać się, czy para w końcu potwierdzi swój ślub, o którym wszyscy od dawna spekulują. 

Następnego dnia, wyjaśniło się jednak, że głośna fotka Roksany całej na białe została zrobiona podczas jej wieczoru panieńskiego, na którym bawiła się wraz z koleżankami. 

Roxie pokazała, że umie nie tylko śpiewać, lecz także tańczyć

Roxie wzięła udział w poprzedniej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jej taneczne umiejętności rozkwitły pod okiem Michała Kassina do tego stopnia, że w całym show Roksana zajęła 2. miejsce. Triumfowała wówczas Anita Sokołowska

"Taniec z Gwiazdami" fot. KAPiF

Przypomnijmy, że uwielbiane przez polskich widzów show Polsatu wraca na antenę wraz z początkiem września. Nie zmieni się skład jury, które ponownie będzie bacznym okiem oceniać popisy największych gwiazd. Mimo że stacja oficjalnie nie podała jeszcze nazwisk, które rozgrzeją parkiet w studio, wygadała się Ewa Kasprzyk. 

Znowu będą emocje. Słyszałam tylko, że ma być Wiki Gabor, a kto jeszcze, to nie powiem. Zobaczymy! - powiedziała gwiazda.