Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roksana Węgiel o emocjach w "TzG". Musiała powstrzymywać łzy
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.03.2024 12:02

Roksana Węgiel o emocjach w "TzG". Musiała powstrzymywać łzy

Roksana Węgiel
Fot. KAPiF

Roksana Węgiel bryluje na parkiecie programu „Taniec z Gwiazdami”, podbijając serca telewidzów, ale także jurorów. W ostatnim odcinku młoda wokalistka dała prawdziwy popis umiejętności, który zagwarantował jej miejsce na czele stawki. Gwiazda ujawniła, że w tamtej chwili towarzyszyły jej ogromne emocje. 

Roksana Węgiel faworytką 3. odcinka programu „taniec z Gwiazdami”

Roksana Węgiel jest jedna z największych gwiazd obecnej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Od czasu swojej wygranej w programie „The Voice Kids” młoda gwiazda jest stale obecna w polskich mediach i rozwija spektakularną karierę. 

W trzecim odcinku programu „Taniec z Gwiazdami” Roksana Węgiel zatańczyła pasodoble do utworu „Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)” zespołu ABBA. Jurorzy nie mogli się jej nachwalić, obsypując ją samymi komplementami. Gwiazda otrzymała od jurorów maksymalną ilość punktów, czyli 40

  • Nie mogę oddychać. Cieszę się, że mam wszystkie swoje zęby, bo by mi wypadły na blat. To był top of the top – powiedziała Iwona Pavlović.
  • Początek i pierwsze partnerowanie było fantastyczne. Kolejne także i na samym końcu… Nie, ja już więcej nic nie powiem – dodał Tomasz Wygoda.
  • To jakby Josephine Baker ożyła… Zatańczyłaś to najlepiej, jak było można. Lepsza mogłaby być chyba tylko „Czerwona Mamba” – skomentowała z kolei Ewa Kasprzyk.
  • Ja muszę pochwalić Michała, za to co dziś pokazał, bo w pasodoble chodzi o to, żeby wypromować partnerkę – Rafał Maserak swój komplement skierował z kolei do partnera Roksany Węgiel, czyli Michał Kassin. 
Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Roksana Węgiel w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPIF
Takich napięć w jury “TzG” jeszcze nie było! Pavlović wyjawiła prawdę Miszczak wprost o tym, co jest decydujące w “TzG”

Roksana Węgiel zachwyca się pasodoble

Wcześniej jej oceny nie były jednak idealne. Po pierwszym odcinku na młodą artystkę spadła nawet krytyka z powodu jej reakcji na komentarz Iwony Pavlović, która uznała, że „było pięknie, ale troszeczkę pusto, jak Barbie”.

Roksana Węgiel w rozmowie z portalem „Plejada” ujawniła, że ich występy na parkiecie programu są okupione ciężką pracą i są efektem wielogodzinnych treningów. Artystka nie kryła także, że cieszyła się, że mogła zatańczyć akurat pasodoble, które pozwoliło jej na pokazanie swojej „drugiej twarzy”

Cieszę się, że mogłam z nim to zatańczyć i bardzo się cieszę, że wszystko wyszło, bo powiem szczerze, że początki nie były najłatwiejsze. Dużo siniaków, dużo upadków też było, ale finalnie wyszło. Trenowaliśmy, trenowaliśmy i się udało, więc jesteśmy naprawdę dumni.

Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Roksana Węgiel w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: To oni odpadli z "Tańca z Gwiazdami", widzowie niepocieszeni

Roksana Węgiel o emocjach po 3. odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”

Roksana Węgiel w rozmowie z „Plejadą” pokusiła się nawet o wyznanie na temat emocji, jakie towarzyszyły jej po występie. Jak zdradziła artysta, że z jednej strony cieszyła się z wysokich ocen, ale z powodu towarzyszących jej emocji aż musiała powstrzymywać łzy. Piosenkarka nie kryła także, że akurat ten taniec bardzo jej się podobał i był bardzo w jej stylu, a także była zadowolona z końcowego efektu. 

 Bardzo się cieszę, że [jurorzy, przyp. red.] to docenili. Miałam taką myśl, że kurczę, wow, super, że tak dobrze nas ocenili, bo jednak ta choreografia nas kosztowała bardzo dużo serca przede wszystkim. (…) Jak zatańczyłam, to później miałam ochotę się popłakać, bo tyle emocji mnie to kosztowało – wyznała Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Roksana Węgiel w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPIF
Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Roksana Węgiel w programie „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPIF

Źródło: Plejada