Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel mówi, co myśli o rezygnacji Kaźmierskiej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.04.2024 13:47

Roksana Węgiel mówi, co myśli o rezygnacji Kaźmierskiej

Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Pożegnanie Dagmary Kaźmierskiej z programem “Taniec z Gwiazdami” wywołało niemałe zaskoczenie w sieci. Królowa życia została zmuszona do zakończenia swojej przygody z show z powodu problemów zdrowotnych. Teraz głos w tej sprawie zabrała inna uczestniczka formatu — Roksana Węgiel.

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"

Wokół występów królowej życia w tanecznym programie Polsatu od samego początku było mnóstwo kontrowersji. Wiele osób zarzucało gwieździe, że ta nie angażuje się na sali treningowej, czego efektami są niedopracowane choreografie. Dagmara Kaźmierska była również bardzo nisko oceniana przez jurorów, którzy przyznali jej nawet rekordowo niskie 7 punktów.

Sama uczestniczka oraz jej taneczny partner Marcin Hakiel tłumaczyli fanom, że łatwiejsze choreografie są uzależnione od problemów zdrowotnych gwiazdy, z którymi ta walczy każdego dnia. Dagmara Kaźmierska miała nie tylko problemy z nogami, ale też podczas jednego z jej treningów doszło do pęknięcia żebra. W końcu królowa życia podjęła decyzję o rezygnacji z “Tańca z Gwiazdami”. 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
To jest syn Englerta. 54-latek to niezła szycha Wieloletni pracownik TVP nie żyje. Miał zaledwie 40 lat

Dagmara Kaźmierska zdradziła, komu kibicuje w "Tańcu z Gwiazdami"

Pomimo faktu, że królowa życia nie zatańczyła w ostatnim odcinku tanecznego show, wciąż mogliśmy zobaczyć ją na szklanym ekranie. Dagmara Kaźmierska połączyła się z prowadzącymi za pomocą rozmowy wideo. W swoim przemówieniu podziękowała za udział w show i życzyła wszystkim uczestnikom powodzenia. Zwróciła się również do Iwony Pavlović za pomocą zabawnego żartu.

Moi fani. Wybierzcie sobie nowego faworyta i głosujcie na niego. To najpiękniejszy program w Polsce. Droga Alexis. Pozdrawiam! Teraz odetniesz z ulgą - powiedziała ze śmiechem gwiazda.

W swoich social mediach Dagmara Kaźmierska wyjawiła też za kogo najmocniej trzyma kciuki z pozostałych gwiazd z programu “Taniec z Gwiazdami”. Okazało się, że królowa życia sympatyzuje z młodziutką Roksaną Węgiel i ma nadzieję, że to właśnie ona sięgnie po Kryształową Kulę.

ZOBACZ TEŻ: Czym są kataplazmy? Uczestnik "Milionerów" nieźle się głowił.

Roksana Węgiel szczerze o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z TzG

Teraz głos w sprawie odejścia Dagmary Kaźmierskiej z tanecznego show Polsatu zabrała jej koleżanka Roksana Węgiel. 19-latka nie ukrywa, że będzie jej bardzo brakować charyzmatycznej blondynki, ponieważ wnosiła świetną energię a kulisy programu. Roxie Węgiel wyznała też, że cieszy się, że dzięki “Tańcowi z Gwiazdami” miała możliwość poznania tak pozytywnej osoby.

Mi było bardzo przykro, bo bardzo się zżyłam z Dagmarą i brakuje mi jej tutaj w tym programie. Ona jest przecudowną osobą. Cieszę się, że dzięki “Tańcu z Gwiazdami” mogłam właśnie ją poznać. Jest to przykre, ale wiadomo, że zdrowie jest ważniejsze - przyznała wokalistka podczas rozmowy z Jastrząb Post.