Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Richardson pokazała prześliczną córkę. To naprawdę ona? Jak gwiazda Hollywood
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.06.2023 12:49

Monika Richardson pokazała prześliczną córkę. To naprawdę ona? Jak gwiazda Hollywood

Monika Richardson
fot. KAPiF, instagram.com/monikarichardson, Monika Richardson pokazała córkę Zosię

Monika Richardson spełnia się jako szczęśliwa mama dwójki dzieci. I choć jej w jej życiu prywatnym pojawiło się ostatnio wiele wzlotów i upadków, zawsze może liczyć na wsparcie swoich latorośli. Na Instagramie właśnie pokazała, jak obecnie wygląda jej młodsza pociecha, Zosia!

Monika Richardson stara się zapewnić swoim dzieciom wszystko, czego potrzebują. Na swoich mediach społecznościowych rzuciła filmik z metamorfozy córki u fryzjera. Trzeba przyznać, że Zosia wyrosła na piękną kobietę.

Monika Richardson pokazała prześliczną córkę

Monika Richardson przeszła burzliwą historię związków. Tym trudniejsze musiało być dla niej rozstanie z Konradem Wojterkowskim, które potwierdziła nieco ponad miesiąc temu. Dziennikarka nie może jednak narzekać na samotność, ponieważ jest mamą dwójki dzieci pochodzących z małżeństwa z Jamiem Malcolmem — Tomasza (22 l.) i Zosi (18 l.). Na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją niema 40 tys. obserwujących, co jakiś czas pokazuje pociechy, nie kryjąc dumy z tego, na jak pięknych i dobrze wychowanych ludzi wyrośli. 

W najnowszym wpisie na swoim instagramowym profilu Monika Richardson właśnie pokazała, jak wygląda jej córka. Zosia dużo się zmieniła, a miał na to wpływ nie tylko okres dojrzewania, ale wizyta u fryzjera!

Nowe informacje ws. zaginionego małżeństwa. Mężczyzna, z którym pracował Adam Jagła, ujawnił, co planował

Córka Moniki Richardson przeszła metamorfozę

Monika Richardson chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia codziennego, a także z realizacji zawodowych projektów. W swoim najnowszym poście nie kryła zachwytu nad metamorfozą córki. Na filmiku, który dziennikarka udostępniła na mediach społecznościowych, Zosia zasiadła w fotelu u fryzjera. 18-latce zostały przystrzyżone końcówki, zmieniła również kolor włosów z ciemnego blondu na platynowy. Jej przemiana robi niesamowite wrażenie! 

– Zośka zachwycona i chyba… jeszcze piękniejsza? No nie wiem, czy to w ogóle możliwe… – rozpływała się dumna mama.

Fani Moniki Richardson zachwycili się jej córką

Efekt metamorfozy włosów Zosi wywołał w sieci niemałe zamieszanie. Fani Moniki Richardson nie pozostawali bierni w komplementowaniu urody jej córki. Zwrócili również uwagę na niesamowite podobieństwo do siebie obu pań.

– Śliczna córcia po mamusi. Włosy piękne, a i kolor super – chwaliła internautka.

– Cudooo – pisała się fanka.

– Piękna, ma po kim! – czytamy pod postem.

Głosom zachwytu nie było końca. Trzeba jednak przyznać, że włosy Zosi rzeczywiście wyglądają teraz jak u hollywodzkiej gwiazdy.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania