Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Richardson kupiła mieszkanie dla syna. Wyznała, skąd miała pieniądze
Sara Karmańska
Sara Karmańska 25.05.2023 21:08

Monika Richardson kupiła mieszkanie dla syna. Wyznała, skąd miała pieniądze

Monika Richardson, Tomasz David Malcolm
fot. KAPiF

Monika Richardson nie tak dawno składała synowi życzenia z okazji 22. urodzin. Jak się okazuje, Tomasz David Malcolm właśnie otrzymał od mamy cenny prezent. Obecnie mało który młody człowiek może sobie na to pozwolić. 

Tomasz Malcolm może się już jednak pochwalić własnymi czterema kątami. I to w zabytkowej kamienicy. 

Monika Richardson pochwaliła się wyjątkowym prezentem dla syna

Monika Richardson przez wiele osób kojarzona jest z prowadzeniem programu „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarka przez wiele lat była związana z Telewizją Polska, gdzie prowadziła takie programy jak choćby „Europa da się lubić,”, „Teleadwokat” czy „Supertalent”.

Monika Richardson pochwaliła się na swoim instagramowym profilu, że udało jej się kupić mieszkanie. Lokalem usytuowanym w zabytkowej kamienicy dziennikarka postanowiła obdarować swojego syna. 

– Kupiłam dzisiaj mieszkanie dla syna. Piękne, w zabytkowej kamienicy. Bez kredytu – czytamy w poście. 

Sąsiadka o zaginionym małżeństwie. Zdradziła gdzie i w jakich okolicznościach ich widziała

Monika Richardson ujawniła, skąd miała na to pieniądze

Monika Richardson zdradziła, w jaki sposób mogła sobie pozwolić na zakup mieszkania bez konieczności brania kredytu. 

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wygrana w procesie sądowym, w tzw. pozwie frankowym. Sprawa trwała wprawdzie 5 lat, ale zakończyła się prawomocnym wyrokiem w II instancji, który de facto unieważnił umowę kredytową. Dziękuje @kancelariabochenek za wytrwałą i bezkompromisową walkę. Frankowicze, do boju! – wyjaśniła. 

Monika Richardson – co dziś robi jej syn?

Tomasz Malcolm obecnie studiuje, a także próbuje swych sił w modelingu, czego efektami dzieli się na swoim profilu na Instagramie. Przez jakiś czas pracował także w korporacji taksówkarz. Jak przyznała jego mama w jednym z wywiadów, jej syn stara się zostać stewardem w jednej z linii lotniczych. To kariera pośrednio związana z zawodem jego ojca, który do czasu przejścia na emeryturę w 2005 roku był szkockim pilotem.

Źródło: Jastrząb Post, Plejada