Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Raptem wygrali Love Island, a już nie są razem. Zuzanna rzuca nowe światło na aferę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.05.2024 16:09

Raptem wygrali Love Island, a już nie są razem. Zuzanna rzuca nowe światło na aferę

Love Island
fot. Instagram/@loveislandwyspamilosci

Zuzanna i Jarek z dziewiątej edycji “Love Island” natychmiast skradli serca telewidzów. Nic więc dziwnego, że para w wielkim stylu wygrała randkowe show. Niedawno jednak ogłosiła, że ich związek właśnie się zakończył. Uczestniczka wyznała kilka szczegółów na temat rozstania.

Zuza i Jarek wygrali "Love Island 9"

Dziewiąta edycja randkowego reality show od samego początku budziła ogromne emocje wśród telewidzów. W wielkim finale o tytuł najlepiej dobranych walczyły aż trzy pary: Asia i Rafał, Patrycja i Robert oraz Zuza i Jarek. Pomimo faktu, że wszyscy wydawali się niesamowicie w sobie zakochani, to właśnie ostatni z wymienionych skradli serca fanów i stanęli na pierwszym stopniu podium.

Wielu internautów wróżyło im świetlaną przyszłość i z chęcią obserwowało, jak wygląda ich życie po zakończeniu “Love Island”. Sami uczestnicy również nie ukrywali, że nie widzą poza sobą świata. Niespodziewanie jednak Jarek Mrozowski podzielił się przykrym oświadczeniem — okazało się, że ulubieńcy publiczności podjęli decyzję o rozstaniu.

Gwiazda "Barw Szczęścia" przyszła na ściankę. Uwagę skradły jej stopy Jak potoczyły się losy Pałys i Kipiel-Sztuki? Jedna zniknęła, druga żyje pełnią życia

"Love Island": Jarek poinformował o rozstaniu z Zuzą

Niedługo po finale dziewiątej edycji kultowego show Jarek zamieścił na swoim profilu na Instagramie smutne ogłoszenie. Okazało się, że prawdziwe życie zweryfikowało jego związek z Zuzą i para podjęła decyzję o rozstaniu. Gwiazdor podziękował swojej byłej partnerce oraz wszystkim, którzy trzymali kciuki za ich relację.

Siema, dziękuję @loveislandwyspamilosci za mega przygodę, zawsze w moim serduszku. Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało i jako wygrana para chyba rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno - napisał Jarek Mrozowski na swoim Instagramie.

Jednocześnie uczestnik “Love Island” przyznał, że ukochana miała do niego masę pretensji, związanych z jego zachowaniem. W końcu nie wytrzymał i postanowił zakończyć relację z dziewczyną. O szczegółach opowiedział na swoim profilu w social mediach.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem.

Zuza z "Love Island" skomentowała rozstanie z Jarkiem

Uczestniczka randkowego show przez długi czas nie zabierała głosu w sprawie zakończenia związku z Jarkiem. W rozmowie z naszym portalem przyznała jedynie, że potrzebuje więcej czasu i dziękuje za wyrozumiałość. Teraz jednak Zuza po raz pierwszy wypowiedziała się na temat niedawnego rozstania. Jej zdaniem mężczyzna nie odwzajemniał jej uczuć.

Chociaż przy kamerach, przy wywiadzie osoba ta mówiła, że coś silnego jest między nami. Ale jednak jak te kamery są wyłączone, to może nie ma tych uczuć.. - powiedział podczas live'a na Instagramie.

Chwilę później dziewczyna opublikowała osobne oświadczenie, w którym wyznała, że nie życzy byłemu partnerowi źle. Przyznała się również do zarzucanych jej przez Jarka błędów i zdradziła, że stara się pracować nad ich poprawą.

Z tym nagraniem chciałam wyjść z milczenia i dać wam wyjaśnienia na temat moich uczuć. Potwierdzam, że bardzo często robiłam spiny, nie do końca miałam zaufanie do tej osoby. Jeszcze raz, jak powiedziałam na filmie. Popełniłam wiele błędów. Biorę za nie całkowitą odpowiedzialność, ale jednocześnie pracuję nad nimi i nie boję się o tym mówić. Dla mnie najważniejsza jest szczerość. Jednakże nie życzę mu żadnego złego. Nie życzę źle nikomu, nawet pająkowi. P.S: Wszystko, co się mówi lub publikuje w sieci. Nawet rozmowa na WhatAppie. Jest rejestrowane. P.S: Trzeba zmierzyć się z rzeczywistością. Ale proszę, nie mieszać mnie więcej do tej osoby życzę mu powodzenia. Nikt nie jest idealny, ja na pewno nie - napisała Zuza na Instagramie.