Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Para z "Love island" rozstała się. Trudno w to uwierzyć, wszyscy na nich stawiali
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.05.2024 14:07

Para z "Love island" rozstała się. Trudno w to uwierzyć, wszyscy na nich stawiali

Love Island
fot. KAPIF

Media właśnie obiegła przykra informacja o rozstaniu jednej z par z najnowszego sezonu “Love Island”. Ulubieńcy publiczności jeszcze niedawno deklarowali szczere i silne uczucia. Teraz w social mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Co działo się w finale dziewiątej edycji "Love Island"?

Program “Love Island” od samego początku wywołał masę wrażeń. Widzowie z utęsknieniem oczekiwali na kolejne odcinki, w których mogli poznać dalsze losy bohaterów i trzymać kciuki za rozwój ich relacji. Pomimo kilku skandali i kontrowersji w show powstało kilka naprawdę pięknych par.

W finałowym odcinku o tytuł najlepszych powalczyli ze sobą Asia i Rafał, Patrycja i Robert oraz Zuzia i Jarek. To właśnie ostatni z wymienionych skradli serca głosujących i zostali wybrani najlepiej dobraną parą z dziewiątej edycji “Love Island”. Teraz jednak w sieci pojawiły się przykre informacje o ich relacji.

Partner Anity Sokołowskiej to znana postać. Poznała go, gdy była żoną innego Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik

Ulubieńcy telewidzów z "Love Island" podjęli decyzję o rozstaniu

Widzowie przez długi czas zastanawiali się, jak obecnie wygląda związek zwycięzców dziewiątej edycji “Love Island” Teraz w social mediach uczestników pojawiła się przykra informacja na temat rozstania Zuzi i Jarka, która wstrząsnęła wszystkimi internautami. Oficjalne oświadczenie zamieścił Jarek na swoim profilu na Instagramie.

Siema, dziękuję @loveislandwyspamilosci za mega przygodę, zawsze w moim serduszku. Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało i jako wygrana para chyba rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno - napisał Jarek Mrozowski na swoim Instagramie.

Love Island Jarek insta.jpg
Ulubieńcy telewidzów z "Love Island" podjęli decyzję o rozstaniu, fot. Instagram/@jarekmrozowski

ZOBACZ TEŻ: Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe.

Jak Zuzia z "Love Island" czuje się po rozstaniu z Jarkiem?

Decyzja ulubionej pary z dziewiątej edycji “Love Island” wydaje się być dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Jarek i Zuzia nie tylko wygrali reality show, ale też przez wielu typowani byli na parę, która ma największe szanse na przetrwanie po zakończeniu prac na planie formatu.

Udało nam się dotrzeć do uczestniczki randkowego show i zapytać ją o to, jak czuje się po rozstaniu z ukochanym. Okazało się, że Zuzia nie ma ochoty odnosić się do oficjalnego oświadczenia Jarka, ponieważ potrzebuje trochę czasu na zebranie myśli i pogodzenie się z tą sytuacją.

Potrzebuję czasu, dziękuję - napisała nam Zuzia z “Love Island”.