Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Love Island: Jarek zabrał głos w sprawie rozstania: "Jedyne czego żałuję"
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 08.05.2024 20:17

Love Island: Jarek zabrał głos w sprawie rozstania: "Jedyne czego żałuję"

Jarek Mrozowski
Fot. PrtScr Instagram/jarekmrozowski

Jacek i Zuza, wygrali „Love Island. Wyspa miłości 9”, czyli dziewiąty sezon reality show. Wszyscy podziwiali ich piękną historię i zachwycali się tym, że w programie jednak udało się stworzyć prawdziwą miłość. Niestety, nie są już razem.

Piękna historia w "Love Island"

Fani, często zdystansowani do uczestników reality show, tym razem doświadczyli czegoś innego. Historia Jarka Mrozowskiego i Zuzanny Maciejewskiej wielu chwytała za serce. Wydawało się, że dzięki programowi dostarczana jest nie tylko rozrywka, ale i zrodziła się prawdziwa, autentyczna miłość niebędąca efektem medialnych manipulacji oraz cynicznej reżyserii.

Para zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów, którzy kibicowali im zarówno w programie jak i w kwestiach czysto uczuciowych aż do samego finału. Fala radości zalała media społecznościowe, kiedy okazało się, że Jarek i Zuza wygrali dziewiątą edycją programu Love Island.

Karolina Gilon
Fot. KAPIF, Karolina Gilon
Angela z "Love Island" przyznała, że jeden z uczestników programu był jej wcześniej znany Dan swoim wyznaniem przyćmił finał "Love Island". Ogłosił to oficjalnie. Zaskoczył fanów

Zuza i Jarek ogłosili rozstanie

Niestety, krótko po programie okazało się, że prawdziwe życie jednak nie zawsze jest komedią romantyczną. Zaczęło się od tego, że Zuza usunęła ze swojego Instagrama wszystkie wspólne zdjęcia z Jarkiem. Później oboje wydali oświadczenie o rozstaniu. Ze strony Jarka Mrozowskiego brzmiało ono tak (cytat za serwisem telemagazyn.pl):

Siema, dziękuję „Love Island” za mega przygodę, zawsze w moim serduszku <3 Moja relacja z Zuzą dobiegła końca. Nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało i jako wygrana para rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno.

Kolejne oświadczenie w mediach społecznościowych

Kilka godzin temu, Jarek wydał jednak kolejne oświadczenie. Rzuca ono nowe światło na to co tak naprawdę wydarzyło się między nim a Zuzanną. Okazuje się, że ich wspólne problemy rozpoczęły się już w programie. Jarek zwraca uwagę na to, że irytowały go małe rzeczy, które w połączeniu były nie do zniesienia.

Ciekawym wątkiem jest także to, że Jarek “żałuje”, że nie rozstał się z Zuzanną jeszcze w programie. Najwyraźniej żył nadzieją, że w prawdziwym życiu będzie trochę inaczej niż w reality show. Niestety zakończyło się to zawodem.

Siema, dziękuję „Love Island” za mega przygodę, zawsze w moim serduszku 3 Moja relacja z Zuzą dobiegła końca. Nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej .png
Fot. PrtScr Instagram/jarekmrozowski