Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Prowadzący "Pytania na Śniadanie" żegna się z poprzednią pracą
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.02.2024 19:33

Prowadzący "Pytania na Śniadanie" żegna się z poprzednią pracą

Katarzyna Dowbor Filip Antonowicz
KAPiF

Filip Antonowicz został nowym prowadzącym programu “Pytanie na Śniadanie”. Kanapę w studiu Telewizji Polskiej dzieli z Katarzyną Dowbor, z którą od razu złapał świetny kontakt. Jednak jego debiutanckie występy nie obyły się bez mniejszych i większych wpadek. Niedawno dziennikarz podzielił się informacją o zakończeniu współpracy z innym medium. Zaskoczeni?

Filip Antonowicz jest nowym prowadzącym programu "Pytanie na Śniadanie"

Minęły już ponad dwa miesiące, odkąd Sejm przegłosował uchwałę dotyczącą bezstronności i rzetelności mediów publicznych, jednak kurz i emocje po olbrzymich zmianach, które w nich zaszły, wciąż nie opadł. Po tym, jak zmieniło się szefostwo Telewizji Polskiej, na jej antenie doszło do wielu znaczących modyfikacji. Nie ominęły one również porannego pasma emitowanego na TVP2, czyli “Pytanie na Śniadanie”.

Podjęto decyzję o zwolnieniu wszystkich par, które do tej pory zasiadały na kanapie i prowadziły śniadaniówkę. Na ich miejscu pojawiły się nowe twarze, które od kilku tygodni próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W tym gronie znalazł się również Filip Antonowicz, dziennikarz, który do tej pory był związany przede wszystkim z Radiem ESKA. Mężczyzna dzieli kanapę w studiu “Pytanie na Śniadanie” z Katarzyną Dowbor.

KAPIF_oryginal_K1157007F.jpg
Źródło: KAPiF
Filip Antonowicz, nowy prowadzący „PnŚ”, ma znaną siostrę. Na pewno ją kojarzycie. Rudowłosa piękność gra w serialach Niepokojące sceny w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący nagle położył się na ziemi, zbadał go lekarz. Co się stało?

Filip Antonowicz z programu "Pytanie na Śniadanie" ma na koncie kilka wpadek

Niestety początek kariery Filipa Antonowicza w “Pytaniu na Śniadanie” nie obył się bez drobnych turbulencji. Choć występy na żywo nie są dla dziennikarza zupełną nowością, to jednak nowa rzeczywistość w studiu TVP2 mogła go nieco zestresować. Sprawne oczy i uszy oglądających od razu wychwyciły błędy i wpadki, które odbyły się na planie śniadaniówki. Nie pozostawili na prezenterze suchej nitki.

Podczas jednego z wydań gościem Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza był Maciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej i były uczestnik programu “You Can Dance”. Niestety drugi z prowadzących, prawdopodobnie na skutek stresu, popełnił poważną gafę. Przedstawiając gościa, nazwał go… Maciejem Pleją. Dziennikarz natychmiast poprawił się i usprawiedliwił pomyłkę stresem, jednak widzowie nie chcieli tak łatwo mu wybaczyć. W mediach społecznościowych zaroiło się od krytycznych komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: Wyciekło nazwisko nowej prowadzącej "PnŚ". Tajemnicza Kasia to?

Filip Antonowicz rozstał się z pracą?

Nowy prowadzący programu “Pytanie na Śniadanie” podzielił się w sieci szokującą informacją. Filip Antonowicz rozstał się ze swoim wieloletnim miejscem pracy! W Radiu ESKA spędził siedem lat.

"Żegnam się z Radiem ESKA! Dziś, po siedmiu latach, po raz ostatni mogliście mnie usłyszeć na eskowej antenie. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wstawali razem z nami każdego poranka. Wszystkim słuchaczom, ale i ekipie Radia Eska— po prostu za obecność i wspólny czas ogromnie dziękuję. Pora spróbować nowych rzeczy i działać, bo chyba nie ma nic piękniejszego niż nieustanny rozwój. Niezmiennie zapraszam do "Pytanie na śniadanie"."

- napisał Filip Antonowicz w swoich mediach społecznościowych. Na końcu wpisu dodał jeszcze jedną tajemniczą informację: “P.S. coś mi nosek podpowiada, że przerwa od radia nie potrwa długo. Dziękuję!”. Słuchaliście jego programów? A może wolicie go jednak w “Pytaniu na Śniadanie”?