Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wyciekło nazwisko nowej prowadzącej "PnŚ". Tajemnicza Kasia to?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 16.02.2024 09:18

Wyciekło nazwisko nowej prowadzącej "PnŚ". Tajemnicza Kasia to?

Wyciekło nazwisko nowej prowadzącej "PnŚ", fot. KAPiF, Instagram/pytanienasniadanie
Wyciekło nazwisko nowej prowadzącej "PnŚ", fot. KAPiF, Instagram/pytanienasniadanie

Format „Pytanie na śniadanie” jest bardzo popularny wśród widzów porannego pasma telewizji. Program śniadaniowy TVP w ostatnich tygodniach przeszedł wiele zmian, które zaskoczyły widzów. Wygląda na to, że już wkrótce format skrystalizuje się w nowym kształcie. 

Program „Pytanie na śniadanie” w ferworze zmian

W ostatnich tygodniach stacją TVP, jak również innymi mediami publicznymi, wstrząsają kolosalne zmiany. Nie ominęły one także rozrywkowego programu „Pytanie na śniadanie”, który od lat towarzyszy wielu osobom o poranku. Nowa szefowa formatu postawiła na kompletną wymianę prowadzących. W związku z jej decyzją z pracą pożegnały się wszystkie wcześniejsze twarze programu, z którymi widzowie zdążyli się mocno zżyć. Wielu z nich nie kryje swojego niezadowolenia nie tylko samymi zmianami, ale także sposobem ich przeprowadzenia – byli prowadzący nie mieli na przykład okazji pożegnać się z fanami na wizji. Do tego sporo kontrowersji wzbudza zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej, która była w ósmym miesiącu ciąży. 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami program docelowo ma prowadzić pięć par prowadzących. Jak dotąd poznaliśmy cztery z nich –  Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego, Klaudię Carlos i Roberta El Gendy, Joannę Górską i Roberta Stockingera, a także Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza. 

Wielka wpadka w ostatnim odcinku „M jak miłość”. Widzowie osłupieli Marzec odsłonił szokujące kulisy pracy w TVP. Wstrząsające, co ujawnił

Już wkrótce w programie „Pytanie na śniadanie” zadebiutuje nowa para prowadzących

W dniu wczorajszym „zażartowano” z fanów programu „Pytanie na śniadanie” i ogłoszono imiona ostatniej pary nowych prowadzących. W mediach społecznościowych formatu poinformowano, że nowymi prowadzącymi zostali… Kasia i Piotr. 

W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami! – czytamy w poście.

To szybko sprawiło, że zarówno fani jak i media zaczęły się prześcigać w domysłach, o kogo dokładnie może chodzić. Wśród propozycji padały jakie nazwiska jak Katarzyna Zdanowicz i Piotr Kraśko, albo Katarzyna Burzyńska i Piotr Jędrzejek, a nawet Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy niedawno pożegnali się ze stacją Polsat. 

Zgodnie z medialnymi doniesieniami nowa para ma zadebiutować na ekranach 20 lutego. Nowe doniesienia rzucają nowe światło na pytanie, kim może być tajemnicza Kasia. 

ZOBACZ TEŻ: Wstrząsające, w jakich warunkach pracują dziennikarze „Panoramy”. Mamy list

Wyciekło nazwisko nowej prowadzącej „Pytanie na śniadanie”?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowej szefowej programu „Pytanie na śniadanie”, każda z nowych par prowadzących śniadaniówkę TVP ma prowadzić program w konkretny dzień tygodnia. Weekendy z kolei mają być rotacyjne. 

Jako donosi portal „Wirtualne media” tajemniczą Kasią, która dołączyła do ekipy „Pytania na śniadanie” ma być Katarzyna Pakosińska, znana z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Gwiazda pasuje także do opisu „znana i bardzo lubiana dziennikarka”. Katarzyna Pakosińska nie tylko ukończyła studia dziennikarskie na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ale także ma już doświadczenie w prowadzeniu podobnych programów. Przez lata była bowiem gospodynią dawnego formatu śniadaniowego TVP „Kawa czy herbata?”. Dodatkowo w 2009 roku na antenie TVP swoją premierę miał stworzony przez nią serial dokumentalny „Tańcząca z Gruzją”. Dziennikarce ma partnerować „nieznany szerokiej publiczności partner”

Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF 1.jpg
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF 2.jpg
Katarzyna Pakosińska, fot. KAPiF

Źródło: Wirtualne media

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16