Lifestyle.Lelum.pl > Bliźniaczki

Bliźniaczki

Bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Hensel z mężem
11.04.2024 10:21 Poślubił najsławniejszą bliźniaczkę, został pozwany przez byłą żonę

Dopiero co światowe media rozpisywały się o ślubie jednej z najsławniejszych bliźniaczek syjamskich na świecie, a już docierają do nas przykre wieści na temat świeżo upieczonego małżonka. Ukochany Abby Hensel właśnie został pozwany.

bliźniaczki
21.07.2020 23:30 Urodziła bliźniaczki, lekarz na nie spojrzał i zamarł. Natychmiast zaczął przepraszać

Bliźniaczki przyszły na świat miesiąc przed terminem. W trakcie ciąży kobieta robiła wszystkie badania i wydawało się, że maleństwa zdrowo się rozwijają. Jej serce stanęło z przerażenia, gdy zobaczyła zaskoczony wzrok lekarza. Usłyszała przeprosiny.Bliźniaczki, które przyszły na świat przedwcześnie, zaskoczyły lekarza. Tuż po porodzie zestresowana mama martwiła się, czy jej wcześniaki urodziły się zdrowe. Lekarz spojrzał na dziewczynki i dosłownie zamarł. Uniósł wzrok na ich mamę i zaczął ją przepraszać.

bliźniaczki
18.06.2020 17:42 Bliźniaczki syjamskie mogły nigdy nie przeżyć operacji. Niewiarygodne, jak wyglądają po 14 latach

Choć to nie była łatwa decyzja, rodzice zdecydowali się rozdzielić swoje córeczki. Lekarze mieli nie lada kłopot, dziewczynki były połączone klatkami piersiowymi. Operacji, jaką przeszły bliźniaczki przyglądał się cały świat. Przez 12 godzin nad rozdzieleniem dwóch ciał pracował sztab lekarzy. W końcu media obiegła wspaniała wiadomość – dziewczynki przeżyły i wygląda na to, że będą zdrowe. Jak mają się dziś?Bliźniaczki syjamskie to rzadki i bardzo skomplikowany przypadek. 14 lat temu na świat przyszły dwie dziewczynki zrośnięte klatkami piersiowymi. Ich losy obserwował cały świat. Rodzice długo zastanawiali się nad operacją rozdzielenia dzieci. Była wówczas bardzo niebezpieczna i mogła skończyć się nawet śmiercią dziewczynek. Mimo to podjęli decyzję, że rozdzielą swoje dzieci. Aż trudno uwierzyć, jak teraz wyglądają bliźniaczki.

bliźniaczki
21.05.2020 18:28 Nie żyją 3-letnie bliźniaczki, mama nie mogła nic zrobić. ”Trzymały się za rączki”

Bliźniaczki Aisha i Lailani, miały zaledwie trzy latka, kiedy zginęły w tragicznych okolicznościach. Ich ciotka twierdzi, że gdy je znaleziono, trzymały się za rączki. Trudno sobie wyobrazić, jakie katusze przeżywa matka zmarłych dziewczynek. Sprawy nie ułatwiły oskarżenia, które padły w jej stronę. Bliźniaczki z Australii zmarły w tragicznym wypadku. 3-letnie dziewczynki spłonęły żywcem we własnym domu. Ich mama, która została na zewnątrz, desperacko próbowała dostać się do budynku, nic nie dało się jednak zrobić. Internauci szybko postawili brutalne oskarżenia w stronę kobiety. Jak podaje Fakt, śledczy ustalili, co stało się tego feralnego dnia.

bliźniaczki
07.05.2020 12:24 Okrzyknięto je „najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie”. Nikt nie wie, ze skrywają smutny sekret

10-latki okrzyknięte najpiękniejszymi na świecie nie wiodą szczęśliwego, usłanego różami życia. Chociaż tak mogłoby się wydawać, przeglądając ich zdjęcia z roześmianymi twarzami. Jednak te dwie dziewczynki dotknęła prawdziwa tragedia, ich ojciec od lat toczy walkę z białaczką, a na domiar złego ma również chłoniaka. Bliźniaczki, które okrzyknięto najpiękniejszymi na całym świecie, skrywają pewien smutny sekret. Ich wielką sławę i popularność w sieci przyćmiewa prawdziwa, rodzinna tragedia. Ojciec dziewczynek jest poważnie chory, a każdy kolejny dzień jest dla niego prawdziwym cudem. Mimo swoich sukcesów w tak młodym wieku najpiękniejsze bliźniaczki nie mają łatwego dzieciństwa.

Bliźniaczki
17.12.2019 09:04 Bliźniaczki, które podbijają Internet. Urodziły się 9 lat temu, okrzyknięto je najpiękniejszymi

Bliźniaczki pomimo swojego młodziutkiego wieku okrzyknięte zostały prawdziwymi gwiazdami. Swój ogromny sukces zawdzięczają wyjątkowemu wyglądowi, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie. Dziewczynki, które urodziły się zaledwie 9 lat temu, uważane są za najpiękniejsze w historii. Ich kariera rozkwita w zawrotnym tempie! Przyjęło się, że dzieci tuż po urodzeniu nazywane są słodkimi lub uroczymi. Wszystko za sprawą swojej niewinności, której niebywale trudno jest się oprzeć. Dziewczynki, o których od dłuższego czasu w sieci jest naprawdę głośno, od momentu urodzenia uznawane były za piękne i zachwycające. Ich uroda wszystkich powalała na kolana.