Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polska Miss Euro zachwyca wdziękami i zupełnie niecodziennym talentem
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.06.2024 07:00

Polska Miss Euro zachwyca wdziękami i zupełnie niecodziennym talentem

Marta Barczok
Fot. martabarczok.official/Instagram

Polskie Miss Euro od lat zachwycają swoim wdziękiem i zacięciem do kibicowania. Marta Barczok, która została wyróżniona podczas konkursu w 2016 roku, również w praktyce dba o swojego sportowego ducha. Dba o zdrowie i zgrabną sylwetkę w oryginalny sposób.

Natalia Siwiec została Miss Euro 2012

Najsłynniejszą polską Miss Euro bez wątpienia była Natalia Siwiec. Celebrytka pojawiła się na meczu rodzimych piłkarzy z Rosjanami i od razu sprawiła, że to, co działo się na murawie, nie było już tak interesujące. Kobieta przykuła uwagę dziennikarzy i szybko została okrzyknięta najpiękniejszą fanką przebywającą na trybunach. Wszystko się zaczęło od jednego zdjęcia.

Fotografia przedstawiająca Natalię Siwiec w szarej koszulce z polskim orzełkiem z prędkością światła obiegła ogólnoeuropejskie media. Choć wiele osób myślało, że to była ustawka, celebrytka odcinała się od takich spekulacji.

W internecie pojawiały się komentarze, że specjalnie założyłam taką koszulkę, żeby przyciągnąć fotoreporterów, ale to nieprawda. Dzień przed meczem Polska-Rosja dostałam ją od mojego przyjaciela, który stwierdził, że prawdziwy kibic jak ja musi ją mieć. Taki dekolt to nie mój wymysł - mówiła w rozmowie z portalem "wroclaw.naszemiasto.pl".

EN_01033722_0353.jpg
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Euro 2024: kto gra dzisiaj mecze? Czy gra Polska? Janina z Sanatorium miłości miała wypadek! Wiadomo w jakim jest stanie

Tytuł Miss Euro przejęła inna Polka

Cztery lata później inna kobieta zawalczyła o tytuł najpiękniejszej kibicki. Okazało się jednak, że nie zrobiła tak zawrotnej kariery jak jej poprzedniczka. Marta Barczok bez wątpienia lubi wyróżniać się z tłumu, tak było również podczas konkursu Euro 2016. Podobnie jak Natalia Siwiec, również twierdziła, że przykucie uwagi mediów na taką skalę nie było jej celem.

miss euro3.png
Fot. martabarczok.official/Instagram

Ze względu na rozpoczynający się właśnie kolejny turniej uwaga mediów ponownie skupiła się na Miss Euro 2016. Okazuje się, że jej pobyt na trybunach nigdy nie był przypadkowy, bowiem prywatnie naprawdę lubi kibicowanie i często pojawia się na meczach. Ze względu na to, że celebrytka na co dzień mieszka w Londynie, odwiedza również spotkania angielskiego klubu Tottenham Hotspur.

ZOBACZ TEŻ: Reżyser “Kiepskich” o Marzenie Kipiel-Sztuce. Ciężko pogodzić się ze stratą

Miss Euro 2016 przykuwa uwagę odbiorców

Choć prywatnie Marta Barczok pracuje jako księgowa, zajmuje się również rozwijaniem swoich mediów społecznościowych. Obecnie na Instagramie śledzi ją ponad 600 tysięcy osób, a sama celebrytka chętnie pokazuje na nim swoje codzienne życie. Nie brakuje oczywiście relacji z licznych meczów piłkarskich, na których pojawia się jako kibicka. Oprócz tego możemy dostrzec, że Miss Euro 2016 chętnie dba o swoją sylwetkę.

Marta Barczok ćwiczy w dość oryginalny sposób. Nie sposób zobaczyć w mediach społecznościowych ciężarków czy bieżni, również sporty zespołowe ogląda raczej tylko z większej odległości. Jej sportową przyjaciółką jest jednak skakanka. Na jej profilu widzimy wiele nagrań z treningów, na których celebrytka wykonuje szereg akrobacji z tym sprzętem. Trzeba przyznać, że jest naprawdę utalentowana.