Miss

Miss Rzeszowa 2024
06.07.2024 16:22 Na Miss Rzeszowa wylało się wiadro hejtu. W końcu odpowiedziała

Victoria Forrest, która została Miss Rzeszowa, nie cieszyła się zbyt długo z wygranej. W sieci szybko wylała się na nią fala hejtu. Victoria opublikowała obszerną relacją na Instagramie, w której zaprezentowała skandaliczne wpisy pod swoim adresem. Z krytyką mierzy się do tej pory. Teraz postanowiła ponownie zabrać głos. 

miss polonia
29.06.2024 11:49 Kim jest Miss Polonia 2024? Maja Klajda ma się czym pochwalić

28 czerwca odbył się konkurs Miss Polonia 2024, gdzie o tytuł najpiękniejszej Polski rywalizowały 24 piękne kobiety. Tylko jedna z nich mogła otrzymać bursztynową koronę z rąk poprzedniej miss, Ewy Jakubiec. Jury jednomyślnie podjęło decyzję, że jest nią Maja Klajda. Ten wybór wzbudził jednak sporo kontrowersji. Co wiadomo o nowej Miss Polonia?

Miss Rzeszowa 2024
26.06.2024 17:27 Absolutny skandal. To, co spotkało tegoroczną Miss Rzeszowa, przechodzi ludzkie pojęcie

Konkursu piękności w dzisiejszych czasach mogą budzić spore kontrowersje. To, co spotkało w ostatnim czasie Miss Rzeszowa 2024, wykracza poza skalę. Victoria Forrest musi mierzyć się z ogromną falę hejtu po skandalicznych publikacjach na jej temat. 

Marta Barczok
15.06.2024 07:00 Polska Miss Euro zachwyca wdziękami i zupełnie niecodziennym talentem

Polskie Miss Euro od lat zachwycają swoim wdziękiem i zacięciem do kibicowania. Marta Barczok, która została wyróżniona podczas konkursu w 2016 roku, również w praktyce dba o swojego sportowego ducha. Dba o zdrowie i zgrabną sylwetkę w oryginalny sposób.

Aleksandra Klepaczka
14.07.2023 11:03 Miss Supranational 2023. Aleksandra Klepaczka zawalczy o tytuł najpiękniejszej na świecie. Kim jest piękność z Bukowca?

Już dzisiaj w Nowym Sączu odbędą się wybory Miss Supranational 2023, w których wezmą udział najpiękniejsze kobiety z całego świata. Nasz kraj będzie reprezentowała Miss Polski z 2022 roku, Aleksandra Klepaczka. Kim jest piękność z łódzkiego Bukowca? 

Miss Polonia
09.03.2021 18:31 Miss Polonia 2020: wybrano najpiękniejszą. Kim jest Natalia Gryglewska?

Stało się! Jeden z najważniejszych tytułów minionego roku przyznany. Mowa oczywiście o Miss Polonia 2020, który nie był tak prosty, jakby się wydawało. Uczestniczki konkursu oczarowały wszystkich widzów i oceniających, jednak zdecydowano, że korona powędruje na głowę Natalii Gryglewskiej. Kim jest najpiękniejsza Polka minionego roku? Tegoroczny finał Miss Polonia odbyły się w Teatrze Wielkim w Łodzi. O tytuł najpiękniejszej kandydowało aż 20 uczestniczek, jednak tytuł dla tej najpiękniejszej mógł powędrować tylko do jednej. Została nią Natalia Gryglewska.

10.01.2021 11:30 Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Prawdziwa piękność, świat się nią zachwycał

Jeszcze trzy dekady temu zachwycał się nią cały świat. Uroda 50-letniej dzisiaj kobiety nigdy nie przechodziła obojętnie wobec ludzi, z którymi miała do czynienia. Prawdziwa i naturalna piękność, która pozwoliła zabłysnąć jej w show-biznesie towarzyszy jej do dzisiaj. Ewa Wachowicz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem sprzed 30 lat. Nie jest tajemnicą, że Ewa Wachowicz zaliczana jest do grona najpiękniejszych Polek. Jeszcze trzy dekady temu, kiedy wygrywała tytuły Miss zachwycał się nią cały świat. Teraz postanowiła wrócić wspomnieniami do tych chwil. Co za widok!

wybory
08.03.2020 09:31 Miss w latach 30. i 40. Zabawne, jak wiele się zmieniło w wyborze najpiękniejszej kobiety świata

Miss to zaszczytny tytuł przyznawany podczas wielkiego konkursu, najpiękniejszym kobietom na świecie. Tego typu zawody miały miejsce już na początku XX wieku, a pierwsze Wybory Miss World odbyły się w 1951 roku. Zabawne jest to, że od tego czasu tak wiele się zmieniło i formuła takich wyborów różni się od tych sprzed kilkudziesięciu lat. Wybory miss od zawsze były bardzo prestiżowym konkursem. Obecnie największą popularnością cieszą się w Ameryce, zarówno północnej jak i południowej. Tytuły najpiękniejszych otrzymują najczęściej kobiety ze Stanów Zjednoczonych oraz z Wenezueli. Zobaczmy, jak bardzo zmieniła się formuła konkursu na przestrzeni kilku dekad.

miss universe 2019
09.12.2019 12:15 Wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Poznajcie Miss Universe 2019

Miss Universe 2019 mogła zostać tylko jedna z 90. kandydatek i znamy już zwyciężczynię! Konkurs co roku przyciąga przed ekrany miliony telewidzów i internautów. Najpiękniejszą kobietę świata wybrano w USA. Polskę reprezentowała Miss Polski 2018, Olga Buława. Konkurs rozpoczął się o 1 w nocy czasu polskiego. Poza Miss Universe przyznano też tytuły Miss Koleżeńskości, Miss Fotogeniczności, a także wręczono nagrodę za najlepszy kostium narodowy. Wśród wygranych znalazła się Polka!

implanty
09.11.2019 13:13 Przez implanty pośladków prawie straciła życie. Dwa razy trafiała do szpitala z ciężkimi obrażeniami

Implanty pośladków miały poprawić jej samopoczucie, a o mało co przez nie nie zginęła. 30-latka po raz drugi już trafiła do szpitala z powodu konsekwencji swoich operacji plastycznych. Jak najszybciej trzeba było przeprowadzić operację usunięcia implantów albo ta sytuacja mogła naprawdę skończyć się tragicznie dla modelki. Po kilku latach kobieta sama przyznaje, że zgubiła ją własna próżność. Cieszę się, że już dłużej nie potrzebuję używać swojego ciała, żeby zarabiać — cytuje missdailymail.co.uk — teraz pracuję z honorem i mogę w ten sposób utrzymywać rodzinę. Wolę stracić implanty pośladków, ale zachować nogi i życie.

dziewczynka
29.10.2019 11:01 Dziewczynka ma 9 lat i zdobyty tytuł miss. Ciężko uwierzyć, jak wyglądała przed wizytami u specjalistów

Dziewczynka ma zaledwie 9 lat i zdobyty tytuł miss. Jej makijaże, fryzury i stroje za każdym razem są spektakularne. Rodzice są dumni, że ich córka osiąga kolejne sukcesy i dbają o jej kontrowersyjny wizerunek. Trudno uwierzyć, jak wygląda przed wizytami u specjalistów. 9-latka na co dzień korzysta z wielu zabiegów, aby na zdjęciach czy konkursowych scenach prezentować się doskonale. Podczas występów dziewczynka nie przypomina siebie, ale w ciągu normalnego dnia wygląda zaskakująco. Mała miss wzbudza skrajne emocje na całym świecie.

natalia janoszek
22.02.2019 13:14 Natalia Janoszek – Polka, która podbiła Bollywood. Właśnie dostała nagrodę!

Natalia Janoszek jest polską aktorką, która podbija… Bollywood! Polka właśnie dostała prestiżową nagrodę za swoje osiągnięcia za granicą. Jak dziewczyna z Bielska-Białej podbiła Indie? Polki słyną z niezwykłej urody na całym świecie. Natalia Janoszek to pierwsza Polka, która zagrała w Bollywoodzkim filmie! 29-latka ma na swoim koncie naprawdę wiele sukcesów i wszystko wskazuje na to, że zrobi w Indiach wielką karierę. Kim jest Natalia Janoszek, polska gwiazda Bollywood?

molestowanie
21.02.2019 17:25 Aneta Kręglicka obecnie. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje była Miss Świata?

Aneta Kręglicka obecnie skupia się na rozwijaniu swojej działalności biznesowej. W przeciwieństwie do wielu laureatek konkursów piękności nie pragnęła robić kariery w show-biznesie albo modelingu. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje Miss Świata? Bardzo rozważnie zarządza swoją karierą. Cały świat kibicował jej, gdy startowała w konkursie Miss Świata. Do dziś pozostaje jedyną Polką, która wywalczyła ten zaszczytny tytuł. Wróżono jej karierę modelki albo aktorki, jednak ona miała zupełnie inny pomysł na siebie. Aneta Kręglicka obecnie z wielką rozwagą wybiera projekty, w które się angażuje. Czym się zajmuje? Inne gwiazdy powinny się od niej uczyć! Została specjalistką w bardzo interesującej branży.