Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była Miss Euro 2012. Jak teraz wygląda Natalia Siwiec?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.06.2024 15:09

Była Miss Euro 2012. Jak teraz wygląda Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec
fot. East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Natalia Siwiec zasłynęła niegdyś jako “Miss Euro 2012”. Miała wtedy zdecydowanie swoje pięć minut, jednak influencerka nadal korzysta z popularności, którą wówczas udało jej się zbudować. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwali się kadrami z egzotycznych podróży. Chętnie pokazuje także partnera i córeczkę? Gdzie się to wszystko zaczęło? Siwiec była fotomodelką jeszcze zanim zrobiono jej słynne zdjęcie podczas meczu.

Tak zaczęła się popularność Natalii Siwiec

Natalia Siwiec początkowo była fotomodelką, a swoje pierwsze kroki w branży stawiała w konkursach piękności. Przez wiele lat mieszkała poza granicami Polski. Zdecydowała się przyjechać do rodzimego kraju w 2012 roku. W planach była jedynie krótka wizyta w Polsce, a stało się inaczej…

Natalia Siwiec pojawiła się na jednym z meczów Polski na Euro 2012. Paparazzi zrobił jej zdjęcie, a następnie wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Fotka jeszcze tego samego dnia trafiła do sieci. Siwiec okrzyknięto wówczas Miss Euro 2012. Celebrytka miała swoje 5 minut sławy, w trakcie których zdobyła popularność, z której czerpie do dziś. 

Byłam zła, że nie mieliśmy loży VIP-owskiej. Zamiast tego niezbyt dobre miejsca, za to koszmarnie drogie. (...) Przed meczem Polska – Rosja były zamieszki i opóźnienia, więc fotoreporterzy chodzili po trybunach i robili zdjęcia. Jeden zaczął mnie fotografować. Byłam zła na niego. Podeszli też inni. Na drugi dzień w internecie była cała galeria moich zdjęć. I lawina ruszyła... - wspominała niegdyś Natalia Siwiec w rozmowie z “Galą”. 

Natalia Siwiec
Natala Siwiec fot. East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
To Michał Szpak czy Britney Spears? Z daleka trudno było poznać Dowbor odszedł z Polsatu. Miszczak jest temu winien?

Czy słynne zdjęcie z 2012 roku było ustawką?

Natalia Siwiec nie miała nic przeciwko, kiedy jej zdjęcia zrobione podczas meczu obiegły sieć. Z czasem można jednak było usłyszeć głosy wielu osób, że cała ta sytuacja miała być ustawką. Co na to główna zainteresowana? 

W internecie pojawiały się komentarze, że specjalnie założyłam taką koszulkę, żeby przyciągnąć fotoreporterów, ale to nieprawda. Dzień przed meczem Polska - Rosja dostałam ją od mojego przyjaciela, który stwierdził, że prawdziwy kibic jak ja musi ją mieć. (…) Taki dekolt to nie mój wymysł - broniła się Siwiec w wywiadzie dla “Naszego Miasta”. 

Tak Natalia Siwiec wygląda obecnie

Natalia Siwiec do tej pory jest obecna w polskim show biznesie. Mimo tego, że żadne z jej późniejszych zdjęć nie powtórzyło sukcesu tego z roku 2012, ona nadal bywa na salonach. Fanki żywo interesują się życiem influencerki, a ona ciągle podsyca zainteresowanie sobą, publikując treści w mediach społecznościowych. 

Miss Euro 2012 często pojawia się także na branżowych eventach, a portale plotkarskie piszą o jej stylizacjach. Jak Natalia Siwiec wygląda obecnie? Naszym skromnym zdaniem prezentuje się nawet lepiej niż dekadę temu. 

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec fot. KAPiF teg