Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polsat Hit Festiwal: widzowie mocno komentują występ Roksany Węgiel
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.05.2024 14:21

Polsat Hit Festiwal: widzowie mocno komentują występ Roksany Węgiel

Roksana Węgiel
fot. AKPA

Wczorajszy występ Roksany Węgiel odbił się szerokim echem w sieci. Wszystko z powodu jej odważnej kreacji, którą zaprezentowała na sopockiej scenie. Fani są oburzeni tym, co wydarzyło się podczas koncertu 19-latki.

 

Roksana Węgiel na Polsat SuperHit Festiwal

Wczorajszy koncert Polsatu przyniósł nam mnóstwo wrażeń i emocji. Byliśmy świadkami między innymi niezapomnianego jubileuszu 30-lecia Andrzeja Piasecznego oraz występów wielu cenionych polskich artystów. Swoje koncerty zagrali dla nas między innymi Golec uOrkiestra oraz Denzel.

Już dzisiaj natomiast ponownie czeka nas masa niezapomnianych chwil. W Operze Leśnej spotkają się artyści, którzy zostali wyróżnieni jedną z największych nagród w Polsce, czyli platynową płytą. Wśród nich zobaczymy między innymi Skolima, Malika Montanę, Blankę oraz Cyrko. 

Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpi w sobotę? O której godzinie oglądać? Michał Wiśniewski o 3 żonie. Widzowie pod sceną aż zaczęli krzyczeć

Roksana Węgiel na Polsat SuperHit Festiwal

W pewnym momencie na sopockiej scenie pojawiła się również Roksana Węgiel, która zaśpiewała dla nas swoje największe przeboje, w tym między innymi najnowszy utwór “Miasto”, który powstał we współpracy z jej ukochanym Kevinem Mglejem. Gwiazda zaskoczyła nas nie tylko swoim niezawodnym wokalem, ale również piękną choreografią z udziałem wielu tancerzy.

Większość telewidzów bardziej niż układ taneczny i śpiew młodej wokalistki zwróciła jednak uwagę na jej odważny strój, który odsłaniał sporą część jej ciała. Dziewczyna miała na sobie czarny kostium z licznymi wycięciami. Niestety, kreacja piosenkarki nie przypadła do gustu jej fanom.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Piaseczny aż się zawstydził. Takie sceny na Polsat Hit Festiwalu.

Występ Roksany Węgiel oburzył internautów

Od jakiegoś czasu Roksana Węgiel chętniej niż zazwyczaj opowiada o swoich poglądach, a zwłaszcza wierze, która odgrywa istotną część jej życia prywatnego. Młoda wokalistka nie ukrywa, że jest osobą religijną i to właśnie dzięki swojemu ukochanemu zaczęły przykładać wagę do takich kwestii, jak wspólna modlitwa, czy przestrzeganie zasad wiary.

Teraz jednak internauci są oburzeni tym, że mówiąca głośno o wierze artystka nie stosuje się d swoich własnych zasad na scenie i z chęcią pokazuje tak wiele nagiego ciała oraz tańczy w sensualny sposób z tancerzami.

Uuuuu Roxi jak odważnie

czy katoliczka powinna tak się zachowywać?