Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Piaseczny wyjawił, co przeżywał podczas Polsat Hit Festiwal. Przejmujące
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.05.2024 10:40

Andrzej Piaseczny wyjawił, co przeżywał podczas Polsat Hit Festiwal. Przejmujące

Andrzej Piaseczny
fot. AKPA

Andrzej Piaseczny po raz pierwszy ujawnił kulisy swojego występu na Polsat Hit Festiwal. Okazało się, że piosenkarz przez cały występ nie czuł się najlepiej. Teraz wyjawił, dlaczego obawiał się tego koncertu.

Andrzej Piaseczny ujawnił smutne kulisy swojego występu

Teraz po raz pierwszy Andrzej Piaseczny postanowił ujawnić fanom kulisy swojego piątkowego występu. Okazało się, że Polsat SuperHit Festiwal był dla wokalisty niesamowicie stresującym wydarzeniem, ponieważ obawiał się o swój stan zdrowia.

W rozmowie z mediami piosenkarz przyznał, że od kilku dni nie czuł się najlepiej i w związku z tym cały występ sprawiał mu lekki dyskomfort. Mimo to muzyk jest niesamowicie dumny z tego, że udało mu się dobrze świętować swoją “trzydziestkę”, a ciężkie warunki i gorsze samopoczucie nie przeszkodziły mu w rewelacyjnym koncercie.

Czułem się fantastycznie, choćby dlatego, że czułem się źle. Paradoks! Szczerze mówiąc kilka ostatnich dni było dla mnie fatalne, jeśli chodzi o stan zdrowia, więc tak z duszą na ramieniu wychodziłem na scenę, czy dam radę i powiedzmy, że dałem - powiedział muzyk w rozmowie z Polsatem.

Michał Wiśniewski o 3 żonie. Widzowie pod sceną aż zaczęli krzyczeć "Festiwal żenady i playbacku"? Polsat HIt Festiwal w ogniu krytyki

Andrzej Piaseczny na Polsat SuperHit Festiwal

Występ Andrzeja Piasecznego na piątkowym koncercie telewizji Polsat odbił się szerokim echem w sieci. Wszystko dlatego, że wybitny wokalista świętował wówczas swój jubileusz — trzydzieści lat działalności artystycznej. Z tej okazji nie tylko zaśpiewał dla nas swoje największe przeboje, ale też zaprosił na scenę niesamowitych gości.

Tego dnia muzykowi towarzyszyli nie tylko świetni artyści, ale też prywatnie jego bliscy koledzy — Kuba Badach i Matt Dusk. Sam piosenkarz nie ukrywa, że jest bardzo dumny z tego, jak finalnie wyszedł cały koncert, a zgromadzona na miejscu publiczność wspólnie z nim śpiewała jego utwory.

Kuba Badach, Andrzej Piaseczny Sopot 2024, fot. AKPA
Andrzej Piaseczny skomentował swój występ z Kubą Badachem, fot. AKPA
Kuba Badach, Andrzej Piaseczny Sopot 2024, fot. AKPA
Andrzej Piaseczny skomentował swój występ z Kubą Badachem, fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Hakiel utrzymuje kontakt z Kaźmierską? Komentuje jej mroczną przeszłość.

Andrzej Piaseczny skomentował swój występ z Kubą Badachem

Jednocześnie piosenkarz przyznał, że bardzo się cieszy, że to właśnie Kuba Badach miał okazję poprowadzić ten jubileuszowy koncert. Andrzej Piaseczny zapewnił, że współpracuje z nim już dobrych kilka lat i dlatego też był pewny, że kolega po fachu podejdzie do sprawy z humorem i profesjonalizmem.

Wokalista zaśmiał się nawet, że ma nadzieję, że Kuba Badach “odbije piłeczkę w jego stronę” i w momencie swojego jubileuszu również poprosi go o uczestnictwo, a może nawet poprowadzenie dla niego całego wydarzenia.