Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Urbańska nagle wstała i zaczęła narzekać na zasady "The Voice Kids"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.03.2024 22:03

Urbańska nagle wstała i zaczęła narzekać na zasady "The Voice Kids"

Natasza Urbańska, Baron
Fot. "The Voice Kids" s. 7 odc. 10/TVP

Za nami kolejny odcinek programu “The Voice Kids”. Jurorzy odbyli kolejne przesłuchania w ciemno i wybrali członków swoich drużyn. W pewnym momencie Natasza Urbańska postanowiła podzielić się swoimi obawami związanymi z zasadami formatu. Baron nie powstrzymał się od odpowiedzi.

Trwa kolejny sezon programu "The Voice Kids"

To już siódmy raz, kiedy dzieci i młodzież z całej Polski może spróbować swoich sił w jednym z najpopularniejszych formatów rozrywkowych w kraju. “The Voice Kids” to jedna z odnóg programu, która do udziału zaprasza uczestników w wieku od ośmiu do czternastu lat. Produkcja może poszczycić się dużymi sukcesami, bowiem zwyciężczyni pierwszej edycji Roksana Węgiel przyniosła później Polsce zwycięstwo w dziecięcej Eurowizji. Jej sukces niemal powtórzyła inna laureatka “The Voice Kids”, Sara James, która uplasowała się na drugim miejscu ogólnoeuropejskiego konkursu.

Główną nagrodą w programie jest umożliwienie wydania singla we współpracy z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 tysięcy złotych. Jurorzy formatu niejednokrotnie otrzymali statuetkę “Telekamery” za udział w programie “The Voice Kids”. Ich grono było niezmienne przez większość edycji, jednak w tym roku postawiono na dużą zmianę.

Po nowym odcinku “The Voice Kids” widzowie powtarzają jedno Natasza Urbańska tak ubrana wystąpiła na PATRIOTYCZNYM koncercie w TVP. Wygląda jak postać z kreskówki

Natasza Urbańska dołączyła do grona jurorów

Na fotelu jurorki zasiadła bowiem znana wokalistka i aktorka, zastępując tym samym Dawida Kwiatkowskiego. Natasza Urbańska nie została najcieplej przyjęta przez widzów po premierze obecnie trwającej edycji programu “The Voice Kids”. Zarzucano jej, że nie jest wystarczająco znana dla młodego pokolenia i zachowuje się w irytujący sposób. Jednak po emisji kilku odcinków okazuje się, że uczestniczące w formacie dzieci chętnie wybierają jej drużynę.

Sama jurorka dobrze się bawi na planie programu i energicznie reaguje na występy podczas przesłuchań w ciemno. Nie brakuje również wzruszeń. Niedawno Natasza Urbańska opowiedziała o sytuacji, która spotkała ją gdy jej córka miała cztery lata, po czym zalała się łzami.

Miałam mieć swój pierwszy koncert z okazji jubileuszu i nagle moja córka, która miała cztery latka, pierwszy raz przyszła do teatru i nie bardzo wiedziała, kim jest mama. Jedynie, że śpiewam, ale to robiliśmy wszyscy w domu. Przyszłam tam taka uczesana, w sukni i nagle widzę, jak ona wybiega z rzędu, stoi na środku i (dop. red. zaczęła klaskać) jakie to było słodkie! - opowiadała jurorka.

KAPIF_oryginal_K1138783F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Kim jest córka Nataszy Urbańskiej? Okazało się, że Kalina mimo młodego wieku, już zaczyna robić furorę

W "The Voice Kids" pojawił się konflikt?

Podczas emisji dzisiejszego odcinka programu doszło do wymiany zdań pomiędzy Nataszą Urbańską a Baronem. Wszystko dotyczyło występu Julii, która zachwyciła jurorów swoim wykonaniem utworu “The Show” Lenki. Wszystkie trzy fotele odwróciły się w kierunku młodej wokalistki, tym samym zapraszając ją do swojej drużyny. Już po występie Natasza Urbańska zdecydowała się na apel do produkcji programu.

Jurorka stwierdziła, że Julia jest niezwykłą aktorką i bardzo żałuje, że przesłuchania odbywają się tyłem do uczestników. Chciałaby bowiem obejrzeć cały występ dziewczynki i zachwycić się również ruchem scenicznym. W odpowiedzi Baron wypalił:

No to zapraszamy w sobotę o 20.00 przed telewizor.

Nie obyło się bez wymownych spojrzeń!

KAPIF_oryginal_K1131632F.jpg
Fot. KAPiF
Przyjaciółka Nataszy Urbańskiej z Rosji przekazała smutne wieści. Co może się wydarzyć?
Natasza Urbańska
Screen:Instagram/nataszaofficial
Mimo tragicznej sytuacji za wschodnią granicą Natasza Urbańska wraz z mężem wciąż starają się utrzymać kontakt, także z rosyjskimi znajomymi. Niestety, przyjaciółka gwiazdy nie ma dobrych wieści. Artystka przekazała słowa odnośnie tego, co już wkrótce może się wydarzyć. W obliczu tragicznej sytuacji na Ukrainie, wywołanej rosyjską agresją, Natasza Urbańska nie pozostaje bezczynna. 45-letnia gwiazda wzięła już udział w dwóch koncertach dla naszych wschodnich sąsiadów. Ostatni odbył się w Studio Buffo, a sto procent wpływów z imprezy zostało przekazane dla Fundacji Ochojskiej Polskiej Akcji Humanitarnej. Jednocześnie artystka przyznaje, że martwi się także o swoich rosyjskich przyjaciół, którzy muszą mierzyć się ze skutkami nakładanych sankcji oraz narastającym reżimem. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)
Czytaj dalej
"The Voice Kids": Tomson i Baron wybrali drużynę. Widzowie grzmią po tym, jak potraktowano uczestniczkę. "To jakieś jaja"
Baron i Tomson
Zrobiło się głośno o najnowszym odcinku programu „The Voice Kids". Emocje wzbudził werdykt, który według wielu wiernych fanów programu jest niesprawiedliwy. Wyjaśniamy, dlaczego wybór Tomsona i Barona wywołał niemałe kontrowersje wśród widzów. “The Voice Kids" cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Jednak proporcjonalnie do wielkości rozgłosu, szerokim echem odbijają się negatywne komentarze, które właśnie zasypały media społecznościowe programu.
Czytaj dalej