Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "The Voice Kids": Natasza oszalała na punkcie uczestniczki! 10-latka wywinęła jej numer
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.03.2024 12:21

"The Voice Kids": Natasza oszalała na punkcie uczestniczki! 10-latka wywinęła jej numer

The Voice Kids
fot. kadr z programu "The Voice Kids"

Program “The Voice Kids” już od pierwszych odcinków dostarczał nam niezapomnianych emocji i wrażeń. To, co wydarzyło się w ostatnim wydaniu show, na długo pozostanie w pamięci telewidzów oraz jednej z jurorek. Natasza Urbańska absolutnie nie mogła się tego spodziewać.

Niezapomniane emocje w "The Voice Kids"

Muzyczne show Telewizji Polskiej od samego początku cieszy się olbrzymią sympatią telewidzów. Internauci przez długi czas obawiali się, co będzie dalej z programem, gdy swoją decyzją o rezygnacji z pełnienia funkcji jurora podzielił się ulubieniec tłumów — Dawid Kwiatkowski. Szybko jednak odnaleziono za niego zastępstwo, a debiutująca Natasza Urbańska od pierwszych chwil skradła serca wiernych fanów formatu.

Niedługo później okazało się, że tancerka jest nie tylko niesamowicie utalentowana i charyzmatyczna, ale też może pochwalić się ogromną wrażliwością i podejściem do dzieci, co wydaje się niezbędne w tego typu programie. Nic więc dziwnego, że mnóstwo uczestników z chęcią wybierało właśnie jej drużynę. Wszystko jednak odmieniło się w sobotnim odcinku.

Niezapomniane emocje w "The Voice Kids", fot. kadr z programu “The Voice Kids”
Niezapomniane emocje w "The Voice Kids", fot. kadr z programu “The Voice Kids”
Harry i Meghan nie dowiedzieli się o raku Kate od niej. Wykluczono ich? Nieprawdopodobne, co Roxie Węgiel robiła przed niedzielnym TzG!

Natasza Urbańska na długo zapamięta ten odcinek "The Voice Kids"

Dla nikogo nie jest sekretem, że Natasza Urbańska odnajduje się na wielu artystycznych polach. Jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale spełnia się również jako tancerka i aktorka. Gwiazda nie ukrywa też, że jej największą pasją jest musical, który łączy w sobie wszystkie te elementy.

Nic więc dziwnego, że gdy do programu “The Voice Kids” zgłosiła się uczestniczka, która podzielała jej pasję, jurorka zwyczajnie oszalała. 10-letnia Laura wykonała na scenie utwór z “Małej syrenki”, a po zakończeniu występu oznajmiła wszystkim zgromadzonym w studiu, że jej największą pasją jest taniec. Dziewczynka mogła nawet pochwalić się tytułem mistrzyni świata w kategorii jazz.

Natasza Urbańska na długo zapamięta ten odcinek "The Voice Kids", fot. kadr z programu “The Voice Kids”
Tak Urbańska rozwiązała kłótnię w „The Voice Kids”, fot. kadr z programu „The Voice Senior” prod. TVP 5.png
Natasza Urbańska na długo zapamięta ten odcinek "The Voice Kids", fot. kadr z programu “The Voice Kids”

ZOBACZ TEŻ: Aż dwie pary! To oni odpadli w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami".

Natasza Urbańska nie wierzy w to, co wydarzyło się na planie "The Voice Kids"

Nic więc dziwnego, że utalentowana 10-latka przykuła uwagę wszystkich jurorów. Najmocniej jednak walczyła o nią Natasza Urbańska, która nie tylko natychmiast odwróciła się w jej kierunku, ale też przez długi czas wyciągała do niej ręce i zachęcała do dołączenia do jej drużyny.

Niestety, mimo podobnych pasji, a także usilnych starań tancerki, 10-letnia Laura postanowiła, że swoją przyszłość w programie “The Voice Kids” wiąże z drużyną jej konkurentki — Cleo. Ta informacja bardzo zaskoczyła Nataszę Urbańską, która przez długi czas nie była w stanie pozbierać się po tym odrzuceniu!