Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pavlović wzięła ślub jako 19-latka. Rozstanie ją zniszczyło: "Wiedziałam o innych"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.06.2024 21:46

Pavlović wzięła ślub jako 19-latka. Rozstanie ją zniszczyło: "Wiedziałam o innych"

Iwona Pavlović
fot. KAPIF

Iwona Pavlović od lat uznawana jest za jedną z najbardziej doświadczonych tanecznych ekspertek w naszym kraju. Zanim jednak gwiazda zapracowała sobie na swój status, przez wiele lat sama tańczyła i brała udział w licznych konkursach. To właśnie taniec połączył ją z jej pierwszym mężem. Czemu para zdecydowała się na rozwód?

Jak Iwona Pavlović poznała swojego pierwszego męża?

Nie jest tajemnicą, że Czarna Mamba od lat rozwijała się na tanecznym parkiecie. Zanim objęła funkcję jurorki w kultowym show “Taniec z Gwiazdami” sama szkoliła się pod okiem najwybitniejszych ekspertów w naszym kraju. Właśnie wtedy poznała swojego pierwszego męża.

Arkadiusz przeprowadził się do Olsztyna, aby uczyć się pod okiem pani profesor, która w tamtym okresie szkoliła również Iwonę Pavlović. Mężczyzna już wtedy zwrócił jej uwagę, a to dlatego, że bardzo nalegał, aby być w duecie z tancerką. Sama gwiazda nie ukrywa jednak, że miłość przyszła do niej dopiero z biegiem czasu.

Najpierw był taniec, potem pojawiło się uczucie. Dużo mu zawdzięczam. To jedna z nielicznych osób, którym nie brakuje cierpliwości. Starannie szlifował nasze układy. Dłubał krok po kroku, żeby wydłubać zwycięstwo - przyznała w rozmowie z “Super Expressem”.

Rzeźniczak zrobił dla córeczki coś, czego nie zrobił dla innych dzieci. Polały się łzy Koło fortuny: Ten finalista przejdzie do historii. Brzozowski nie wytrzymał

Iwona Pavlović poznała miłość na tanecznym parkiecie

Para przez długi czas tańczyła razem i wspólnie brała udział w licznych konkursach. Niedługo później podjęła również decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie mieli podszlifować swoje umiejętności. Jurorka “Tańca z Gwiazdami” przyznaje, że był to dla niej bardzo ciężki okres.

Były okresy, że nie stać nas było nawet na bilet. Musieliśmy dzielić się jedną puszką coca-coli, bo na dwie nie było kasy. Codziennie płakałam - wspomina ten czas Czarna Mamba w rozmowie z Poza Toruń.

Dopiero w 1989 roku zakochani zdecydowali się na uroczysty ślub. Od tej pory wiele osób uważało ich za parę wręcz idealną. Pięć lat później Iwona Pavlović porzuciła swoją taneczną karierę i otworzyła własną szkołę tańca. Niedługo później gwiazda pojawiła się po raz pierwszy w telewizji i od tej pory rozpoczęła się jej wielka medialna kariera.

ZOBACZ TEŻ: Ania z “Rolnik szuka żony” zapomniała, że urodziła? 

Iwona Pavlović zdradza, czemu rozstała się z mężem

Pomimo ogromnego rozwoju swojej kariery zawodowej, nie można mówić o szczęściu w jej życiu osobistym. Z powodu nadmiaru obowiązków Iwona Pavlović i jej ukochany bardzo oddalali się od siebie, a sama Czarna Mamba wyznała, że ich relacja zaczęła bardziej przypominać koleżeńską, niż romantyczną.

Arek żył swoim życiem i w momencie jak się zakochałam, to ja tylko odeszłam, a media rozbuchały, że to ja ta niedobra - powiedziała ekspertka w programie “Zrozumieć kobietę”.

Niestety, nawet to nie potrafiła się dogadać i w 2008 roku podjęła decyzję o rozstaniu. Ich małżeństwo zakończyło się po 19 latach. Obecnie obydwoje są w szczęśliwych związkach. Iwona Pavlović po raz drugi wyszła za mąż i aktualnie jest żoną Wojciecha Oświęcimskiego. Mimo to, byli małżonkowie wciąż utrzymuje przyjacielskie relacje.

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović zdradza, czemu rozstała się z mężem, fot. KAPIF
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Iwona Pavlović zdradza, czemu rozstała się z mężem, fot. KAPIF