Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skiba zmienia się dla młodszej o 26 lat żony. Co za poświęcenie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.06.2024 12:38

Skiba zmienia się dla młodszej o 26 lat żony. Co za poświęcenie

Krzysztof Skiba z żoną
fot. AKPA

Krzysztof Skiba od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku młodszej o 26 lat ukochanej. Jak się okazuje, młoda żona ma spory wpływ na muzyka. To dla niej postanowił się zmienić. Wcześniej przeszedł na dietę, a teraz? Co za poświęcenie!

Krzysztof Skiba jest szczęśliwy z młodsza kobietą u boku

Krzysztof Skiba i jego obecna partnerka Karolina, dla której zostawił poprzednią żonę, niedawno powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Teraz dowiadujemy się, że młoda żona ma pozytywny wpływ na muzyka. To m.in. za jej namową Skiba przeszedł na dietę. Ale po kolei…

Kiedy w mediach gruchnęła wiadomość, że muzyk spotyka się z pewną kobietą, wszyscy zaczęli zadawać sobie pytanie, co z jego żoną? Okazało się, że Skiba się zakochał i dla nowej miłości postanowił zamknąć dawny rozdział w życiu, a otworzyć nowy. Ślub z 34-latką był dopiero początkiem zmian w jego życiu? Wiele na to wskazuje. 

Wiadomo, co z pogrzebem Rewińskiego. Syn właśnie wyjawił Milionerzy: To zachowanie publiki przeszło do historii

Skiba za namową młodszej żony zmienił swój tryb życia

Skiba jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Muzyk często dodaje treści o zabarwieniu politycznym, czym wywołuje duże poruszenie m.in. na swoim instagramowym profilu. Jakiś czas temu gwiazdor zaskoczył wszystkich pewną wiadomością - poinformował, że przechodzi na wegetarianizm. 

"Po wielu latach zajadania się kotletami schabowymi, kiełbasą krakowską czy polędwicą sopocką mówię wam - żegnajcie! Przez ostatnie dwa lata bardzo ograniczyłem mięso. W domu w zasadzie nie jadłem go wcale. Czasem na trasach wcinałem jeszcze z braku alternatywy szynki i kabanosy. Od dziś z miłości do mojej żony Karoliny, która od 11 lat nie je mięsa oraz z miłości do zwierzaków przechodzę na całkowitą wege dietę. Żegnajcie kotlety i pulpety! Nie będę po Was tęsknił" - napisał wówczas na Instagramie. 

Skiba zdecydował się na kolejne poświęcenie dla żony

Karolina Skiba w jednym z najnowszych wywiadów wyjaśniła, że w rozmowie ze Skibą powiedziała mu, że chce aby był z nią jak najdłużej i dlatego musi zadbać o swoje zdrowie. Właśnie dlatego popularny muzyk miał na dobre zrezygnować z alkoholu. 

Krzysiu od trzech czy czterech miesięcy nie pije alkoholu. Robi to dla swojego zdrowia. Ja go rzeczywiście męczę, że jest pomiędzy nami spora różnica wieku i że chce, żeby był ze mną przynajmniej te 30 lat i mówię: “nie możesz pić, nie możesz jeść cukru”. Na początku to było męczące, ale on teraz jakby sam do tego dojrzał - powiedziała Karolina Skiba w rozmowie z ShowNews.pl. 

Jak się okazuje, Karolina także pije alkohol bardzo rzadko, dzięki czemu jej mężowi łatwiej jest wytrwać w nowym postanowieniu. 

Krzysztof Skiba z żoną
Krzysztof Skiba z żoną fot. AKPA