Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rzeźniczak zrobił dla córeczki coś, czego nie zrobił dla innych dzieci. Polały się łzy
Julia Bogucka
Julia Bogucka 06.06.2024 18:03

Rzeźniczak zrobił dla córeczki coś, czego nie zrobił dla innych dzieci. Polały się łzy

Jakub Rzeźniczak, żona, córka
Fot. AKPA, jakubrzezniczak25/Instagram

Jakub Rzeźniczak w lutym tego roku przywitał na świecie córkę. Za kilka dni Antosia skończy cztery miesiące, a jej tato postanowił przygotować dla niej wyjątkową niespodziankę. Tej decyzji już nigdy nie cofnie. Paulina nie ukrywała wzruszenia.

Jakub Rzeźniczak ma za sobą wiele burzliwych relacji

Choć piłkarz znany jest ze swojej kariery sportowej, to równie intrygujące dla opinii publicznej okazuje się jego życie uczuciowe. Okazuje się, że Jakub Rzeźniczak przeżył wiele burzliwych relacji, o których rozpisywały się media. Był związany między innymi z Dominiką Bryks i Anną Krasnodębską, a jego pierwszą żoną została modelka Edyta Zając. Ich małżeństwo rozpadło się jednak w 2020 roku.

akpa20170509_gwiazdy_jk_0849.jpg
Fot. AKPA

To wtedy zaczął się spotykać z Magdaleną Stępień, byłą uczestniczką programu “Top Model”. Ten związek zakończył się po zaledwie kilku miesiącach z powodu zdrady Jakuba Rzeźniczaka.

Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej. Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje - mówiła modelka dla “Plotka”.

Kolejnym głośnym związkiem piłkarza jest ten z Pauliną Nowicką. Para postanowiła się pobrać w listopadzie 2022 roku na Florydzie i stanowi parę do dziś.

Rzeźniczak zmieni dyscyplinę sportu? Zaproponowano mu fortunę Rzeźniczak dementuje plotki? Dodał zdjęcie prosto z łóżka

Jakub Rzeźniczak doczekał się trójki dzieci

Na świecie pojawiło się troje dzieci, których ojcem jest piłkarz. Jako pierwsza urodziła się Inez, która jest owocem jednego z licznych romansów Jakuba Rzeźniczaka. Początkowo mężczyzna deklarował, że utrzymuje kontakt z dzieckiem, jednak w ostatnim czasie wokół tej sprawy narosło wiele kontrowersji. Piłkarz przyznał w programie “Dzień Dobry TVN”, że nie spotyka się z pierwszą córką i nie ma w planach żadnych zmian w tym zakresie.

Nie chcę się powtarzać i nie chcę do tego wracać. Po prostu nie czuję żadnej więzi po tym wszystkim, co się wydarzyło, co się stało. Chcę być szczery, nie chcę mydlić oczu. Były próby zbudowania więzi, ale się nie udały. Próbowanie co chwilę jest złe dla Inez, a tak jest jasna sytuacja

Ze związku z Magdaleną Stępień urodził się Oliwier. Gdy chłopiec skończył kilka miesięcy, zdiagnozowano u niego rzadki nowotwór wątroby. Modelka zainwestowała wiele pieniędzy w jego leczenie w Izraelu, niestety w lipcu 2022 roku pociecha piłkarza zmarła po długiej walce z chorobą.

ZOBACZ TEŻ: Z ostatniej chwili - Kuba Rzeźniczak został ojcem! Znamy płeć i IMIĘ dziecka

Jakub Rzeźniczak zdecydował się na odważny krok

Od ubiegłej jesieni media śledziły ciążę obecnej żony piłkarza, Pauliny Rzeźniczak. Córka pary przyszła na świat 10 lutego tego roku i otrzymała imię Antonina. Na profilu na Instagramie Jakuba i jego partnerki można znaleźć wiele fotografii z maleństwem, wszystko wskazuje na to, że małżeństwo jest szczęśliwe, wychowując wspólnie dziecko. Teraz piłkarz zdobył się na odważny krok.

Opublikował w mediach społecznościowych nagranie relacjonujące tworzenie na jego torsie nowego tatuażu. To serduszko złożone z odcisków palców Jakuba i Pauliny Rzeźniczaków, opatrzone ich datami urodzin. Obok znajduje się odbicie dłoni Antosi. Ten akt wywołał wzruszenie na twarzy jego żony. Co za poruszający gest, to zostanie z nim na całe życie.

tatuaż rzeźniczak.png
Fot. jakubrzezniczak25/Instagram