Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Piekielnie jej nie lubię". Krupińska właśnie podsumowała Julię Wieniawę, padły zdumiewające słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2023 20:40

"Piekielnie jej nie lubię". Krupińska właśnie podsumowała Julię Wieniawę, padły zdumiewające słowa

Paulina Krupińska podsumowała Julię Wieniawę
Paulina Krupińska podsumowała Julię Wieniawę, fot. KAPIF

Paulina Krupińska udzieliła niedawno szczerego wywiadu, podczas którego poruszyła temat swojej koleżanki z branży - Julii Wieniawy. Prowadząca “Dzień dobry TVN” zdecydowała się na kilka zaskakujących słów na temat młodej gwiazdy.

Paulina Krupińska zdradziła, jak wyglądała współpraca z Julią Wieniawą

Prezenterka bez wątpienia jest obecnie jedną z największych gwiazd stacji TVN. Nawet po niespodziewanych zmianach kadrowych śniadaniówki gwiazda zachowała swoją posadę i wciąż pojawia się w charakterze prowadzącej DDTVN. Niedawno fani mieli okazję zobaczyć ją również w roli gospodyni głośnego koncertu Top of The Top Sopot Festival.

Właśnie tam Paulina Krupińska miała okazję współpracować z Julią Wieniawą, która nie tylko wystąpiła tam na scenie ze swoimi kultowymi przebojami, ale też miała okazję spróbować swoich sił w charakterze prowadzącej tego wyjątkowego wydarzenia. Teraz postanowiła zdradzić, co tak naprawdę uważa o młodej aktorce.

Paulina Krupińska 1.jpg
Paulina Krupińska w dosadnych słowach o Julii Wieniawie, fot. KAPIF
Doda natknęła się na Julię Wieniawę za kulisami koncertu. Od razu ją zaczepiła, nastąpiła konfrontacja ws. stylizacji

Paulina Krupińska zaskoczyła fanów podczas ostatniego wywiadu

Podczas niedawnego wywiadu dla portalu Plejada Paulina Krupińska zdecydowała się na zaskakujące słowa na temat swoich przekonań i młodszej koleżanki z branży. Najpierw jednak zaznaczyła, że z biegiem lat nauczyła się asertywności i obecnie nie boi się publicznie wyrażać swojego zdania na dany temat.

Asertywność to moje drugie imię. Zawsze byłam znana z tego, że jestem najbardziej asertywna na świecie, ale często jest tak, że udzielając wywiadów albo publikując coś w mediach społecznościowych, to musimy być ostrożni, bo każde zdanie może być wyrwane z kontekstu. Kiedyś się pilnowałam, a teraz już nikomu nic nie muszę udowadniać. Po prostu robię to, co czuję

Później prezenterka została zapytana o jej zdanie na temat gwiazdy, która szturmem podbija polski show-biznes. Chodzi oczywiście o Julię Wieniawę, która urzeka nas nie tylko swoim talentem aktorskim oraz głosem, ale niedawno próbowała swoich sił w charakterze konferansjerki.

Julia Wieniawa 2.jpg
Paulina Krupińska szczerze o Julii Wieniawie, fot. KAPIF

Czy Paulina Krupińska nie przepada za Julią Wieniawą?

Paulina Krupińska powiedziała szczerze co uważa na temat aktorki znanej między innymi z “Rodzinki.pl”. 

Julka była bardzo pozytywnie nastawiona, towarzyszyła jej taka fajna adrenalina. Piekielnie jej nie lubię, tylko nie chcę tego nagłówka... Jest zdolna, dobrze wygląda, jest wyluzowana, jest młodsza. Zdolna gówniara

Oczywiście wypowiedź prezenterki miała charakter humorystyczny i żartobliwy, a sama gwiazda podkreśliła, że niezwykle podziwia swoją młodszą koleżankę. Pochwaliła też Julię Wieniawę za jej pracowitość i wytrwałość.

Jest fajną dziewczyną, bardzo pracowitą, bardzo zaangażowaną. Jest kreatywna, podrzucała swoje teksty. Jeżeli ktoś mówi o niej coś negatywnego, to chyba po prostu jej nie lubi i jej zazdrości. Jest taka młoda, a już tyle osiągnęła. Jak ją lubić? Nie da się 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania