Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Krupińska z przystojnym mężem i dziećmi opuścili Polskę. Turcy przecierali oczy na widok jej ubioru
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.05.2023 13:06

Paulina Krupińska z przystojnym mężem i dziećmi opuścili Polskę. Turcy przecierali oczy na widok jej ubioru

Paulina Krupińska
fot. KAPiF

Paulina Krupińska wraz z bliskimi wybrała się w wakacyjną podróż do słonecznej Turcji. W mediach społecznościowych podzieliła się kadrami z rajskiego wypoczynku. Jest czego pozazdrościć.

W ostatnim czasie życie zawodowej gwiazdy TVN obracało się na najwyższym biegu, co mogło odbić się na samopoczuciu prezenterki. Gdy tylko nadarzyła się okazja, spakowała się wraz z rodziną na wakacje. Aż miło popatrzeć, w jakim otoczeniu odpoczywa.

Paulina Krupińska nie zwalnia tempa w pracy

Prezenterka coraz częściej angażuje się nie tylko w poranne wydania "Dzień Dobry TVN", ale także inne programy stacji telewizyjnej. Widzowie mogą oglądać ją m.in.: w "Azji Express", a niedawno prowadziła także galę rozdania nagród, Fryderyki.

Po pełnym obowiązków okresie Paulina Krupińska postanowiła zadbać o swoje samopoczucie i wraz z bliskimi wybrała się na zagraniczne wakacje. Od pewnego czasu w mediach społecznościowych dzieli się kadrami ze słonecznej Turcji.

Roksana Węgiel nie wytrzymała. Sprowokowała ubiorem przed dzisiejszą maturą z matematyki

Paulina Krupińska pojechała na zasłużony odpoczynek

Korzystając z majowej pogody, prezenterka z mężem i córką wyleciała do Turcji, by odpocząć od telewizyjnych obowiązków. W mediach społecznościowych można zauważyć, że rodzina postawiła przede wszystkim na odpoczynek.

Paulina Krupińska podzieliła się z internautami kadrami z plaży, gdzie w skąpym stroju kąpielowym eksponowała smukłą sylwetkę. Córka gwiazdorskiej pary mogła za to liczyć na liczne atrakcje jak m.in.: lepienie garnków z gliny.

Internauci mogą pozazdrościć takich widoków

Paulina Krupińska chętnie pokazuje obserwatorom swoje prywatne życie, również podczas wakacji. W Turcji mogła pochwalić się egzotycznym krajobrazem i wspaniałą pogodą. Nie da się ukryć, że internauci z chęcią zamieniliby się z gwiazdą miejscami.

Co najmniej tak pięknych wspomnień jak to zdjęcie, udanego wypoczynku!

— Pięknie tam.

— Ślicznie tam, miłego odpoczynku — życzono.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Krupińska (11).jpg
fot. instagram.com/pkrupinska/
Paulina Krupińska (10).jpg
fot. instagram.com/pkrupinska/
Paulina Krupińska (12).jpg
fot. instagram.com/pkrupinska/

f

Powiązane
Dopasuj polskie gwiazdy do ich zdjęć z dzieciństwa
Polskie gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznasz, chociaż trzy osoby? To gra dla prawdziwych mistrzów