Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zuza i Jarek z "Love Island" nie są już razem? Tylko nam zdradził, jaka jest prawda
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 29.04.2024 09:28

Zuza i Jarek z "Love Island" nie są już razem? Tylko nam zdradził, jaka jest prawda

Jarek Mrozowski
Fot. Instagram/@jarekmrozowski

Jarosław Mrozowski to uczestnik dziewiątej edycji bikini-reality “Love Island. Wyspa miłości”. Islander odpowiedział na moje pytania, które dotyczyły związku z Zuzą, co było dla niego najtrudniejsze w programie, a także co dało mu zwycięstwo.

Jarek zwycięzcą "Love Island"

Finałowy odcinek bikini-reality ”Love Island. Wyspa Miłości” tradycyjnie poprowadziła Karolina Gilon. Po kilku tygodniach pobytu na Wyspie Miłości głosami widzów wygrał Jarek wraz z Zuzą

Zapytałem Mrozowskiego, co czuje jako zwycięzca:

Czuję się niesamowicie! To było niesamowite doświadczenie, a wygrana sprawia, że jestem naprawdę podekscytowany i wdzięczny za wsparcie wszystkich moich fanów. Teraz czekają mnie emocjonujące możliwości i zacieram ręce na to, co przyniesie przyszłość! - odpowiedział Jarek.

Co dało mu wygranie programu?:

Zwycięstwo na Love Island dało mi wiele rzeczy. Po pierwsze, oczywiście nagrodę finansową, która otwiera drzwi do wielu możliwości. Ale równie ważne jest to, że dało mi to szansę poznanie wielu wspaniałych ludzi, z którymi mam nadzieję pozostać w kontakcie na dłużej. Ponadto, to doświadczenie nauczyło mnie wiele o sobie samym, o relacjach i o tym, co naprawdę jest dla mnie ważne w życiu - skwitkował islander.

A w jaki sposób na udział w tym “Love Island” zareagowali przyjaciele i rodzina Jarka?

Love Island
Fot. Archiwum prywatne, Jarek Mrozowski
Love Island: Asia i Rafał ujawniają swoje plany na posiadanie dzieci Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kłamali? Ekspertka ujawnia

"Love Island 9": czy Jarek dostał wsparcie od przyjaciół?

Wśród uczestników, którzy biorą udział w programie “Love Island”, najczęściej są osoby pracujące na co dzień w różnych branżach. 

Tak poinformowałem swojego kochanego pracodawcę który dał mi zielone światełko i fajnie że mnie nie ograniczał - uprzedził moje pytanie Jarek.

Byłem ciekawy, w jaki sposób na jego udział w bikini-reality zareagowała rodzina i przyjaciele:

Moja rodzina i przyjaciele byli niesamowicie wspierający i dumni z mojego udziału w programie. Zawsze mi kibicowali i byli zawsze tam, aby mnie wesprzeć, nawet gdyby było trudno. Ich wsparcie było dla mnie niezwykle cenne i sprawiło, że czułem się silny i pewny siebie, nawet w najtrudniejszych momentach - odpowiedział Mrozowski.

Media grzmią, że jego związek z Zuzą przepadł. Czy to prawda?

Love Island
Fot. Archiwum prywatne Jarek Mrozowski

"Love Island": czy Jarek jest nadal z Zuzą?

Oglądając zagraniczne wersje programów typu “Love Island” czy “Hotel Paradise”, można zauważyć, że sporo uczestników mimo sympatii, którą się darzą, nie potrafi zbudować dobrego związku.

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w tym przypadku? Zapytałem Jarka, czy wiąże swoją przyszłość z Zuzą:

Zuzia to niesamowita osoba, którą miałem przyjemność poznać na Love Island. Nasza relacja rozwija się, ale nie mogę z góry przewidzieć, co przyniesie przyszłość. Jesteśmy otwarci na możliwość budowania czegoś razem, ale wciąż poznajemy się i rozwijamy naszą magiczną relację - odpowiedział tajemniczo Islander.

Jarek Mrozowski ma 25 lat, kocha sport i jest trenerem personalnym. Wraz z bliskim prowadzi rodzinny biznes. Wygrał dziewiątą edycję programu “Love Island. Wyspa Miłości” emitowanego na antenie TV 4.

Love Island
Fot. Archiwum prywatne, Jarek Mrozowski