Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Daria z "Love Island" prosto z mostu o związku Mateusza i Karoliny Gilon
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.05.2024 13:49

Daria z "Love Island" prosto z mostu o związku Mateusza i Karoliny Gilon

Karolina Gilon, Love Island
fot. KAPIF; kadr z programu "Love Island"

Związek Karoliny Gilon oraz Mateusza z “Love Island” od samego początku budzi masę emocji. Teraz głos w tej sprawie zabrała Daria z ostatniej edycji randkowego reality show. Uczestniczka podkreśla, że gdy tylko ich zobaczyła, zauważyła jeden istotny szczegół.

Karolina Gilon jest w szczęśliwym związku z Mateuszem

Gdy tylko Karolina Gilon ogłosiła, że jest szczęśliwie zakochana, w mediach zawrzało. Zaraz na początku dziewiątej edycji “Love Island” prowadząca reality show ujawniła, że jest w związku z uczestnikiem poprzedniej edycji — Mateuszem Świerczyńskim. 

Od tej pory para bardzo chętnie opowiada o swoim uczuciu w social mediach, a internauci uważają, że są oni żywym przykładem na to, że można odnaleźć miłość na planie telewizyjnego show. Pomimo faktu, że Karolina Gilon była gospodynią formatu, a nie jego uczestniczką, stała się dowodem na to, że “Love Island” naprawdę jest okazją do odnalezienia miłości swojego życia.

Karolina Gilon
Karolina Gilon jest w szczęśliwym związku z Mateuszem, fot. KAPIF
Karolina Gilon
Karolina Gilon jest w szczęśliwym związku z Mateuszem, fot. KAPIF
Maciej Musiał rozpalił internet zdjęciem z windy. Komentarze to hit “Zginąłbym bez niej”. Janusz Gajos stracił głowę dla czwartej żony

Karolina Gilon i Mateusz na romantycznych wakacjach

Teraz prowadząca “Love Island” i jej ukochany postanowili odpocząć od nadmiaru obowiązków i wybrali się na rajskie wakacje do Hiszpanii. Zakochani bardzo chętnie dzielą się z internautami szczegółami swojego wyjazdu i zamieszczają kolejne romantyczne fotografie na Instagramie.

Pod ich wspólnymi zdjęciami można znaleźć mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów, którzy cieszą się, że modelka w końcu odnalazła upragnione szczęście. Wśród komentujących można znaleźć również Darię, czyli uczestniczkę ostatniej edycji “Wyspy Miłości”. Co dziewczyna uważa o związku Karoliny i Mateusza?

ZOBACZ TEŻ: Nie dożyła 44. urodzin. Kożuchowska rzuciła się na pomoc dzieciom Kotlarskiej.

Daria z "Love Island" szczerze o związku Karoliny Gilon i Mateusza

Daria z programu “Love Island” już od pierwszych chwil przykuła uwagę internautów oraz pozostałych uczestników randkowego reality show. Bardzo chętnie udziela się w mediach, gdzie opowiada o swojej przygodzie w programie i chwali się planami na przyszłość.

Teraz uczestniczka randkowego formatu udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała trochę o związku Karoliny Gilon i Mateusza Świerczyńskiego. Okazało się, że dziewczyna jest wielką fanką tej relacji i cieszy się, że para jest ze sobą szczęśliwa. Wyznała też, że gdy tylko ich zobaczyła, wiedziała, że są dla siebie stworzeni.

Oni są dla mnie super! Oni są, jakby byli zrobieni z tej samej gliny, mam wrażenie. Chociaż poznałam ich niedawno i trwało to chwilkę, ale naprawdę, super się na nich patrzy - wyznała Daria w rozmowie z Party.pl