Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.05.2024 12:31

Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik

Roksana Węgiel Adam Kraśko
fot. KAPIF; Instagram/@rolnikadamkrasko

Finał programu “Taniec z Gwiazdami” odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz okazało się, że uczestnicy innych popularnych formatów również są zwolennikami tego show. Głos zabrał między innymi Adam Kraśko z “Rolnik szuka żony”, który ujawnił, na kogo głosował.

Ogromne emocje w finale "Taniec z Gwiazdami"

W niedzielny wieczór byliśmy świadkami ostatniego finałowego odcinka kultowego programu “Taniec z Gwiazdami”. Właśnie wtedy na tanecznym parkiecie spotkały się trzy najlepsze pary tej edycji: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia “Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke.

Pomimo faktu, że wszystkie duety wystąpiły na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie, Kryształowa Kula trafiła właśnie do Anity Sokołowskiej, która oczarowała nas swoimi zdolnościami i zaangażowaniem na sali treningowej. Okazało się jednak, że aktorka nie była faworytką każdego telewidza. Głos zabrał popularny uczestnik reality show “Rolnik szuka żony”.

Roksana Węgiel nie wygrała TzG przez "klątwę"? "Nie nastawialiśmy się na wygraną" Odpadła w finale TzG, po wszystkim zwróciła się do Sokołowskiej w dwóch słowach

Adam Kraśko wspierał Roksanę Węgiel w TzG

Krótko przed finałowym odcinkiem tanecznego show Polsatu wiele osób ujawniło, z kim sympatyzuje i zachęcało swoich bliskich do głosowania na swoich faworytów. Podobnie zrobił jeden z najpopularniejszych uczestników programu “Rolnik szuka żony”. Adam Kraśko opublikował specjalny post, w którym zaapelował do oddania swojego głosu na Roksanę Węgiel.

Mężczyzna zapozował w pięknym wiosennym wianku ze świeżych kwiatów i z uśmiechem zachęcił do zagłosowania na 19-letnią piosenkarkę. Niestety, pomimo tak głośnego wsparcia utalentowana wokalistka zajęła drugie miejsce, ustępując zwycięstwa Anicie Sokołowskiej.

Taniec z gwiazdami, finał, komentarze po finale, reakcje widzów
Adam Kraśko wspierał Roksanę Węgiel w TzG, fot. KAPIF
Finalistki programu
Adam Kraśko wspierał Roksanę Węgiel w TzG, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Ibisz szasta na prawo i lewo stanowiskami w Polsacie. To poszło na żywo.

Jak obecnie wygląda Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony"?

Fani uczestnika kultowego reality show TVP nie ukrywają, że zaskoczyła ich metamorfoza rolnika. Adam Kraśko znacznie schudnął, a internauci nie mogą przestać zachwalać jego nowej sylwetki. Niestety, bohater “Rolnik szuka żony” nie pochwalił się sposobem, dzięki któremu udało mu się osiągnąć lepszą figurę.

Adam Kraśko zdobył największą popularność właśnie dzięki udziałowi w randkowym show Telewizji Polskiej. Niedługo później o rolniku zrobiło się naprawdę głośno w show-biznesie, a on sam postanowił wykorzystać swoje pięć minut. Nie tylko pojawił się w programie “Celebrity Splash”, ale też rozpoczął własną karierę muzyczną.

Adam Kraśko .JPG
Jak obecnie wygląda Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony"?, fot. Instagram/@rolnikadamkrasko