Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Grabias i Gabriel Seweryn wszystkich nabrali? Aż ciężko uwierzyć w słowa o ich związku
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.11.2023 21:44

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn wszystkich nabrali? Aż ciężko uwierzyć w słowa o ich związku

 Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Wyszły na jaw zaskakujące informacje o Rafale Grabiasie i Gabrielu Sewerynie. Fot. KAPiF

Wieść o śmierci Gabriela Seweryna wprawiła w głęboką żałobę jego najbliższych. Wiele wskazuje na to, że z jego odejściem nie może pogodzić się również jego były partner, Rafał Grabias, z którym przed laty wystąpił w programie “Królowe życia”. Nawet najbardziej sceptyczni widzowie szybko obdarzyli sympatią tę czarującą parę. Tymczasem na jaw wyszły zaskakujące informacje na temat ich związku! Czy Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rzeczywiście wszystkich nabrali?

Śmierć Gabriela Seweryna bada prokuratura

Gabriel Seweryn zginął w tragicznych okolicznościach. Zaledwie kilka godzin przed śmiercią w szpitalu, gwiazdor znany z programu “Królowe życia” transmitował na żywo, jak próbuje się do niego dostać. Na wideo, które obiegło Internet, rozpacza, że nikt nie chce mu pomóc, a on sam dusi się. Sprawa zrobiła się na tyle głośna, iż zajęła się nią prokuratura. Wszystko to przez incydent z karetką, która nie zawiozła celebryty do placówki medycznej.

Rzecznik pogotowia w Legnicy oświadczył, że ratownicy nie odmawiali udzielenia pomocy, jednak musieli się wycofać i wezwać policję ze względu na agresywne zachowanie Gabriela Seweryna oraz osób mu towarzyszących. 

Służby już zajęły się wytłumaczeniem okoliczności, w jakich doszło do tragicznej śmierci gwiazdora. Tymczasem zmarłego żegnają w mediach społecznościowych tysiące wiernych fanów oraz bliscy. Okazuje się, że jego były partner, Rafał Grabias, opublikował bardzo wzruszające zdjęcia z drugą połówką. Aż ciężko uwierzyć, że nie darzył go uczuciem przez ostatnie lata.

Tego nie chcą nam wyjawić. Zaskakujące zachowanie policji ws. śmierci Gabriela Seweryna Wstrząsające relacje sąsiadów Gabriela Seweryna. Mówią o krzykach, kłótniach i awanturach. Co działo się przed śmiercią?

Rafał Grabias w poruszający sposób pożegnał Gabriela Seweryna po śmierci

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn 18 lat tworzyli związek, który pokochało mnóstwo fanów programu “Królowe życia”, na łamach którego para wystąpiła. W 2021 roku ich relacja oficjalnie dobiegła końca, a każdy z nich poszedł w swoją stronę. Ponieważ ich rozstanie przebiegło bardzo burzliwie, nic nie wskazywało na to, iż celebryci utrzymują ze sobą kontakt. Gdy natomiast wypowiadali się na swój temat, robili to, nie szczędząc sobie nawzajem docinków. 

Chyba nikt nie spodziewał się, że Rafał Grabias zareaguje na śmierć byłego partnera tak emocjonalnie. Choć rozstali się zaledwie 2 lata temu, sytuacja w ich relacji już od dawna miała być napięta i zmierzająca ku końcowi. Tymczasem kadry, które opublikował Grabias po śmierci Seweryna, mogą sugerować, iż gwiazdor wciąż coś do niego czuł. Uwagę przykuwa również komentarz, który zamieścił pod zdjęciem ukochanego. W odpowiedzi na sugestię jednej z internautek, iż nigdy nie przestał kochać Gabriela, odpisał emotikonką serduszka. Taka reakcja wydaje się szczególnie zaskakująca w obliczu informacji, które o związku tej dwójki ujrzały światło dzienne.

ZOBACZ TEŻ: Nowe nagranie z udziałem Gabriela Seweryna. Świadek nagrał, co działo się przed karetką

Prawda na temat związku Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna wyszła na jaw

Wiele osób, które poznało Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa jako parę na łamach “Królowych życia”, uważało, że panowie tworzą piękną i trwałą relację, z której można by brać przykład. Rzeczywistość okazała się druzgocząco inna. Okazuje się, że gdy na łamach programu celebryci uchodzili za parę idealną, w rzeczywistości musieli mierzyć się z wieloma kryzysami, a nawet rozstaniem. Nie mogło to jednak wpłynąć na ich telewizyjny wizerunek.

Nasz związek skończył się siedem lat temu. Od siedmiu lat nie sypialiśmy ze sobą! Jak zamieszkaliśmy w Berlinie, nic nas nie łączyło. Każdy z nas miał ułożyć sobie życie na nowo. W międzyczasie dostaliśmy propozycję, żeby wziąć udział w programie. Chcieli żebyśmy grali, to nie były sceny z naszego życia. To nie była prawda, nic mnie z nim nie łączyło - opowiedział w 2021 roku Gabriel Seweryn w wywiadzie z “Pudelkiem”.

Jednak w obliczu tego, z jak wielkim smutkiem Rafał Grabias żegnał ukochanego, aż ciężko uwierzyć w to, że byłych partnerów już nic nie łączyło.

Projekt bez nazwy - 2023-11-30T204433.980.png
Wyszły na jaw zaskakujące informacje o Rafale Grabiasie i Gabrielu Sewerynie. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-11-30T204419.450.png
Wyszły na jaw zaskakujące informacje o Rafale Grabiasie i Gabrielu Sewerynie. Fot. KAPiF
Powiązane
Beata Tadla, Beata Tyszkiewicz, Marcin Hakiel, logo "Taniec z Gwiazdami"
Kto wygrał 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? A kto zbierał najgorsze noty w 8. odsłonie?