Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.12.2023 12:12

Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać

Gabriel Seweryn, pracownia
Gabriel Seweryn przed śmiercią stracił majątek. Fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Dramatyczne okoliczności śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęły nawet tymi, którzy wcześniej nie słyszeli o gwiazdorze. Przyczyniło się do tego niesławne wideo, na którym słychać, jak zrozpaczony bohater “Królowych życia” mówi, że się dusi oraz że umrze. W obliczu śledztwa, które w tej sprawie prowadzi prokuratura, coraz więcej szczegółów dotyczących życia Gabriela Seweryna wychodzi na jaw. Media właśnie obiegła informacja, że przed śmiercią miał zostać wylicytowany cały jego majątek.

Prokuratura bada okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn był jednym z najpopularniejszych uczestników z programu “Królowe życia”. 56-latek dał się poznać na łamach show jako projektant futer, dzięki czemu szybko doczekał się przydomku “Versace z Głogowa”. W jego pracowni ubierały się największe gwiazdy znane z show-biznesu. Niestety 28 listopada całą Polskę obiegła wieść o śmierci uznanego kuśnierza. Jego odejściu towarzyszyły tragiczne okoliczności, które wyszły na jaw dzięki zapisanemu fragmentowi transmisji na żywo, na której fani widzieli go żywego po raz ostatni.

Na filmie, który obiegł już cały internet, Gabriel Seweryn jest przekonany, że zaraz umrze. Okazuje się, że 56-latkowi dolegały duszności oraz silne bóle w klatce piersiowej. Celebryta zarzucił ratownikom karetki pogotowia, iż ci nie chcieli udzielić mu pomocy, w związku z czym musiał na własną rękę dostać się do szpitala, gdzie jego życia nie udało się uratować. W związku z tymi dramatycznymi okolicznościami prokuratura podjęła się śledztwa w tej sprawie. Zlecono nie tylko sekcję zwłok, ale również wykonanie dalszych czynności, mających za zadanie wyjaśnić śmierć Gabriela Seweryna.

Na pogrzebie Gabriela Seweryna zabraknie jednej, bardzo ważnej osoby. Ujawniono ostatnią wolę gwiazdora To jednak prawda. Pogrzeb Gabriela Seweryna nie będzie taki jak wszystkie. Już wiadomo, gdzie się odbędzie

Gabriel Seweryn przed śmiercią postanowił się przebranżowić

Gabriel Seweryn był znany w show-biznesie jeszcze przed udziałem w programie “Królowe życia”. 56-latek posiadał bowiem własną pracownię, w której szył futra na zamówienia największych gwiazd. Jego niezwykły talent do kuśnierstwa sprawił, że dorobił się fortuny. Dzięki temu mógł wystąpić w popularnym show TTV, by pokazywać widzom szczegóły swojego wystawnego życia.

Okazuje się, że kilka miesięcy przed śmiercią Gabriel Seweryn podął decyzję o przebranżowieniu. Na swoich mediach społecznościowych, na których zawsze był bardzo aktywny, na bieżąco dzielił się z fanami kadrami, na których pokazywał, jak idzie mu nauka nowego zawodu. W planach miał przerobienie swojej ukochanej pracowni na salon kosmetyczny, gdzie mógłby świadczyć usługi permanentnego makijażu. Niestety wszystkie marzenia przekreśliła jego nagła śmierć. 

Tymczasem na jaw właśnie wyszły informacje, które mogą zaskoczyć niejednego fana gwiazdora z “Królowych życia”. Okazuje się, że wypalenie zawodowe nie było jednym powodem, dla którego Gabriel Seweryn zamierzał zmienić branżę. Tuż przed śmiercią jego majątek został wylicytowany!

ZOBACZ TEŻ: Gabriel Seweryn miał dzieci? Przed śmiercią pokazał wymowne zdjęcie. “Nowa życiowa rola”

Majątek Gabriela Seweryna został wylicytowany przez komornika

Wszystko wskazuje na to, że kontynuowanie kuśnierstwa zawodowo stało się dla Gabriela Seweryna nierentowne. Portal “shownews.pl” dotarł do informacji, jakoby gwiazdor miał mieć przed śmiercią o wiele poważniejsze problemy z pieniędzmi, niż mogłoby się wydawać. Plotki te potwierdziła m.in. przyjaciółka celebryty, która wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z “Faktem”:

Wszyscy przypuszczaliśmy, że tak to się może skończyć. W październiku dzwonił do mnie i płakał. Mówił, że finansowo bardzo źle mu idzie. Mówił, że w Polsce go nie doceniają. Narzekał, że musi oddawać do lombardu wiele rzeczy, żeby przeżyć. Stracił mieszkanie na ul. Wilczej, bo nie płacił za wynajem. Tam mieścił się jego butik i jego mieszkanie. Zalegał z czynszem przeszło rok.

Jak ustalił portal “shownews.pl”, 4 października doszło do komorniczej licytacji majątku Gabriela Seweryna. Na liście znalazły się następujące przedmioty:

  • maszyna do szycia skór półautomatyczna (szacowana wartość - 6 tys. zł, cena wywoławcza - 4,5 tys. zł);
  • maszyna do szycia skór ze stołem (szacowana wartość - 1 tys. zł, cena wywoławcza - 750 zł);
  • futro z norek (szacowana wartość - 18 tys. zł, cena wywoławcza - 13,5 tys. zł);
  • komplet skórzany: kurtka ze spódnicą (szacowana wartość - 3 tys. zł, cena wywoławcza - 2,25 tys. zł);
  • kurtka skórzana męska (szacowana wartość - 2 tys. zł, cena wywoławcza - 1,5 tys. zł);
  • marynarka skórzana (szacowana wartość - 2 tys. zł, cena wywoławcza - 1,5 tys. zł);
  • kurtka skórzana (ramoneska) z nadrukiem (szacowana wartość - 2,5 tys. zł, cena wywoławcza - 1875 zł).

źródło: shownews.pl

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy