Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewiarygodne, jak Michał Probierz poznał swoją żonę. To przypadek 1 na milion
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.06.2024 19:59

Niewiarygodne, jak Michał Probierz poznał swoją żonę. To przypadek 1 na milion

Michał Probierz
Fot. Beata Zawadzka/East News

Michał Probierz od niedawna jest trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Choć drużyna nie osiąga spektakularnych wyników na Euro 2024, selekcjoner zdobył fanów ze względu na swój elegancki styl. Okazuje się, że mężczyzna przeżył romantyczną przygodę jak z bajki, gdy poznawał swoją obecną partnerkę.

Michał Probierz stał się selekcjonerem reprezentacji Polski

Swoją karierę piłkarską rozpoczął jeszcze jako młody chłopak, trenować zaś w latach 90. ubiegłego wieku. Był związany między innymi z klubami Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin czy Jagiellonia Białystok. To z ostatnim z wymienionych osiągnął wielkie sukcesy, takie jak wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. Wiele lat poświęcił również MKS Cracovii, aby ostatecznie związać się z reprezentacją krajową.

Początkowo Michał Probierz zajmował się grupą piłkarzy do lat 21, w ubiegłym roku zastąpił Fernando Santosa i przejął seniorów, a co za tym idzie główną reprezentację Polski. Póki co piłkarze mają bardzo dobre zdanie o trenerze, o czym chętnie mówią w wywiadach.

Nawet, jak ktoś nie gra w danym meczu, to trener potrafi sprawić, aby każdy czuł się ważny. Byłem na zgrupowaniu, nie zagrałem, ale nie czułem się w żaden sposób gorzej traktowany. Trener potrafi porozmawiać z zawodnikami, powiedzieć szczerze, co ma na myśli. Piłkarz takie coś widzi i doceni. Już na pierwszym zgrupowaniu było widać nową pozytywną energię. Trener nie kombinuje i jest po prostu autentyczny i szczery. To w życiu chyba najbardziej się liczy - przyznał Damian Szymański w rozmowie z TVP Sport.

EN_01621950_0004.jpg
Fot. AGENCJA SE/AGENCJA SE/East News
Kolejna osoba z rodziny królewskiej w szpitalu. Tym razem to Księżniczka Anna Taki widok w środku lasu może nieźle zaskoczyć. Pokazali, jak mieszkają Szczęśni. Lepiej usiądźcie

Michał Probierz jest najlepiej ubranym trenerem na Euro 2024?

Za Polakami dwa pierwsze mecze w ramach bieżących Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Choć oba zostały przegrane przez rodzimych piłkarzy i raczej nie mamy już szans na awans do kolejnego etapu turnieju, to jest jedna rzecz, z której jako obywatele możemy być wyjątkowo dumni. Chodzi o styl Michała Probierza, polskiego selekcjonera. Trener przykuł uwagę wielu osób podczas pierwszego spotkania z Holendrami.

Mężczyzna postawił bowiem na niezwykle elegancki zestaw złożony z beżowego garnituru marki Lancerto, z którą prowadzi zresztą współpracę, a także kamizelkę w kratę i granatowy krawat. Jakby tego było mało, na nadgarstku błyszczał zegarek, a na klapie marynarki miniaturowa flaga Polski.

  • Klasa sama w sobie.
  • Panowie, co was powstrzymuje, by tak wyglądać.
  • Czyż nie wygląda elegancko?
  • Prawdziwy z niego szef – zachwycali się internauci na platformie X.
EN_01623472_2412.jpg
Fot. GABRIEL BOUYS/AFP/East News

ZOBACZ TEŻ: Ostre słowa Bojarskiej Ferenc do Dobrzyńskiej. Ktoś odważył się powiedzieć prawdę

Tak Michał Probierz poznał swoją żonę

Choć obecnie uwaga większości osób jest skupiona na wzlotach i upadkach reprezentantów Polski, interesujące zdają się być również niektóre elementy życia prywatnego Michała Probierza. Choć sportowiec niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, wiemy, że miał kiedyś żonę, która urodziła mu dwoje dzieci. Mężczyzna doczekał się także dwóch wnuczek. Para jednak się rozstała, a obecnie trener jest związany z inną kobietą.

Martę poznał w niezwykle romantycznych okolicznościach. Takie sytuacje zdarzają się raz na milion. Okazuje się, że zauważyli się w restauracji, a już po kilku zdaniach rozmowy Michał Probierz wiedział, że chce z nią nawiązać bliższy kontakt. Zdobył numer telefonu do przyszłej partnerki i wysłał wiadomość SMS. Dziś mają wspólnego syna.

Z Martą mieliśmy okazję przebywać w tej samej restauracji, a jeszcze tego samego dnia aż trzy razy przypadkiem trafialiśmy na siebie, nie zamieniając słowa. Kolejnym razem zagadnąłem, zaczęliśmy się spotykać, jesteśmy razem i jesteśmy… przeciwieństwami. Inne punkty widzenia wcale nie muszą być przeszkodą, aby pasować do siebie jak połówki jabłka – mówił w rozmowie z “Vivą!”.