Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Probierz zwrócił uwagę jednym szczegółem. Świat zachwycony polskim trenerem
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.06.2024 08:24

Probierz zwrócił uwagę jednym szczegółem. Świat zachwycony polskim trenerem

Michał Probierz
Fot. EastNews/Gabriel Bouys/AFP

Euro 2024 rozpoczęło się już na dobre. W ciągu ostatnich 3 dni odbyło się już kilka meczów, które przyciągnęły miliony widzów przed telewizory. Pierwsze starcie na murawie Polacy mają już za sobą. I choć mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla naszego przeciwnika, Holandii, wiele osób było pod wrażeniem zażartej walki biało-czerwonych, którzy zagrali w osłabionym składzie. Okazuje się, że trener naszej reprezentacji, Michał Probierz, przykuł jeszcze większą uwagę. Cały świat jest nim zachwycony!

Euro 2024: Turniej wywołuje wiele emocji

Fani piłki nożnej na całym świecie już od kilku miesięcy z niecierpliwością wyczekiwali Euro 2024. Turniej cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Europie, ale również na całym świecie. Kibice z ogromnym entuzjazmem śledzą kolejne spotkania na murawie. W Polakach najwięcej emocji wywołują oczywiście mecze biało-czerwonej reprezentacji. Przypomnimy, że nasza drużyna ledwo zakwalifikowała się do turnieju po wyrównanym starciu z Walią, który rozstrzygnęły dopiero rzuty karne.

Drużyna Roberta Lewandowskiego wylosowała grupę D, w której znalazły się jeszcze Holandia, Francja i Austria. Nasza reprezentacja musi rozegrać mecz z każdym z tych krajów, a o tym, czy uda nam się przejść dalej, zadecydują zdobyte bramki. Turniej rozpoczął się 14 czerwca meczem Niemcy-Szkocja (5:1), a biało-czerwoni rozegrali pierwsze spotkanie już 2 dni później. Jak potoczył się mecz naszej reprezentacji z Holandią?

Chwilę przed meczem dziewczyna Nicoli Zalewskiego dodała wymowne zdjęcie Euro 2024: Trener Holendrów zapomniał się na ławce. Nie chciał, żeby realizator to wyłapał

Euro 2024: Przebieg meczu Polska-Holandia. Jaki wynik?

16 czerwca o godzinie 15:00 miliony Polaków zasiadły przed telewizorami, z napięciem śledząc mecz biało-czerwonych z Holandią. Przypomnijmy, że kursy bukmacherów zdecydowanie przechylały szalę zwycięstwa na stronę naszego przeciwnika. Również wróżka Aleksandra nie miała dla nas dobrych wieści. I choć spotkanie nie zapowiadało się optymistycznie, w 16 minucie rozgrywki pierwszego gola zdobył Adam Buksa. Wyczyn Polaka napełnił kibiców nadzieją, choć niestety dalsza część meczu nie potoczyła się tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

Publiczność nie kryła zawodu, gdy już w 29 minucie spotkania Holandia doprowadziła do remisu. W drugiej połowie, zaledwie 7 minut przed końcem spotkania, nasi rywale strzelili drugą bramkę. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego rywala, choć biało-czerwoni zostawili na murawie swoje serca. Kibice byli pod wrażeniem ich zaciętej gry do ostatnich minut. Okazuje się, że równie wiele emocji wzbudził nasz selekcjoner, Michał Probierz. Już od pierwszej chwili, gdy pojawił się na murawie, fani nie mówili o niczym innym, jak o tym szczególe!

Michał Probierz (3).jpg
Fot. EastNews/Gabriel Bouys/AFP

ZOBACZ TEŻ: Euro 2024: Niestety! Polacy przegrywają z Holandią po heroicznym boju

Euro 2024: Świat zwrócił uwagę na polskiego trenera. Michał Probierz jest na językach internautów

Mecz Polski z Holandią zakończył się klęską biało-czerwonych, jednak Michał Probierz ma powody, by świętować. Polskiego selekcjonera, który objął stanowisko po Fernando Santosie, docenili kibice na całym świecie! Trener przez cały mecz wspierał swoją drużynę i udzielał jej wskazówek, jednak to nie tylko tym przykuł uwagę widzów. Okazuje się, że najwięcej emocji wywołał jego stylowy ubiór.

Stylizacja, którą miał na sobie Probierz, zdecydowanie wyróżniała się na boisku już z daleka. Polski selekcjoner wybrał na mecz z Holandią elegancki, beżowy garnitur marki Lancerto, zestawiony z kamizelką w kratę i granatowym krawatem. Tym przemyślanym lookiem zaskarbił sobie sympatię kibiców na całym globie. W zagranicznych mediach na jego temat pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zwolennicy piłki nożnej porównują Probierza do innych trenerów na światowym poziomie, m.in. do selekcjonera Anglii, Garetha Southgate'a. 

  • Klasa sama w sobie.
  • Panowie, co was powstrzymuje, by tak wyglądać.
  • Czyż nie wygląda elegancko?
  • Prawdziwy z niego szef – zachwycali się internauci na platformie X.
Michał Probierz (2).jpg
Fot. EastNews/Gabriel Bouys/AFP