Lifestyle.Lelum.pl > Maciej Kozłowski

Maciej Kozłowski

Piotr Cyrwus i Maciej Kozłowski
11.05.2024 06:55 Piotr Cyrwus wspomina dla nas Macieja Kozłowskiego. "Pamięć o nim jest wiecznie żywa"

Maciej Kozłowski zmarł 11 maja 2010 roku. Pomimo choroby, aktor został aktywny zawodowo. Odszedł w warszawskim szpitalu przy ulicy Banacha. Skontaktowałem się z Piotrem Cyrwusem, który podzielił się swoimi wspomnieniami o śp. Macieju Kozłowski.

Alexandra Natalie Boykow
04.03.2024 13:30 Nie znalazł miłości w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą

Program „Chłopaki do wzięcia” na przestrzeni swojej emisji doczekał się wielu charakterystycznych bohaterów. Wśród nich część zdołała odnaleźć swoje drugie połówki, ale niektórzy nie mieli tyle szczęścia. Mimo to spora część uczestników cieszy się popularnością, mimo że już nie pojawiają się w formacie. U jednej z uczestniczek naprawdę sporo się zmieniło. 

M jak miłość
11.09.2020 19:05 Grał Jaroszego w „M jak miłość”. Maciej Kozłowski zmarł nagle na straszną chorobę ponad 11 lat temu

M jak miłość to serial, który uwielbiają wszyscy Polacy, od samego początku jego emisji. Niestety, na przestrzeni lat obsada słynnego serialu TVP nieco się zmieniła z różnych przyczyn. Jaroszy, którego zagrał Maciej Kozłowski, opuścił produkcję lata temu. Niestety, przyczyną tej decyzji była choroba, z którą walczył do końca swoich dni. Niestety, już nie ma go wśród nas. Nie żyje Maciej Kozłowski, który wcielał się z rolę Jaroszego w serialu TVP M jak miłość. Jego postać była dość kontrowersyjna, niektórzy uwielbiali Jaroszego, inni zaś nienawidzili. Nie ma wątpliwości, że trochę namieszał wśród bohaterów serialu.