Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie "Pytania na śniadanie" będą zbierać szczęki? Szok, jakie znów mają szykować zmiany
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.01.2024 11:15

Widzowie "Pytania na śniadanie" będą zbierać szczęki? Szok, jakie znów mają szykować zmiany

Katarzyna Dowbor, Katarzyna Cichopek, Tomasz Kammel, Maciej Kurzajewski
Zmiany w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF, kadr z "Pytania na Śniadanie" TVP2

Zmiany, jakie nowe władze wprowadzają w kultowe programu TVP, już od kilku tygodni rozgrzewają opinię publiczną do czerwoności. Niektórym widzom ciężko pożegnać się z ulubionymi prowadzącymi, inni natomiast ze niecierpliwością wyczekują, jakie kolejne nazwiska pojawią się na horyzoncie. W wir zmian nieodwracalnie zostało wrzucone m.in. “Pytanie na Śniadanie”. Show przechodzi prawdziwą rewolucję, a fanom ciężko jest nadążyć za kolejnymi zmianami. Tymczasem gruchnęły wieści, że szykują się kolejne!

Przetasowania w "Pytaniu na Śniadanie". Kto pożegnał się z programem?

“Pytanie na Śniadanie” na przestrzeni ostatnich kilku lat przeszło wiele zmian. W zależności od zawirowań na scenie politycznej w Polsce, z programem żegnały się kolejne osoby, a nowi, nie mniej charyzmatyczni dziennikarze zajmowali ich miejsca. Na przestrzeni ostatnich tygodni pracę straciło wielu gospodarzy show, do których widzowie przyzwyczaili się, że umilają im poranki. Byli to m.in. Ida Nowakowska, Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Robert Rozmus czy Małgorzata Tomaszewska. Wciąż nie wiadomo, jak potoczą się losy pozostałych prowadzących.

Ponieważ większość dziennikarzy z miejsca straciła pracę, władze “Pytania na Śniadanie” nie mogły długo zwlekać — natychmiast ogłoszono, kto zapełni pustkę po “starych” prowadzących. Jak na ten moment prezentuje się skład prezenterów show oraz kto jeszcze do nich dołączy? Właśnie gruchnęły nowe informacje na ten temat.

Najpierw pożegnał się z “Pytaniem na Śniadanie”, a teraz całkiem zniknie ze stacji? Zadecyduje jedna kwestia Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki?

"Pytanie na Śniadanie": szykują się kolejne zmiany

Części widzów ciężko jest przetrawić zmiany, jakie zaszły na łamach “Pytania na Śniadanie”. Do tej pory ogłoszono, że do składu prowadzących dołączą Joanna Górska, Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Pod każdym z postów w mediach społecznościowych programu, który informował o zmianach, pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Władze stacji zdają się jednak nimi nie przejmować, a w kuluarach mówi się o tym, że już niedługo zostanie ogłoszona kolejna para nowych prowadzących.

Będą to dziennikarze z dwóch różnych światów, którzy na zdjęciach próbnych wypadli znakomicie. Widzowie pokochają ten duet – zdradza informator “Super Expressu”.

Co jeszcze na ten temat wiadomo?

ZOBACZ TEŻ: Orłoś i Kret to przy tym nic. Nawet on ma wrócić do TVP. Jest tylko jeden problem

"Pytanie na Śniadanie": dołączą nowi prowadzący, mowa o Katarzynie Dowbor?

W związku ze zmianami, którym zaczęło być poddawane “Pytanie na Śniadanie”, zaczęto przebąkiwać, że do grona prowadzących program dołączy Katarzyna Dowbor. Teraz “Plotek” opublikował informacje, jakoby dziennikarka miała podpisać ze stacją kontrakt jeszcze w tym tygodniu. Ile w nich prawdy, niestety nie wiadomo, ponieważ ulubienica widzów osobiście nie potwierdziła tych rewelacji. Z Dowbor próbowali skontaktować się dziennikarze m.in. “super Expressu”, jednak do tej pory pozostaje ona nieuchwytna.

Katarzyna Dowbor przed laty rozpoczynała swoją karierę właśnie w TVP. Jednak po 30 latach, w 2013 roku, władze stacji zakończyły z nią współpracę z nieokreślonych powodów. Dziennikarka bardzo mocno przeżyła tamtą sytuację — czy ze względu na sentyment zgodzi się objąć posadę prowadzącej “Pytanie na Śniadanie”? O tym przekonamy się już niedługo.

Projekt bez nazwy (23).png
Czy Katarzyna Dowbor dołączy do ekipy “Pytania na Śniadanie”? Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (24).png
Czy Katarzyna Dowbor dołączy do ekipy “Pytania na Śniadanie”? Fot. KAPiF

źródło: se.pl, plotek.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz