Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aż spadliśmy z krzesła na widok wykształcenia nowej prowadzącej „Pytania na śniadanie”. Jakim cudem wylądowała w TVP?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.01.2024 22:09

Aż spadliśmy z krzesła na widok wykształcenia nowej prowadzącej „Pytania na śniadanie”. Jakim cudem wylądowała w TVP?

Jakie wykształcenie ma Klaudia Carlos?, fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”
Jakie wykształcenie ma Klaudia Carlos?, fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”

W ostatnich dniach na fanów programu „Pytanie na śniadanie” czekało wiele niespodzianek. Nie wszyscy byli zachwyceni takim obrotem sytuacji i nie kryją swoich opinii w mediach społecznościowych. Wszystko przez duże zmiany wśród prowadzących śniadaniówkę TVP. 

Także programu „Pytanie na Śniadanie” nie ominęły zmiany wprowadzane w TVP

W obliczu ogromnych zmian, które są przeprowadzane w Telewizji Polskiej, nie powinno dziwić, że wstrząsają one także najpopularniejszymi formatami, jak choćby programem „Pytanie na Śniadanie”. W ostatnich dniach media obiegła informacja, że w programie ostanie się najpewniej jedynie czterech prowadzących z wcześniejszego składu. Jak dotąd na jaw wyszło, że z pracą w programie pożegnali się Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Ida Nowakowska oraz Robert Rozmus. 

Zgodnie z wypowiedzią nowej szefowej śniadaniówki TVP, program ma prowadzić w sumie pięć par. Szeregi twarzy programu zasiliły trzy nowe pary.

Ogłosili nowych prowadzących “Pytania na Śniadanie” i rozpętało się piekło. Widzowie się odgrażają. Czy to się uda jeszcze uratować? Była ulubienicą fanów. Pożegnała się z „Pytaniem na śniadanie”. Zdradziła, co planuje teraz zrobić. Wyjedzie z kraju?

„Pytanie na Śniadanie” z nowymi prowadzącymi

Program „Pytania na śniadanie” w ostatnich dniach przechodzi prawdziwą metamorfozę. W weekend na ekranach zadebiutowały dwie nowe pary prowadzących w składzie – Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Zgodnie z zapowiedziami jeszcze jedna nowa para ma po raz pierwszy poprowadzić „Pytanie na śniadanie” w nadchodzący weekend, ale jak dotąd wiadomo jedynie, że są dziennikarzami. 

Nowi prowadzący jak na razie nie skradli serc widzów. W sieci nie brak komentarzy, w których pojawiają się nawet groźby bojkotu programu. Z większości z nich można wywnioskować, że widzowie śniadaniówki TVP mają zarzuty nie tyle do nowych prowadzących, ile raczej do samego faktu przeprowadzanej rewolucji. 

ZOBACZ TEŻ: Najpierw Wolny, a teraz on. Kolejny prezenter zniknie z ekranów. To kto będzie prowadził „Pytanie na śniadanie”?

Jakie wykształcenie ma nowa prowadząca „Pytanie na Śniadanie”?

W niedzielę w programie „Pytanie na śniadanie” zadebiutowała Klaudia Carlos, która występuje w parze z Robertem El Gendy. Prowadząca może być znana widzom zarówno z TVP jak i TVN. To jednak z konkurencyjną stacją była związana przez wiele lat. Na jej antenie wystąpiła nie tylko w programie „Taniec z Gwiazdami”, ale także przez wiele lat prowadziła serwisy sportowe.  

Klaudia Carlos zniknęła z anteny w 2011 roku i skupiła się na nauce. Jak się okazuje, dziennikarka może poszczycić się wysokim tytułem naukowym. Jak czytamy na jej stronie internetowej, jest „doktorem nauk humanistycznych [w dziedzinie sztuk muzycznych, przyp. red.], wykładowczynią na kierunku Taniec Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, prodziekanem Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca”.

Jakie wykształcenie ma Klaudia Carlos, fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie”.png
Jakie wykształcenie ma Klaudia Carlos, fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie” 
Jakie wykształcenie ma Klaudia Carlos, fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie” (2).png
Jakie wykształcenie ma Klaudia Carlos, fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie” 

Źródło: klaudiacarlos.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania