Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rutkowski słynie z kwadratowej fryzury. W końcu wiemy, dlaczego ją nosi
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.05.2024 16:56

Rutkowski słynie z kwadratowej fryzury. W końcu wiemy, dlaczego ją nosi

Krzysztof i Maja Rutkowscy
fot. AKPA

Krzysztof Rutkowski przez lata wyrobił swój własny styl, który jest nie do podrobienia. Szczególnie charakterystycznym elementem jego wizerunku jest “kwadratowa” fryzura. Teraz najpopularniejszy detektyw bez licencji w naszym kraju zdradził, co było jego inspiracją. Co ciekawe, żona miała mu zasugerować, aby zmienił image. “Po co zmieniać coś, co jest dobre?”- skwitował Rutkowski. 

Krzysztof Rutkowski i jego żona po pięciu latach zdecydowali się na ślub kościelny

Krzysztof Rutkowski wie, jak umiejętnie podsycać zainteresowanie swoją osobą tak, aby jego gwiazda nie wypaliła się zbyt szybko. Detektyw celebryta w piątą rocznicę ślubu cywilnego zdecydował się wziąć ze swoją żoną ślub kościelny, a imprezę połączył z przyjęciem komunijnym syna. Wyszło z tego huczne wydarzenie, a dwa popularne zespoły, które na nim wystąpiły udowadniają tylko, że Rutkowscy potrafią się bawić i nie szczędzą funduszy. Nie obyło się jednak bez wpadki… 

Media rozpisywały się o prezencie jaki Krzysztof junior dostał od rodziców. Czy samochód za około 200 tysięcy zł nie jest lekką przesadą? Detektyw Rutkowski na szczęściu syna także nie oszczędza. 

Krzysztof Rutkowski Jr
Krzysztof Rutkowski Jr fot. AKPA
Rodowicz wyjawiła swoją tajemnicę. Tak wygląda bez peruki [FOTO] Mąż Ewy Bem przekazał smutne wieści. To dlatego odwołano koncerty

Krzysztof Rutkowski zdradza, że żona proponowała mu zmianę fryzury

Stałym elementem wizerunku Krzysztofa Rutkowskiego jest jego “kwadratowa” fryzura. Czy Mai Rutkowskiej podoba się ukochany w takim wydaniu? Detektyw sam przyznał, że żona proponowała mu drastyczną zmianę stylu. On jednak ma co do tego mieszane uczucia… 

Zastanawiałem się nad tym, ale wychodzę z założenia, że jak coś jest dobre, to po co to zmieniać? W ostatnim czasie Maja proponowała mi fryzurę na wikinga, ale akurat jakoś mi to nie pasuje - powiedział Rutkowski w rozmowie z Show News. 

Mimo że Krzysztof Rutkowski poświęca mnóstwo czasu, aby ułożyć włosy, nie wyobraża sobie, że miałby zmienić image. 

Włosy układam 40 minut. Nie robię tego codziennie, ale jeśli się na nie decyduję, używam do tego sporo lakieru. Potrzebuję około 1/4 butelki. Ubolewam, że tego lakieru, który stosuję, nie można kupić stacjonarnie i dlatego muszę go zamawiać w sieci - wyznał Rutkowski. 

Co stanowiło inspirację dla kwadratowej fryzury? Rutkowski w końcu wyjaśnił

Kwadratowa fryzura Krzysztofa Rutkowskiego jest już kultowa. Nikt inny takiej nie ma i szybko mieć nie będzie. To uczesanie pasuje bowiem jedynie najlepszemu polskiemu detektywowi bez licencji. Celebryta w końcu uchylił rąbka tajemnicy, co było inspiracją na ten niecodzienny look. Co ciekawe, ma to związek z Krzysztofem juniorem. 

Moja fryzura wzięła się od gry Minecraft. Junior jest fanem Minecrafta, przez to, że tata ma kwadratową fryzurę. A ja jestem fanem Juniora, który jest fanem Minecrafta i wszystko się zazębia - podkreślił Rutkowski w wywiadzie dla ShowNews.pl. 

Myślisz, że dożyjemy czasów, w których mężczyźni będą czesać się “na Rutkowskiego”? 

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski fot. KAPiF