Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Napłynęły wieści o córce Królikowskiej. Niedawno urodziła, a teraz?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.06.2024 09:39

Napłynęły wieści o córce Królikowskiej. Niedawno urodziła, a teraz?

Julia Królikowska mąż
Fot. AKPA

Choć Julia Królikowska początkowo poszła w ślady rodziców i została aktorką, po latach postanowiła zmienić ścieżkę swojej kariery. Widzowie dalej mogli ją oglądać w serialu “Klan”, ale kobieta już stawała się pełnoprawną lekarką. Niedawno musiała odejść z produkcji ze względu na ciążę. Teraz pojawiły się nowe doniesienia.

Julia Królikowska też jest aktorką

Córka Małgorzaty i Pawła Królikowskich postanowiła, podobnie jak brat, również pójść w ślady rodziców. Julia przyszła na świat w 1999 roku, co oznacza, że obecnie ma 25 lat. Mając zaledwie 2 tygodnie, po raz pierwszy pojawiła się na planie popularnego serialu “Klan”. Można więc powiedzieć, że aktorka grała w produkcji praktycznie od urodzenia.

moda026.jpg
Fot. AKPA

Wcielała się w rolę córki Rysia i Grażyny Lubiczów — Kasi. To zapewniało jej ścisłą współpracę z matką, Małgorzatą Królikowską, która to tę samą funkcję pełniła w serialu TVP. Rola w “Klanie” przyniosła Julii ogólnopolską popularność, w której dorastała i z którą trudno było się rozstać. W pewnym momencie aktorka musiała jednak podjąć w życiu ważne decyzje.

Zostali ojcami w późnym wieku. Nie tylko Strasburger, lista zaskakuje Czarnek dostał ogromną podobiznę za “Dzbana roku”. Pokazał, co z nią zrobił

Julia Królikowska zniknęła z obsady serialu "Klan"

Gdy dorosła, postanowiła podjąć się bardzo wymagających studiów i zostać lekarką. W tym właśnie momencie jej kariera aktorska stanęła w zawieszeniu. Podczas gdy jej mama oraz brat Antek dostają kolejne role, ona zdecydowała się na zupełnie inną przyszłość, prawdopodobnie z dala od blasku fleszy. Obecnie jest już absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Co więcej, nie tak dawno temu Julia Królikowska wzięła ślub z lekkoatletą Jakubem Nowakiem. Rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Para pilnuje swojej prywatności i nie dzieli się wieloma ujęciami w sieci, jednak z powodu ciąży córka Małgorzaty Królikowskiej musiała na jakiś czas zniknąć z planu serialu “Klan”.

Julia Królikowska już nagrała ostatnie sceny w “Klanie”. Trzeba było się z tym spieszyć, bo operatorzy zaczynali już mieć problem z filmowaniem jej tak, by nie było widać ciążowego brzucha. Wie, że ma przed sobą ciężką jesień, Studia, praca, maleńkie dziecko. Jednak skoro jej mamci udało się wychować pięcioro dzieci, to jej też z pewnością nie sprawi to trudności. Zwłaszcza że mama chętnie pomoże - czytaliśmy w “Życiu na gorąco”.

ZOBACZ TEŻ: Tego zdjęcia rodziny królewskiej nikt nie mógł się spodziewać. Krąży po sieci

Nowe wieści o Julii Królikowskiej

Długo nie było wiadomo, czy Kasia Lubicz znów pojawi się w serialu “Klan”. Jak zdradza przywołany wyżej cytat, Julię Królikowską czekało wiele innych zobowiązań życiowych. Nic więc dziwnego, że z części obowiązków musiała zrezygnować. Postać grana przez aktorkę wypłynęła w wielomiesięczny rejs, a to przynajmniej zaplanowali scenarzyści na czas nieobecności serialowej Kasi.

akpa20110511_klan_en_5473.jpg
Fot. AKPA

Wszystko wskazuje jednak na to, że będziemy mogli ponownie zobaczyć Julię Królikowską na planie serialu “Klan”. Nie wiadomo jednak, na jak długo powróci do rodzinnego domu. Media donoszą, że pomiędzy córką a matką wywiąże się poważna dyskusja na temat przyszłości Kasi Lubicz. Dziewczyna nie będzie chciała jeszcze rezygnować z podróżowania, które sprawia jej tyle przyjemności. Czy to będzie sposób na ostateczne pożegnanie postaci z produkcją? Wszystkiego prawdopodobnie dowiemy się w najbliższych miesiącach.