Lifestyle.Lelum.pl > Julia Królikowska

Julia Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
02.06.2022 11:47 Ciąża w rodzinie Królikowskich. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znowu zostanie babcią?

Napłynęły radosne wieści na temat rodziny niezapomnianego gwiazdora „Rancza”. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dopiero co witała na świecie syna Antka, a teraz znów ma zostać babcią. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, którą poznaliśmy jako ciepłą i serdeczną Grażynkę z serialu „Klan” w życiu prywatnym wydaje się niewiele różnić od swojej ekranowej kreacji. Gwiazda często podkreśla, jak wielką wartość ma dla niej rodzina, a w jednym z wywiadów wyznała, że wraz ze śp. mężem od zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. Oboje wychowali pięcioro dzieci, a pierwszy wnuk pojawił się trzy lata temu, kiedy ojcem został Jan, drugi z braci. W rozmowie z Magdaleną Szefernaker w książce „Mama na wysokich obcasach” aktorka wyznała, że dla rodziny była gotowa poświęcić karierę.

Julia Królikowska
08.01.2022 22:12 Jak dziś wygląda i co robi Julia Królikowska?

Julia Królikowska zadebiutowała na ekranach, gdy miała zaledwie 2 tygodnie. Widzowie pokochali ją za rolę Kasi Lubicz w kultowym polskim serialu „Klan”. Dziś Julia poszła zupełnie inną ścieżką kariery i nie wykorzystuje swojej popularności. Serialowa Kasia Lubicz ma 22 lata i najwyraźniej nie ma zamiaru kontynuować swojej kariery aktorskiej.

Julia Królikowska
14.09.2021 21:26 Wiemy, czym zajmuje się Julia Królikowska

Kilka dni temu córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, Julia Królikowska stanęła na ślubnym kobiercu. Młoda aktorka, którą ludzie kojarzą z roli Kasi w serialu Klan nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Fani mogą być zasmuceni, że nie zobaczą jej na ekranach telewizorów. Obecnie kształci się do wymarzonego zawodu. 22-letnia Julia poślubiła o 10 lat starszego Jakuba Piotra Nowaka, utytułowanego lekkoatletę. Dziewczyna ma bardzo sprecyzowane plany na przyszłość.

13.09.2021 10:22 Skandal po ślubie Julii Królikowskiej. Młoda para złamała prawo

Wczoraj siostra Antka Królikowskiego, Julia Królikowska, wzięła ślub. Jej wybrankiem jest sportowiec Jakub Nowak. Niestety, młoda para poczuła się wczoraj chyba nieco zbyt świątecznie, bo złamała przepisy ruchu drogowego. Wczoraj donosiliśmy o weselu córki Pawła Królikowskiego. TUTAJ znajdziecie artykuł o slow wedding, na jakie zdecydowali się państwo młodzi. Szkoda, że ich jazda kabrioletem ulicami Warszawy też nie była slow…

12.09.2021 15:13 Oryginalne wesele Julii Królikowskiej. Wraz z mężem zdecydowała się na slow wedding

Ledwo opadł kurz po weselu Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą, a na ślubnym kobiercu stanęła kolejna osoba z jego rodziny. Julia Królikowska wyszła za mąż za Jakuba Piotra Nowaka. Okazuje się, że ich wesele odbywało się na bardzo nietypowych zasadach. TUTAJ informowaliśmy o ślubie starszego brata Julii, Antka Królikowskiego. Teraz przyszła kolej na gwiazdę kultowego serialu „Klan„. Julia poślubiła sportowca Jakuba Piotra Nowaka. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest mąż Julii Królikowskiej, zajrzyjcie TUTAJ. Tymczasem mamy dla was kilka kolejnych ciekawostek z imprezy weselnej.

Jakub Nowak
12.09.2021 00:04 Wiemy, kim jest partner Królikowskiej. Pokazał kadry z wesela

Trwa huczna zabawa weselna Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka. 22-letnia córka aktorskiej pary, a także gwiazda serialu „Klan”, wyszła za ponad 10 lat starszego sportowca. Wiemy więcej na temat świeżo upieczonego członka rodziny Królikowskich.

Julia Królikowska
11.09.2021 21:15 Do sieci trafiły zdjęcia ze ślubu Julii Królikowskiej

Jedna z córek zmarłego przed ponad rokiem Pawła Królikowskiego, a także jego żony – Małgorzaty, powiedziała w końcu sakramentalne „tak”. Przełożony ślub odbył się przed kilkoma godzinami w jednym z warszawskich kościołów. Mamy zdjęcia z tej uroczystości.

Julia Królikowska
10.09.2021 19:34 Julia Królikowska wychodzi za mąż. Kto skradł serce siostry Antka?

Klan Królikowskich od kilku miesięcy nie przestaje zadziwiać. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się o niespodziewanym, choć wyjątkowo głośnym, ślubie Antoniego, najstarszego z synów zmarłego przed ponad rokiem aktora. Następnie w gronie świeżo upieczonych mężów znajdzie się Jan. Doniesienia wskazują jednak, że na ślubnym kobiercu stanie także córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz jej zmarłego męża – 22-letnia Julia Królikowska.

27.03.2018 18:35 19-letnia gwiazda Klanu schudła i jest piękną dziewczyną. Zobacz jej transformację

Julia Królikowska, czyli Kasia z Klanu dorastała na oczach widzów. Na przestrzeni lat dziewczyna sporo się zmieniła. Zobaczcie jej metamorfozę. Julia Królikowska skończyła w tym roku 19-lat. Dziewczyna jest znana głównie z serialu „Klan”, w którym gra Kasię, córkę Grażynki i Ryśka. W życiu prywatnym pochodzi z rodziny aktorskiej. Jest córką Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej i Pawła Królikowskiego oraz siostrą Antka Królikowskiego.