Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest Vanessa Rojewska? Jeszcze nie jest pełnoletnia, a już namieszała w show-biznesie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.06.2024 21:39

Kim jest Vanessa Rojewska? Jeszcze nie jest pełnoletnia, a już namieszała w show-biznesie

Vanessa Rojewska
fot. KAPIF

Vanessa Rojewska szturmem przebiła się do polskiego show-biznesu. Internetowa gwiazda króluje obecnie na TikToku i Instagramie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak młoda jest influencerka. Nie ma jeszcze nawet 18 lat!

Kim jest Vanessa Rojewska?

Młoda gwiazda od kilku lat aktywnie działa w social mediach. Influencerka nie tylko rozwija się na Instagramie, ale też prężnie działa na TikToku, gdzie regularnie zamieszcza kolejne filmiki. Vanessa Rojewska od jakiegoś czasu współpracuje z grupą 6IXTEEN, z którą tworzy pierwszy na polskim TikToku serial dla młodzieży.

Dodatkowo gwiazda od dłuższego czasu podkreśla, że jej pasją jest taniec, a w przeszłości miała szansę przez 12 lat trenować taniec towarzyski. Dziewczyna próbowała swoich sił również w aktorstwie, modelingu i fotomodelingu.

Vanessa Rojewska
Kim jest Vanessa Rojewska?, fot. KAPIF
Wielki powrót do "M jak miłość". Gwiazda wraca i to po tylu latach! Niespodzianka dla widzów Tak teraz wygląda codzienność Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”

Vanessa Rojewska: wiek

Mało kto wie, że influencerka rozpoczęła swoją karierę w bardzo młodym wieku. Dziewczyna przyszła na świat 18 września 2006 roku w Szczecinie, co oznacza, że w tym roku będzie obchodzić swoje 18. urodziny. 

Pomimo bardzo młodego wieku mnóstwo internautów chwali nastolatkę za jej niezwykłą dojrzałość, którą emanuje w swoich postach i przekazach medialnych. Warto zaznaczyć, że dziewczyna łączy prężnie rozwijającą się karierę z nauką w szkole średniej, a niedawno pisała maturę.

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie Natalię Siwiec? Miss Euro 2012 była szalenie zakochana w piłkarzu.

Vanessa Rojewska przyjaźni się z gwiazdą "Rodzinki.pl"

Jakiś czas temu w mediach było niesamowicie głośno na temat relacji, jaka łączy 17-latkę z inną popularną gwiazdą młodego pokolenia. Mowa tutaj oczywiście o Emilii Dankwie, która największą rozpoznawalność dzięki roli Zosi w kultowym serialu “Rodzinka.pl”.

Obie gwiazdy nie ukrywają, że są ze sobą naprawdę blisko i nawzajem wspierają się w rozwoju swojej kariery zawodowej. Influencerka podkreśla, że idealnie się ze sobą dogadują, a aktorka jest dla niej ogromną motywacją w dążeniu do marzeń.

Łączą nas wspólne pasje i podobne podejście do życia. Jesteśmy bardzo młode, ale mamy w sobie dojrzałość, na którą zwykle nie mogę liczyć u rówieśników. Mamy wspólne cele, a razem dążymy do ich realizacji ze zdwojoną siłą. Ani razu nie odczułam krzty rywalizacji. Dopełniamy się i uzupełniamy w wielu sytuacjach. Życzę każdemu takiej przyjaciółki jak Emilka - mówiła Vanessa Rojewska podczas rozmowy z portalem “Świat Gwiazd”