Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak będzie wyglądał kolejny “Taniec z Gwiazdami”. Sykut- Jeżyna się wygadała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.06.2024 16:31

Tak będzie wyglądał kolejny “Taniec z Gwiazdami”. Sykut- Jeżyna się wygadała

Paulina Sykut-Jeżyna, Iwona Pavlović
fot. KAPIF

Paulina Sykut-Jeżyna właśnie ujawniła kulisy nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Wiele osób zastanawiało się, w jakim składzie powita nas obsada nowego wydania tanecznego show. Teraz prowadząca zdradziła, kto pojawi się w nadchodzącej edycji.

Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"

Ostatni edycja tanecznego show Polsatu wywołała mnóstwo wrażeń i emocji. Stało się to głównie za sprawą zmian, jakie mogliśmy zaobserwować w składzie jury. Do Czarnej Mamby dołączyli wówczas Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda. 

O niezapomniane emocje zadbała również plejada gwiazd, która próbowała swoich sił na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Wśród uczestników pojawiły się takie nazwiska, jak Maciej Musiał, Roksana Węgiel, czy Maffashion. Finalnie program wygrała Anita Sokołowska, która od pierwszego odcinka zaskakiwała nas swoimi tanecznymi umiejętnościami. Kto pojawi się w kolejnej edycji uwielbianego przez widzów show?

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Elżbieta z Sanatorium miłości przerywa milczenie. Mówi o skandalu na planie Była Miss Euro 2012. Jak teraz wygląda Natalia Siwiec?

Paulina Sykut-Jeżyna szczerze o zbliżającej się edycji "Tańca z Gwiazdami"

Teraz prowadząca kultowego show Polsatu udzieliła wywiadu, w którym poruszyła temat swoich planów zawodowych oraz najnowszego wydania “Tańca z Gwiazdami”. Wszystko wskazuje na to, że prezenterka powróci w jesiennej odsłonie show i już teraz nie może doczekać się towarzyszących temu emocji.

Bardzo się cieszę, że taniec ponownie zagości jesienią na antenie Polsatu. Natomiast jeśli chodzi o uczestników, nie biorę udziału w rozmowach i planowaniu i jest mi to na rękę, ponieważ później nie muszę unikać niewygodnych pytań. Bardzo się cieszę, że poznam nowych ludzi z fajną energią. Każda edycja jest inna, a wokół ostatniej było szczególnie gorąco. Mimo że ten format jest już od lat obecny w telewizjach na całym świecie, to jak widać, może wciąż budzić ogromne zainteresowanie, być intrygujący i świeży - powiedziała gwiazda w rozmowie z “Faktem”.

Wiele osób zastanawia się, w jakim składzie powita nas obsada kolejnej edycji programu. Paulina Sykut-Jeżyna ujawniła prawdę na temat tego, kogo zobaczy w następnej odsłonie formatu.

ZOBACZ TEŻ: Euro 2024: kto gra dzisiaj mecze? Czy gra Polska?

Paulina Sykut-Jeżyna zdradza, kogo zobaczymy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Okazało się, że zwolennicy poprzedniej edycji show nie mają powodów do zmartwień. Najprawdopodobniej w kolejnej odsłonie powita nas dokładnie taki sam skład jurorów i prowadzących programu.

Program był hitem. To było najchętniej oglądane show sezonu. Nie mieliśmy konkurencji. Wiem, że spotkamy się dokładnie w takim składzie, w jakim widzieliśmy się ostatnio - przyznała dziennikarka w rozmowie z “Faktem”.

Prezenterka poruszyła również temat powrotu Katarzyny Cichopek do telewizji Polsat. Wiele osób zastanawiało się, czy gwiazda “M jak miłość” dołączy do obsady “Tańca z Gwiazdami”. Jej koleżanka po fachu nie zamierzała jednak ujawniać, w jakim show pojawi się aktorka.

Z Kasią znamy się już od dawna. Pracowałyśmy już razem na jednej scenie i za każdym razem to była przyjemność. Cieszę się, że możemy się ponownie spotkać zawodowo i prywatnie. (…) To nie ja powinnam o tym mówić. Jestem pewna, że niebawem Kasia sama opowie o swoich planach - zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna w swoim ostatnim wywiadzie.