Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Na scenę Polsatu wyszedł mąż Oli Kwaśniewskiej. Badach doprowadził Polskę do łez
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.05.2024 21:24

Na scenę Polsatu wyszedł mąż Oli Kwaśniewskiej. Badach doprowadził Polskę do łez

Kuba Badach
Fot. screen Polsat Hit Festiwal 2024 transmisja na żywo

Trwa Polsat Hit Festiwal 2024. To drugi dzień muzycznych doznań, których doświadczamy w Operze Leśnej. Dziś na scenie prezentują się debiutanci Polsatu, “Diamenty”, a także Majka Jeżowska w swoim jubileuszu. Wieczór podsumują utwory Zbigniewa Wodeckiego.

Polsat Hit Festiwal: dzień drugi

To kolejny wieczór pełen muzyki płynącej do całej Polski z sopockiej Opery Leśnej. Wczoraj na scenie zaprezentował się zespół Golec uOrkiestra świętujący swoje ćwierćwiecze. Gościnnie pojawili się między innymi Kamil Bednarek, Piotr Cugowski czy Kayah. Wysłuchaliśmy również “Radiowych Przebojów Roku” w wykonaniu między innymi Dody, Dawida Kwiatkowskiego, Margaret i Roxie Węgiel. Wieczór zamknął poruszający jubileusz działalności artystycznej Andrzeja Piasecznego.

KAPIF_oryginal_K1209378F.jpg
Fot. KAPiF

Dziś nadszedł czas na występy tych artystów, którzy po raz pierwszy zaprezentowali się właśnie na antenie Polsatu. Nie zabrakło wykonawców, którzy wzięli udział w programach takich jak “Must Be The Music” czy “Idol”. Na scenie pokazali się między innymi Enej, Zakopower czy Ania Dąbrowska. Przy okazji Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, zapowiedział powrót pierwszego z wymienionych formatów. Ma być emitowany od wiosny przyszłego roku.

KAPIF_oryginal_K1209598F.jpg
Fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek w Sopocie w okularach za 2 tysiące Dziś wieczorem włączycie Polsat i zobaczycie Katarzynę Cichopek

Polsat Hit Festiwal: koncerty

Koncert gwiazd, które debiutowały na antenie Polsatu, nie jest jedyną atrakcją dzisiejszego wieczoru. W Operze Leśnej zaprezentują się również wykonawcy, których albumy uzyskały w ostatnim czasie status diamentowy. To jedni z najbardziej rozchwytywanych obecnie artystów. Wystąpią Smolasty, Blanka, Skolim oraz Malik Montana. Ten ostatni pojawi się również w następnym koncercie, którym będzie jubileusz Majki Jeżowskiej. Ostatnio para wykonawców przygotowała wspólny singiel.

Wieczór podsumują utwory Zbigniewa Wodeckiego, który odszedł niemal równe siedem lat temu. Piosenki w aranżacji Kamila Patera wykonają Natalia i Paulina Przybysz, Piotr Odoszewski, Wiktor Dyduła, Wiktor Waligóra, Dawid Tyszkowski. Przed nami takie hity jak „Chałupy welcome to”, „Rzuć to wszystko, co złe”, „Zacznij od Bacha” oraz „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. 

ZOBACZ TEŻ: Polsat Hit Festiwal: widzowie mocno komentują występ Roksany Węgiel

Polsat Hit Festiwal: Mąż Kwaśniewskiej pojawił się na scenie. Publiczność zalała się łzami

Drugi dzień Polsat Hit Festiwalu rozpoczęła wyjątkowa część, podczas której mieli okazję zaprezentować się muzycy, który “Debiutowali w Polsacie”. Po tym, jak wystąpili m.in. Ania Dąbrowska, Enej, Krzysztof Zalewski i Zakopower, na scenie nagle pojawił się mąż Aleksandry Kwaśniewskiej. Kuba Badach zachwycił publiczność głębokim, aksamitnym wokalem, który idealnie skomponował się z piosenkami, które wykonał.

Utwór Andrzeja Zaucha w nowej aranżacji “Byłaś serca biciem” wzruszył serca wszystkich fanów. Urzeczona publiczność odśpiewała refren razem z wokalistą. Widzowie przed telewizorami nie byli w stanie pohamować łez. Emocje na scenie w Sopocie sięgnęły zenitu — ten występ jeszcze na długo pozostanie w pamięci Polaków.

Kuba Badach (1).jpg
Fot. KAPiF