Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek w Sopocie w okularach za 2 tysiące
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.05.2024 20:12

Katarzyna Cichopek w Sopocie w okularach za 2 tysiące

Katarzyna Cichopek okulary
Fot. KAPiF

Po wielu latach przerwy Katarzyna Cichopek ponownie pojawi się w Operze Leśnej. Właśnie zrelacjonowała w sieci próby przed współprowadzeniem koncertu jubileuszowego Majki Jeżowskiej. Uwagę widzów przykuły jej okulary przeciwsłoneczne. Naprawdę tyle kosztowały?

Dziś drugi dzień Polsat Hit Festiwal

W Operze Leśnej spotkały się właśnie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Od wczoraj w Sopocie trwa Polsat Hit Festiwal, który obejmuje szereg różnych koncertów. Wczorajszego wieczoru wysłuchaliśmy między innymi jubileuszu Andrzeja Piasecznego, który samemu wykonawcy, jak i widzom, zapewnił wiele emocji.

Czułem się fantastycznie, choćby dlatego, że czułem się źle. Paradoks! Szczerze mówiąc kilka ostatnich dni było dla mnie fatalne, jeśli chodzi o stan zdrowia, więc tak z duszą na ramieniu wychodziłem na scenę, czy dam radę i powiedzmy, że dałem - komentował swój występ wokalista.

Dzisiejszego wieczoru ponownie zanurzymy się w rytmach muzyki w różnych stylach muzycznych i aranżacji. Przed nami koncert Debiutowali w Polsacie, w którym wystąpią między innymi Afromental, Enej, Ania Dąbrowska czy Zakopower. Podczas koncertu Diamentowego na scenie zaprezentuje się Blanka, Skolim, Smolasty i Malik Montana. Ten ostatni pojawi się również u boku Majki Jeżowskiej. Będzie to równocześnie premiera ich wspólnego singla.

Katarzyna Cichopek wyznała, że jest "WWO". Co to znaczy? Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu

Katarzyna Cichopek wystąpi z Majką Jeżowską

Okazuje się, że jeszcze jedna polska gwiazda pojawi się na scenie obok wokalistki. Będzie to wielki powrót Katarzyny Cichopek do Polsatu, w którym występowała ostatnio ponad dekadę temu. Współpracowała ze stacją od 2007 roku, była wówczas jurorką formatu “Jak oni śpiewają?", prowadziła festiwal “TOPtrendy” oraz teleturniej randkowy “Gra Wstępna”. Później dołączyła do Telewizji Puls, aby ostatecznie wylądować w TVP.

Aktorka od rana publikowała w sieci zdjęcia z Sopotu, które miały sugerować, że pojawi się na festiwalu w Operze Leśnej. Nie wiadomo było jednak, czy tylko w roli widzki, czy może jednak współprowadzącej. Kilka godzin później wszystko stało się jasne, a spekulacje potwierdził menadżer Katarzyny Cichopek.

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy - przekazał “Pomponikowi” menadżer aktorki.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Cichopek zaapelowała do fanów o pomoc

Katarzyna Cichopek pojawiła się w Sopocie w drogich okularach

Uwagę wielu osób przykuły okulary przeciwsłoneczne, które miała na sobie Katarzyna Cichopek podczas wizyty w Sopocie. Aktorka pojawiła się na próbach w heksagonalnych oprawkach idealnie dobranych do kształtu jej twarzy. Okazuje się, że nie są one byle jakie, bo ich koszt znacznie przewyższa budżet statystycznego Polaka.

To model francuskiej marki Celine, istniejącej od 1945 roku. Okulary wykonane są z metalu i acetatu. Firma zajmuje się również krawiectwem i cechuje ją wysoka jakość wykorzystywanych materiałów. Ubrania, które możemy odnaleźć na jej stronie, to przede wszystkim elegancka odzież damska. Koszt modelu, który ma dziś na sobie Katarzyna Cichopek, to 2100 złotych.

okulary katarzyna cichopek.png
Fot. sklep.oopawelec.pl